• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Tak moje drahá si stěžovala, že když jsme vyměnili Focuse 1.6 benzín za Mazdu, že mě neslyší přijíždět domů. Ale já jsem připraven, a pokud hodlám přijet dříve, tak raději dopředu zavolám. ;)

za rok a ctvrt vlastnictvi Mazdy jednou malem prejety pes a jednou malem na kapotu nabrany typek. Oboje pri rychlosti cca. 10-15km hod. Ted uz si na to davam pri nizsich rychlostech dvojnasobny pozor.
 
ale pěkně ti šajnuje brzdovka :) Není to trochu o strach ze skákajících zvířátek na takový cestě? Tam když strčí čumák srnka, nedejbože kaňour....
 
Prodeje Challengeru ve verzi Hellcat jistě porostou nebo bude mít ban :)
**4 stars** Helicopter evaded +5500xp , +400 respect, 3 skins unlocked
 
Zázrak s toaletním papírem

Právě jsem se vysprchovala, stála nahá před zrcadlem a stěžovala si manželovi, že mám příliš malá prsa.
Místo toho, aby mi jako obvykle řekl, že to není pravda, překvapivě přišel s návrhem:
"Pokud chceš aby se ti zvětšila, vezmi kus toaletního papíru a pár sekund se jím mezi nimi tři."
Rozhodnuta zkusit cokoli, utrhla jsem kus toaletního papíru a stoje před zrcadlem, třela jsem se jím mezi prsy...
"Jak dlouho to mám dělat?" zeptala jsem se.
"Zvětší se ti během několika let", odpověděl manžel.
Přestala jsem. "Skutečně si myslíš, že když se budu toaletním papírem třít mezi prsy, za několik let se mi zvětší"?
Bez zaváhání odpověděl. "Na tvoji prdel to účinkovalo, ne"?

(Poznámka na konec.)
Manžel je stále naživu a po delší rehabilitaci snad bude opět schopen chodit, ale zdá se, že se bude do konce života stravovat pomocí brčka
 
Při bloumání internetem jsem zjistil, že Mazda má své vlastní náboženství – mazdaismus :D.

A opravdu to prý není tak docela náhodná shoda jmen :rolleyes:.
 
@devil5 no bacha na to, verim ze by to chteli protlacit v celem eurosojuzu, jako vetsinu jejich genialnich napadu :D:D:D
 
Back
Top