• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika LED denní svícení místo halogenu W21/5W

Aha :) . S hlavníma světlama je to perfetní souhra ?. Jsem myslel že číňan vyrobil LED denní svícení tak jak to mají právě u příplatkového paketu Style. No třeba to někdy někdo vymyslí ;)
 
Podívej to mě už netankuje, kroužky sme řešili před 15 lety u BMW když to byla móda a většinou se to hrozně sra…lo.
Tady mi šlo hlavně o to, že to líp svítí a hlavně to má bílé světlo takže je to stejný jako od hlavního světlometu.
A to mi úplně stačí.
 
Podívej to mě už netankuje, kroužky sme řešili před 15 lety u BMW když to byla móda a většinou se to hrozně sra…lo.
Tady mi šlo hlavně o to, že to líp svítí a hlavně to má bílé světlo takže je to stejný jako od hlavního světlometu.
A to mi úplně stačí.
Myslím si, že ten efekt s ledkami je o něčem jiném, hlavně že už tam nejsou ty halogenové bludičky ???
 
Mám dotaz, nemáte někdo náhodou na prodej jednu nebo pár ledek na denní svícení, jedná se o tuhle.
Nejlépe Praha a okolí, předem Děkuji.

led.jpg
 
Zdravím, jsem 3 týdny čerstvým majitelem G122 hatchback, man, packet Plus, Red soul...
Sehnal jsem jedinou skladovku v ČR, i když na mazda ihned jich viselo snad 15... holt potřebují přitáhnout zákazníky. Takže nezbylo než jet do Příbrami (mohlo být i hůř, oslovil jsem všechny dealery v ČR) 3 stejná auta měli na cestě na srpen (Praha, Plzeň, Ostrava)...
Když mi pan Běle (naprosto perfektní komunikace na dálku, jsem z Prahy) vyvážel auto ze salonu, málem jsem se rozbrečel, když jsem viděl ty žárovky... načetl jsem o autě hodně informací, ale tohle mi uteklo, popravdě, koho by to napadlo, v dnešní době...

Tímto chci poděkovat za cennou radu tady od Vás, objednal jsem z Aliexpresu iJDM 7443 LED Bulbs T20 W21W W21/5W z odkazu v tomto fóru. Přišly za 10dní, i když Ali sliboval 6týdnů...

Výměna naprosto v pohodě přes motor, u spolujezdce to šlo hůř, trochu poškrábaná ruka, ale komplet výměna do 5ti minut.
Žárovky nehlásí chybu, svítí 2mi intezitami, parkovačka/denní svícení. Na můj vkus zbytečně moc, ale vzhledem k teplotě žárovky odhadem 80stupňů (a to jsem to zkoušel mimo světlomet a pár minut) tak intenzita půjde dolů. Každopádně auto teď vypadá normálně. :)

20210730_154514.jpg 20210730_194023.jpg
 
Yari tomu snad nevěříš. Jsou tam schválně aby z lidí vytáhli prašule za pakety které by jinak nikdo nechtěl.
 
V M3 pro rok 2022 by mělo být denní led svícení již od základu a ne až v paketu Style.
 
Pokud by jste někdo chtěl jedny LED místo halogenové žárovky na BP , mám jedny na prodej . Dával jsem za ně 303 Kč ,nechci nic navíc ,nikdy nebyli namontované.

Screenshot_20210918-064658.png

Mám dotaz, nemáte někdo náhodou na prodej jednu nebo pár ledek na denní svícení, jedná se o tuhle.
Nejlépe Praha a okolí, předem Děkuji.

Zobrazit přílohu 35499
Ano mám. Zasilkovna není problém. Jsou úplně nové

Ano jsou uplně nové. Pokud máte zájem podrobností si napíšeme přes SZ.

IMG_20210918_151700.jpg
 
Ahoj Všem. Když jsme u těch výměn za LEDky. Chtěl jsem si ji vyměnit i v přihrádce u spolujezdce ... jaksi jsem nepochopil, jak se vyndá původní žárovka ... případně, jak se vyndá vč. držáku žárovky. Moc prostoru tam není a nechci "něco" polámat. Má někdo zkušenost s výměnou? Dejte vědět. Díky.
 
Ahoj Všem. Když jsme u těch výměn za LEDky. Chtěl jsem si ji vyměnit i v přihrádce u spolujezdce ... jaksi jsem nepochopil, jak se vyndá původní žárovka ... případně, jak se vyndá vč. držáku žárovky. Moc prostoru tam není a nechci "něco" polámat. Má někdo zkušenost s výměnou? Dejte vědět. Díky.
Celá plastová patice se odcvakne směrem dozadu. Drží na malých plastových packách ;)
 
Ano, je to lehce řešitelný "problém" všech modelů ;) V případě zájmu mám vhodné LED skladem.
Více info popsáno po LEDkových tématech nebo také například v tomto tématu na čtvrté stránce:
Ahoj,
nevím, zda je Tvá nabídka ještě platná (je to již téměř rok), nicméně následující týden přebírám CX-30 a zjistil jsem, tak jako mnoho jiných, že je tam ještě halogenové denní svícení, čili pokud bys ještě měl na prodej vhodnou LED náhradu, tak mám určitě zájem.
Díky a zdraví Pavel
 
Back
Top