• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika LED denní svícení místo halogenu W21/5W

No pěkně podražili,já je kupoval vždy kolem 240 kč.

Objednej si je ,většinou jsou zde do 14 dnů a když si k tomu přihodíš kryt a sklo na mobil ,tak Ti to hodí do jednoho balíčku a nemusíš nic poště platit a pošta Ti to doveze až domů , já to takhle dělám a vše ok .

Je možné ,že jsi trefil vadné kusy,já musím zaklepat zatím bez problému.
 
Ja si koupil 2 páry, auto mam od leta 2021. V levem svetle uz mi odesly 3ks, v pravem porad ok. Takze jsem dal zpatky halogeny....
 
Taky svítím už rok a půl a žádný problém.
 
Ja jsem v dubnu koupil na zaklade doporuceni kamose z USA tyto: https://www.aliexpress.com/item/32835285236.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.754d4c4disAgeb

Od dubna funguji bez jedineho problemu, veskere rezimy svetel funguji bez erroru a alespon na dotek na skla svetlometu se neprehrivaji.
zdravím,
jsem majitel mazdy 3 BP a mám také pouze halogenové denní svícení.
pročítám si to celé tedy a chápu to správně, že stačí pouze zakoupit tyto žárovky a vyměnit je za halogenové žárovky?
bude mi to fungovat bez dalšího nutného zásahu?
nebo už existuje i jiná možnost?
případně i jiné LED žárovky které lze koupit v ČR? ( Philips, Osram.... )
díky
 
Jestli existuje jiná možnost (Philips,Osram) to asi ne. Objednej si na Ali ty jsou tu už několikrát zmiňované. Objednej raději 4 ks, pro jistotu, je to za pár kaček. Vyměníš, svítíš, jezdíš, nic dalšího neřešíš. Já je mám už víc jak rok a v pohodě.
 
Já používám téměř rok a půl a bez jediného problému.Funguje jak má.? Přesně jak píše @mastif .
 
Vypadá to hned jinak. Já se jen děsím toho kdyby mi prdla, budu muset zas zneužít Yariho protože já tam ty ruce prostě nenarvu a nejvíc mě rozčiluje jak nevím kam s tím kroutit a td a není na to vidět, zničit si světlo by byl pech.
Ale zatím pekne drzej tak snad budou i dál.
 
Tak tudy cesta nevede... svetlo je o poznani belejsi.... ale rozhodne neni bile... a vypada to porad stejne blbe ?
 
Zdravím. Omlouvám se za otázku, jsem technický antitalent. Diskuse, která se vede k těmto žárovkám z Alíku:
se týká výměny za tyto malé žárovky na obrázku ("žlutooranžová barva"), né těch bílých (hlavních), je to tak?
Zobrazit přílohu 40460
Je to tak. Ale tyhle zarovky mne osobne zklamaly... za 7 mesicu vypovedely sluzbu 3ks... vzdy v 1 svetle... chovani u vsech stejne. Zacne to obcas hlasit chybu osvetleni, coz se stupnuje v cetnosti az prestane svitit uplne...
 
Back
Top