• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika LED denní svícení místo halogenu W21/5W

Super. Dík moc za info. Objednáno. Jen poslední, a asi blbej dotaz, co před garančkou, nebo vůbec návštěvou servisu v záruce? Nechat tak, nebo pro jistotu prohodit za původní žárovky?
 
Super. Dík moc za info. Objednáno. Jen poslední, a asi blbej dotaz, co před garančkou, nebo vůbec návštěvou servisu v záruce? Nechat tak, nebo pro jistotu prohodit za původní žárovky?
To asi nechám tak, to snad nikomu nemůže vadit. Díky patří hlavně členovi mceza, který sem dal link na jednoduché funkční řešení.
 
To asi nechám tak, to snad nikomu nemůže vadit. Díky patří hlavně členovi mceza, který sem dal link na jednoduché funkční řešení.
Tak teda díky hlavně jemu.:)Tobě za ochotu se podělit o zkušenost.;)
 
Ještě info k výměně. Dle návodu je potřeba vytočit kola na stranu a částečně demontovat plastový podběh (tj. na jedné straně vždy 4 plastové příchytky a 3 šrouby) a výměnu provést zřejmě ze strany kola. Já jsem se tam ale dostal z motorového prostoru z vrchu, do levého poměrně snadno, do pravého hůř, ale šlo to i bez demontáže podběhu.
 
Ještě info k výměně. Dle návodu je potřeba vytočit kola na stranu a částečně demontovat plastový podběh (tj. na jedné straně vždy 4 plastové příchytky a 3 šrouby) a výměnu provést zřejmě ze strany kola. Já jsem se tam ale dostal z motorového prostoru z vrchu, do levého poměrně snadno, do pravého hůř, ale šlo to i bez demontáže podběhu.
Dík za info.Naštestí mám zkušenosti z Peugeotu tam u některých modelů je taky hodně málo místa.;)
 
Já jsem se lekl, jestli náhodou nemyslíš fotky z "montáže", že už bychom jako neuměli vyměnit ani žárovku :).
Svítí to normálně, dostatečně, i rozptyl je OK, barva stejná jako potkávačky.
Zobrazit přílohu 31820 Zobrazit přílohu 31821
Ahoj, prosím tě ještě k těm LED denním žárovkám.Objednal jsem,dnes namontoval a svítí to parádně,jenom mám takový dotaz.S obyčejnýma žárovkama při přepnutí na normální světla denním pohasne intenzita světla u těch LDEk svítí pořád stejně.Má to tak být a nebo jsem udělal něco špatně?
 
Ahoj, prosím tě ještě k těm LED denním žárovkám.Objednal jsem,dnes namontoval a svítí to parádně,jenom mám takový dotaz.S obyčejnýma žárovkama při přepnutí na normální světla denním pohasne intenzita světla u těch LDEk svítí pořád stejně.Má to tak být a nebo jsem udělal něco špatně?
Mně se tyto LED žárovky při zapnutí potkávacích světel výrazně ztlumí, takže to funguje jak má. Asi neumím poradit, možná zkusit zasunout do patice naopak, ale nevím ...
 
Mně se tyto LED žárovky při zapnutí potkávacích světel výrazně ztlumí, takže to funguje jak má. Asi neumím poradit, možná zkusit zasunout do patice naopak, ale nevím ...
Díky,pozkouším a uvidím.?
 
Jsem na tom taky tak.Zkouším asi pátý den vše funguje jak má,bez chybových hlášek a zahřívání.?
 
Také řeším tento problém a v sobotu jedu s kamarádem do Tábora ,tak to musím prokonzultovat ,aby pak v březnu na garančce nebyl problém. :)
Děkuji všem tady za postřehy na danou problematiku ?

Ja jsem to auto vzal, protoze to byl konkretni vuz s obrovskou slevou. Kdybych chtel cokoli jineho, zaplatim cenikovou cenu a tedy prijdu o fakt vyraznou slevu. Takze se neda nic delat. I v zakladu to sviti vyborne, jen ta estetika je horsi.
Přesně můj případ,poslední skladovka ,jinak čekat další čtyři měsíce a plus výpalný za emise pro EU.

Ještě info k výměně. Dle návodu je potřeba vytočit kola na stranu a částečně demontovat plastový podběh (tj. na jedné straně vždy 4 plastové příchytky a 3 šrouby) a výměnu provést zřejmě ze strany kola. Já jsem se tam ale dostal z motorového prostoru z vrchu, do levého poměrně snadno, do pravého hůř, ale šlo to i bez demontáže podběhu.
Tak rozhodně by to bylo lepší z motorového prostoru ,než rozebírat podběh ,díky za radu :) ?
 
Výměna je jednoduchá,jenom je potřeba úzkou ruku.?Sundat konektor,pootočit paticí a i s žárovkou vytáhnout den.
 
Také řeším tento problém a v sobotu jedu s kamarádem do Tábora ,tak to musím prokonzultovat ,aby pak v březnu na garančce nebyl problém. :)
Děkuji všem tady za postřehy na danou problematiku ?
Na garančce jsem byl před 2 týdny a jiné žárovky nikdo neřeší.
 
Back
Top