• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika LED denní svícení místo halogenu W21/5W

Není nic jednoduššího než to před garančkou zase hodit na žárovky a je po problému.?
No uvidíme, jak to půjde, většinou se k tomu může jako k penězům ???

Tak jsem objednal na Aliexpress, snad to rychle uteče než přijdou :)
 
No uvidíme, jak to půjde, většinou se k tomu může jako k penězům ???
Levá strana jde celkem dobře, práva je trochu horší.Chce to úzkou ruku.?Jenom pozor při odpojování konektoru,je na něm z boku pojistka.Mě trvala výměna asi deset minut.
 
Prostě fotky paráda, dneska jsem zjistil ,že už jsou v Praze na poště a už jsou v přepravě ,tak snad se brzy dočkám ;)
Já jsem si v lednu objednal ještě záložní pár a tentokrát dodání bylo za 13 dnů.
 
Není nic jednoduššího než to před garančkou zase hodit na žárovky a je po problému.?
Nerozumím proč, moje zkušenost z STK i z garančky říká, že to nikdo neřeší. Ani blinkry s odporem! A evidentně tu nejsem s touto zkušeností sám. To by mě opravdu nebavilo opakovaně to přehazovat :D. Samozřejmě kdyby to mělo být zdrojem problémů pro záruční opravu, tak to je jiná, ale to tady nikomu nenastalo, pokud jsem si všiml.
 
Nerozumím proč, moje zkušenost z STK i z garančky říká, že to nikdo neřeší. Ani blinkry s odporem! A evidentně tu nejsem s touto zkušeností sám. To by mě opravdu nebavilo opakovaně to přehazovat :D. Samozřejmě kdyby to mělo být zdrojem problémů pro záruční opravu, tak to je jiná, ale to tady nikomu nenastalo, pokud jsem si všiml.
To jsem taky netvrdil,jen jsem říkal, že pokud má někdo pocit, že by mohl být problém,tak je možnost to přehodit na zpět.Na starém autě jsem měl taky předělávané led žárovky a nikomu to nevadilo.
 
Tak včera už byly žárovky na poště, dneska ráno jsem je byl vyzvednout ??

IMG_20210205_095214.jpg
 
Taky mám ty samé, a svítí parádně a auto líp vypadá než s halogeny. STK neřeším, myslím že tam nebudou mít specifikace všech možných ročníků, modelů a stupňů výbav všech aut co se vyrobily ;)
 
Taky mám ty samé, a svítí parádně a auto líp vypadá než s halogeny. STK neřeším, myslím že tam nebudou mít specifikace všech možných ročníků, modelů a stupňů výbav všech aut co se vyrobily ;)
A jakou metodu montáže si zvolil? Od motoru ,nebo lemy blatníků?
 
No nedělal jsem to já, ale mechanik v servise. Na straně řidiče to vyměnil z motoru, od spolujezdce musel jít jednou rukou pod podběh a druhou do motoru.
 
Chtěl sem se do toho pustit, ale byl jsem na reklamaci-výměnu volantu, a ptal jsem se mechanika jak moc složitá je výměna, a nabídl se že to udělá, tak sem se nebránil :)
 
No nedělal jsem to já, ale mechanik v servise. Na straně řidiče to vyměnil z motoru, od spolujezdce musel jít jednou rukou pod podběh a druhou do motoru.
Jde to z motoru,jenom to chce tenkou ruku.?
 
Tak výměna proběhla dobře, asistovala manželka i syn, nakonec se vše povedlo, levé světlo bylo na pohodu, to pravé chce už trochu fištróna, bavím se o výměně z motorového prostoru, teď nezbývá jen objednat další pár.
Chtěl bych poděkovat v tomto vláknu všem, kteří vnesli do tohoto problému jasně ledkové světlo ??

IMG_20210224_142950.jpg IMG_20210224_165034.jpg
 
Mám prosbu, řešil někdo v tomto modelu osvětlení v zavazadlovém prostoru???
Ta bludička je opravdu bída, mám na mysli výměnu za led žárovku, mám za to, že je tam W5W.
Děkuji předem za všechny vaše postřehy.
 
Ano, je to lehce řešitelný "problém" všech modelů ;) V případě zájmu mám vhodné LED skladem.
Více info popsáno po LEDkových tématech nebo také například v tomto tématu na čtvrté stránce:
 
Tak můžu potvrdit výměna není problém a zatím svítí jak má :cool:
Screenshot_5.jpgIMG_20210325_133134.jpg
Tak výměna proběhla dobře, asistovala manželka i syn, nakonec se vše povedlo, levé světlo bylo na pohodu, to pravé chce už trochu fištróna, bavím se o výměně z motorového prostoru, teď nezbývá jen objednat další pár.
Chtěl bych poděkovat v tomto vláknu všem, kteří vnesli do tohoto problému jasně ledkové světlo ??

Zobrazit přílohu 33133 Zobrazit přílohu 33134
 
Back
Top