• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Litá kola aftermarket - jiný ET, jiná šířka

215 na 8 určitě nebudou áčka jak hovado, když 8 palců je 203,2 mm... Lidi, základka jako.
Nechci bejt drzej nebo to, ale když na mě se základkou ....
Tak už i z toho převodu míry, je snad vidět že to asi A bude, jen říkám :)

Otázka je jak moc to může vypadat na živo..

Nechci tu zakládat toxicitu, tý je všude jinde dost, kdyby někdo měl 215/45 na R18 8J
pls ukažte ! :)
 
@P3Ci Drzej klidně buď, to je potřeba (při základní slušnosti) ;)
Já jsem si myslel, že áčka jsou, když je pneumatika užší, než disk. A tady je stále širší běhoun, než disk - 215>203,2. Teda papírově, na obrázcích to vypadá jinak a i willtheyfit obrázek od M3grey ukazuje realitu asi správně, ale opačně než ten výpočet můj. Dokážete to někdo vysvětlit, kde dělám chybu? Dík ;)
 
Dokážete to někdo vysvětlit, kde dělám chybu? Dík
Šířka 8 inch se měří mezi ráfky (patky). A pokud má ráfek 10mm (vnitřní + vnější = 20mm), tak už je disk 8 inch i s ráfkem širší, jak pneu 215.

První ročník učňáku (automechanik) 😂.
 
Poslední úprava:
Malinko už ghetto style, ale hodně sexy a stále vkusně :cool:
 
Jako hezké ale to už musí dost ubrat na výkonu i pohodlí nebo se mýlím?

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Jako hezké ale to už musí dost ubrat na výkonu i pohodlí nebo se mýlím?

Samsung S22 256GB Tapatalk
Nestratis na vykone, lebo origio 18ky nie su najlahsie kolesa co by si mohol mat. Jeden origio R18 disk vazi 13.2kg, zober si ze aftermarket R19 vazi 11-12 kg, takze vykompenzujes vacsim priemerom disku a ostavas skoro pri tej istej vahe na koleso.
 

Podobná vlákna

Back
Top