• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

Tyjo to musí být svařený ze 2/3 aut za tu cenu. Ano má vysoký nájezd 313 tisíc ale tak to bych čekal cenu tak o 50 maximálně 100 pod běžnou prodejní cenu ale za tyhle peníze se v ČR horko těžko najde slušný BM ze začátku výroby.

Takže ne nešel bych do toho, bůh ví co tomu opravdu je ty km by mi nevadilo ale ta cena je podezřelá.

Ale ze zvědavosti bych se na to koukl - BP s více jak 300 tisíci km člověk jen tak nepotká ;)
 
Byste... No já nevím, to se takhle asi nedá od boku říct. Za prvé je potřeba si to prohlídnout. Za druhé, jde o to, co od toho auta chceš, na jak dlouho ho chceš a kolik s ním chceš ještě najezdit. Samy o sobě, ty velký nájezdy za krátkou dobu jsou asi určitě lepší, než stejný nájezdy za delší dobu, převážně na krátký trasy. Ale je tam prostě moc proměnnejch. Já vždycky chci od auta, aby mi vydrželo, když si ho oblíbím a ne abych za tři roky musel řešit jiný, protože musím. Takže já bych hledal buď za podobný peníz méně ojeté a asi starší, nebo bych holt přitlačil :) Ale nic proti tomu autu nemám, třeba je to pravda a je cajk :cool:
 
Tak nevím ale vždy platilo ze cena odpovídá stavu - ano občas člověk ušetří ale co asi můžeš čekat od auta které někdo prodává za cca polovinu jeho obvykle hodnoty.

Na zázraky nevěřím a ty km nebudou důvod tak extrémně nízké ceny.
 
Šli by jste do toho cena je dost nízko? I kdyby servis stál třeba 50 K po těch km.
Teda slušný nájezd za tu dobu... Ale cena fakt dobrá, možná bych se toho úplně nebál.
 
Jen kvůli těm km poloviční cena oproti běžné.? Tam bude něco špatně a prodávající to moc dobře ví. Pokud ne tak jsou pitomci pač za 50 litrů uděláš kompletní servis všeho včetně podvozkovych dílů a za něco málo přes 3kila máš pěkný BP. Rozhodně by stálo za projetí.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Právě, tohle bude úplná klasika - opravená (načančaná) totálka.
 
Já bych udělal klasickej předprodejní průzkum auta. Hlavně jestli nebylo těžce bouraný. Navíc ke kontrole bych vyžadoval možnost zkoušky komprese ve válcích. Pokud to projde, tak bych vytasil peněženku a koupil to.
Je tu pořád hodně lidí, pro který znamená číslo na budíkách to hlavní při koupi auta a možná proto je i cena takhle ponížená. A nebo je to prostě opotřebovaný vrak (ať motorově nebo po bouračce), ale to se všechno zjistí až na místě

Edit: když se nad tím tak zamýšlím, tak to auto najelo nějakých 60000km ročně což není problém (já kdysi jezdil ke 40000km ročně v jednom autě s prstem v nose), ale spíš to znamená, že to nemohlo prodělat nějakou fyzickou totálku (nemyslím totálku pro pojišťovnu, ale opravdovou bombu), protože tam oprava netrvá den, ani týden a ani měsíc to opravit a to by se pak ty kilometry blbě najížděli. Ale třeba se pletu. Je to prostě o tý kontrole před koupí.
 
Poslední úprava:
Já bych byl hlavně zvědav jestli tomu cvaká motor a jestli cvaká těch 300 tisíc tak budu mít teď klidný spánek dalších 10 let 😊
Doufám že tam bude dlouho docela bych se na něj podíval - nebo někdo kdo je poblíž dejte vědět pak.
Každopádně je to první BP s pořádným nájezdem na našem trhu a ani na mobile.de se tohle skoro nevidí, takže ten stav by mne zajímal a třeba i to kolik termostatů bylo použito k tomuto nájezdu.

Km by mi byly fuk - jako neříkám ze bych se hrnul na auto s 3 nasobnym najezdem než je běžné ale když je to zohledněno na ceně a jinak to vypadá fajn, ale nevěřím ze dá někdo cenu o 200 tisic nižší jen kvůli km.
 
Samozrejme je to výnimočné čisté auto čo môže svedčiť o pedantnom majiteľovi ako aj píše predajca ale tiež iba detailne pripravené na predaj. Čo ma ale zarazilo je neskutočne doškriabané plexi prístrojovky.
 
Na první pohled tam budou na výměnu či rozlesteni i všechny lesklé panely. Ten středový je doslova matný. Zjevně se to utiralo kde čím. Ale tak to není problém ty panely za 15 tisíc vyměnit za nové včetně plexi budíků.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Je ty plastíky jsou asi to poslední co bych řešil…. Tohle proste musela byt totalka (třeba jen ekonomická) nebo vytopený či kradený nebo s nějakou zásadní KO - proste poloviční cena - a pohádky ve stylu ,,pán se rozváděl a chtěl ulejt peníze před manželkou nebo potřeboval rychle prachy” na ty nevěřím - Podívej i na výkupu v pitomych ackach by ten člověk dostal 400 obratem ruky pokud je to auto v pořádku.

A tohle prodává bazar za necelých 270 - a bazar musí vydělat tak jaká asi byla kupní cena toho auta od majitele?

Za mne bych do toho fakt nešel a hledal si nějakou BM kde ty peníze už budou plus minus stačit na nějakou 2014 ale tohle auto je zajímavé jediným - tím najezdem a zjistit jak na tom je po tolika km se zohlednenim toho ze je to hold po něčem zásadním.
 
A v popise je uvedena vybava PLUS (to je asi preklep), ale pritom ma auto Matrix svetla a zaroven na reproduktoroch nevidim Bose. Keby to bol balik STYLE, tak ma Matrix svetla aj s Bose audio. Toto je nejaky hybrid. Divne. Alebo sa mylim?
 
Ani jeden to auto nevidel, ale uz maji vsichni jasno, co s nim bylo, je a bude. V tomhle jsme fakt svetove jedinecni.

Prodejce zastre totalku napadne nizkou cenovkou?
 
Poslední úprava:
Ani jeden to auto nevidel, ale uz maji vsichni jasno, co s nim bylo, je a bude. V tomhle jsme fakt svetove jedinecni.

Prodejce zastre totalku napadne nizkou cenovkou?
Ne prodejce je dobromil který by nejradši dal to auto zadarmo ale konkurence by ho ušlapala, no a tak ho dává alespoň za polovinu ;)

PS tak je to ještě dotažené z Itálie. Takže náklady prodejce rostou.
 
Poslední úprava:
Pořád nechápu co máte s tou půlkou, kolem 550 to auto v roce 2019 stálo nové, po pěti letech a 300 tkm mi jeho cena přijde adekvátní, naopak všichni by svoje BM 2014 atd nejradši po deseti letech prodali za tři sta minimálně když tehdy nová ve slušné výbavě byla kolem 450 - 500. Ten trh se zbláznil.. já osobně bych za pětiletou trojku prostě víc jak 350 nedal. Pamatuju jak v roce 2017 když jsem znovu zatoužil po Mazdě stávala osmiletá 6 GH 2.5 kolem 200 tisíc, dnes o sedm let později za ní prodávající chtějí podobně, jenom už jí je třeba patnáct let. Za mě blázni..
 
No a co. Asi ty auta za ty peníze stojí. Tak se nejprve podívej na ceny jiných krapu v bazaru. Je úplně jedno co stalo nové ale jak si aktuálně stojí na současném trhu. Však i ty tvé šestky vyletěli.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
A v popise je uvedena vybava PLUS (to je asi preklep), ale pritom ma auto Matrix svetla a zaroven na reproduktoroch nevidim Bose. Keby to bol balik STYLE, tak ma Matrix svetla aj s Bose audio. Toto je nejaky hybrid. Divne. Alebo sa mylim?
Podle toho jak to vypadá má to pakety style a safety. Bez soud. Takže bych řekl normalka
A kilometru bych se určitě nebál. Raději rychle km za tak krátkou dobu než třeba 50 za 10 let
 
Back
Top