• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

OEM kódy náhradních dílů

Moc díky!

Koukala jsem už předtím na Lemforder, ale jak koukám, chybu neudělám ani teda s něčím dalším, co doporučuješ.

A tip na takový přípravek? Na povolení toho axiálního táhla. Bude se nám hodit, chlap potřebuje udělat i na GH. Takže se to v garáži určitě neztratí 😁
No jenže to je trochu problém, protože každý to táhlo může být trochu jiný (originál, neoriginál, velikost) a ten přípravek nemusí sedět navzájem.
Za sebe ti určitě NEdoporučuju tenhle a jemu podobný:
qFE6kV.jpg
Ten je opravdu pro hobíky, klouže, rychle se opotřebuje a prostě je na hovno.

Jako rozhodně líp funguje tohle, ale je to dost drahá záležitost:
_vyr_8512_welzh-8116-WW.jpg
Případně se dají koupit jednotlivě,ale teď se mě fakt neptej na velikost. To z hlavy nevim.

Řeknu ti to takhle. Se sikokleštěma (povolení) a velkejma klíčema (povolení,utažení) jsem ty táhla povoloval a utahoval přes 15 let než jsem si koupil tuhle blbost. Ano je to rychlejší mít to nářadí, ale pokud se tím nehodláš živit a máš aspoň možnost nějak vlízt pod auto, tak to asi nemá smysl kupovat.
 
No jenže to je trochu problém, protože každý to táhlo může být trochu jiný (originál, neoriginál, velikost) a ten přípravek nemusí sedět navzájem.
Za sebe ti určitě NEdoporučuju tenhle a jemu podobný:
Zobrazit přílohu 52002
Ten je opravdu pro hobíky, klouže, rychle se opotřebuje a prostě je na hovno.

Jako rozhodně líp funguje tohle, ale je to dost drahá záležitost:
Zobrazit přílohu 52003
Případně se dají koupit jednotlivě,ale teď se mě fakt neptej na velikost. To z hlavy nevim.

Řeknu ti to takhle. Se sikokleštěma a velkejma klíčema jsem ty táhla povoloval a utahoval přes 15 let než jsem si koupil tuhle blbost. Ano je to rychlejší mít to nářadí, ale pokud se tím nehodláš život, tak to asi smysl nemá.
Tak joooo, díky ještě jednou 🙂
 
Neviem či správna téma ale príde mi to najlepsie dat sem.
Potreboval by som overiť či mám správne kódy pre moje - VIN č. JMZBM526611111075

Silentblok - B45A-28-602
Skrutka - 9YA02-123J
Rameno - B45A-28-500
Matica - 9YB04-1238
Pružina - BHN5-28-011A
Guma - KD35-28-0A3
Guma - KD35-28-012
Skrutka - 9YA02-123KA
Spojovacia tyč - GHT2-32-240A
Matica - 99921-1400
Čáp riadenia - GHT2-32-290
Čáp riadenia - GHT2-32-280
Matica - 9YB04-120876

A ak áno, aké OEM alternatívy odporúčate?

Veľká vďaka.
 
Ochraná prachovka Pravá/Levá: KD31-32-12X
u oprachovky se asi jedno jestli koupíš nějakou čínu nebo ne.
Tady bacha, doporučuji NEkupovat značku Febest. Nesedí 😂 na krabičce je napsáno, že je na BN, ne BM. I když podle čísla dílu by mělo sedět. Má menší průměr a tak samo spona má menší průměr.
 
Zdravím páni z Mazdaklanu, chcel by som vymeniť predné tlmiče na mojej Mazde 3 za Kayaby akurát tie čo tu uvádzam majú v popise uvedené: pre vozidla bez START-STOP funkcie. Je možné, že mi nebudú pasovať? VIN: 3MZBN62660M316370 ďakujem za radu 👍

KYB 3340036​

KYB 3340035​

 
Zdravím páni z Mazdaklanu, chcel by som vymeniť predné tlmiče na mojej Mazde 3 za Kayaby akurát tie čo tu uvádzam majú v popise uvedené: pre vozidla bez START-STOP funkcie. Je možné, že mi nebudú pasovať? VIN: 3MZBN62660M316370 ďakujem za radu 👍

KYB 3340036​

KYB 3340035​

Ahoj, kde si našiel, že pre vozidlá bez štart - stop funkcie? Neviem teda, čo by mali mať tlmiče spoločne s tým zrovna. Pozeral som pár e-shopov a nikde som toto nevidel napísané. Ináč ich mám v sklepe nevyužité, ako nové, keby si chcel 😀🙋
 
Ahoj, kde si našiel, že pre vozidlá bez štart - stop funkcie? Neviem teda, čo by mali mať tlmiče spoločne s tým zrovna. Pozeral som pár e-shopov a nikde som toto nevidel napísané. Ináč ich mám v sklepe nevyužité, ako nové, keby si chcel 😀🙋
tiež som bol prekvapený čo má spoločné START-STOP s tlmičom ale tu je to napr. v popise uvedené https://www.motora.sk/kyb/3340036.html?KTypNr=21156 (toto nie je reklama pre predajcu, keď tak vymažte tento príspevok), a ďakujem za ponuku porozmýšľam.
 
Back
Top