• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Stěrače

Přidám nějaký shrnutí co jsem si na GH vyzkoušel
- Bosch aero - pár let zpět top, teď špatný
- Denso hybrid - asi zatím nejlepší, ale takovej jednookej mezi slepýma, vydržely cca 3 měsíce
- Oximo hybrid - nic moc, vydržely 14 dní
- Oximo obyč - po 14 dnech zatím nějak fungují ale jak Denso nejsou

Přemýšlím co zkusit dál, uvažuju o Valeo Silencio nebo SWF (spadá pod Valeo)
 
Taky jsem poslední Denso koupil už NWB, a jsem zklamaný....jak píše @no_hits , slušné cca 3 měsíce a pak začaly vrzat a dělají trochu čmouhy
 
Taky jsem poslední Denso koupil už NWB, a jsem zklamaný....jak píše @no_hits , slušné cca 3 měsíce a pak začaly vrzat a dělají trochu čmouhy
Mně levej dělá šmouhu už od počátku, taky je na nich NWB. :confused: Měnil jsem z Valeo Silencio, ty tam byli při koupení auta, takže nedokážu posoudit, kolik vydrží.
 
No já mám ty Oximo hybrid od ledna a pořád dobrý.
 
Oximo jsem už na autě měl a to byly snad nejhorší stěrače co jsem koupil...u mě už nikdy více
 
ono toho už moc nezbývá, jen to Valeo a možná champion ale o tom jsem neslyšel že by někdo používal
 
Back
Top