• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Stěrače

To tady vidím, někdo zkouší co se da, nekdo i 3x za rok a přitom staci originální sada na 2 roky bezproblémového stírání?
 
já nevím, ale ať sem měl jakoukoliv značku, tak to první půlrok stíralo na 1* a pak to šlo dolů. Nemyslím si že by original Mazda stěrače měli gumu z vesmírného programu NASA ;)
 
originál stejně vyrábí ten, kdo pak dělá druhovýrobu, jen na ty originály nedává svoje logo :laughing: . Mazda si ty stěrače sama nedělá ;)
 
Ja mam vyzkoušeno, že originaly stiraji nejlip i nejdele, proto nechapu, ze nekdo ma potrebu usetrit par stovek a menit 3 x casteji ? Ale kazdeho věc ?
 
a kdopak ti ty brepto říkal že 3x častěji. Originál jsme měli asi skoro všichni, tak víme jaký je rozdíl
 
Zdravím Vás,
mám Mazdu 6 r.v. 2016 v kombiku. Mám problém u stěrače řidiče. Stěrač nestírá uprostřed a nechává šmouhy. Hlavně teda pro cestě zpět ke kapotě. Koupil jsem už dva nové stěrače a oba dělají to samé a na stejném místě. Oba stěrače na benzině, nepamatuji si výrobce, ale jsou to bezraminkove, cenově asi kolem 150 Kč. Stěrač celou plochou doléhá všude. Zkoušel jsem různě laborovat a ramenem stěrače, ale nepomohlo. Odmaštění okna lihem, horkou vodou a jarem a pod taky ne. Nevím, jestli není Mazda nějak citlivá na tyhle lowcost stěrače. Kde hledat chybu? Pomůže třeba Bosch AeroTwin?
 
Zdravím Vás,
mám Mazdu 6 r.v. 2016 v kombiku. Mám problém u stěrače řidiče. Stěrač nestírá uprostřed a nechává šmouhy. Hlavně teda pro cestě zpět ke kapotě. Koupil jsem už dva nové stěrače a oba dělají to samé a na stejném místě. Oba stěrače na benzině, nepamatuji si výrobce, ale jsou to bezraminkove, cenově asi kolem 150 Kč. Stěrač celou plochou doléhá všude. Zkoušel jsem různě laborovat a ramenem stěrače, ale nepomohlo. Odmaštění okna lihem, horkou vodou a jarem a pod taky ne. Nevím, jestli není Mazda nějak citlivá na tyhle lowcost stěrače. Kde hledat chybu? Pomůže třeba Bosch AeroTwin?
Tomu se vyhni, ty za moc nestojí. Já mám teď půl roku hybridní Valea a dobrý. S hybridními Denso taky asi chybu neuděláš...
 
Tomu se vyhni, ty za moc nestojí. Já mám teď půl roku hybridní Valea a dobrý. S hybridními Denso taky asi chybu neuděláš...
Takže tyto? 600 + 450 mm. Asi mi už ani nejde o cenu, protože se s tím trápím měsíc a jsem akorát nastvanej. Takže klidně sáhnu i po něčem lepším, ale nemam zkušenost.


Koukal jsem pak ještě na tyhle dražší, ale netuším, zda budou mít nějaký benefit navíc. Předpokládám, že hybridní jsou něco mezi raminkovymi a bezraminkovymi. Tedy něco mezi?


Případně, co se Densa týče, tak jsem tady ve vlákně četl, že mám hledat označení DU a co se řidiče týče, asi tento (550mm místo 600mm?)

 
Poslední úprava:
Back
Top