• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

brzdy Zadní brzdy - kompletní repas

@Initium 5 litrů brzdovky ? To je asi na víc aut ?

@Meli Kup si 2 litry. Použiješ tak 1,5 i s proplachem (záleží jak to budeš dělat). Zbytek tý brzdovky si nech na případný dolejvání, ale po těch 2 letech jí můžeš stejnak vyhodit.
V GH ti budou fungovat všechny DOT3, DOT4 nebo DOT5.1
Já osobně mám velmi dobrý zkušenosti s Castrol Brake Fluid DOT4 (v extrémních případech vydrží i 4 roky a je pořád vysoko v toleranci mokrého bodu varu) a dobrý zkušenosti s Valvoline Brake&Clutch Fluid DOT4, Brembo DOT4 (tam je poměr cena/kvalita opravdu hodně super), Total HBF4 (to je originální kapalina, kterou to auto mělo z fabriky a snad i z autorizáků), Motul DOT3&4, atd....

Vše co jsem vypsal se hodí jak pro okruhy brzd tak pro okruh spojky.
 
Poslední úprava:
@Initium 5 litrů brzdovky ? To je asi na víc aut ?

@Meli Kup si 2 litry. Použiješ tak 1,5 i s proplachem (záleží jak to budeš dělat). Zbytek tý brzdovky si nech na případný dolejvání, ale po těch 2 letech jí můžeš stejnak vyhodit.
V GH ti budou fungovat všechny DOT3, DOT4 nebo DOT5.1
Já osobně mám velmi dobrý zkušenosti s Castrol Brake Fluid DOT4 (v extrémních případech vydrží i 4 roky a je pořád vysoko v toleranci mokrého bodu varu) a dobrý zkušenosti s Valvoline Brake&Clutch Fluid DOT4, Brembo DOT4 (tam je poměr cena/kvalita opravdu hodně super), Total HBF4 (to je originální kapalina, kterou to auto mělo z fabriky a snad i z autorizáků), Motul DOT3&4, atd....

Vše co jsem vypsal se hodí jak pro okruhy brzd tak pro okruh spojky.
JJ ta brzdovka byla na tři auta. Všechny 3 Mazdy v rodině.
 
Davam Ate TYP 200, takova streetovka. Nee zavodni ani obyc a za dobrou cenu.
 
Back
Top