• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Jazdím s vypnutým zvukom, len občas pozriem na obrazovku kadiaľ ísť. V tomto prípade to bolo trošku ťažšie na predstavivosť, mapa sa neotáčala, musel som otáčať hlavou :grinning:

1693228351319.png
 
Mě poslední dobou dovedou docela pobavit "krásy" designu u nových škodovek. Toto kolo jsem si musel normálně i vyfotit. Šel jsem se podívat opravdu detailně, jestli je to lité kolo, nebo poklice. Vypadá to, jako by chtěli z obojího trošku :D
Tipl bych si, že designér se dostal na tuto pozici z protekce, nebo lhal v životopise :D

IMG_1806.jpg
 
Mě poslední dobou dovedou docela pobavit "krásy" designu u nových škodovek. Toto kolo jsem si musel normálně i vyfotit. Šel jsem se podívat opravdu detailně, jestli je to lité kolo, nebo poklice. Vypadá to, jako by chtěli z obojího trošku :D
Tipl bych si, že designér se dostal na tuto pozici z protekce, nebo lhal v životopise :D

Zobrazit přílohu 47408
Je to hnus velebnosti.🤮
 
Je to kvůli CO2.
Ultrahnus..
Ano, je to kvůli aerodynamickému odporu kol, ale to nemění nic na tom, že je to hnus :D
Kdyby začali dělat normální, aerodynamicky tvarované auta a ne krabice na čtyřech kolech, mohli by tam dát i normální kola :D
 
Jo ahaa, to je alu kolo a v nem je vložena takova plastova divnovec, ktera kryje srouby. Kolikpak skodlivin bylo s tou divnoveci vytvoreno, aby to usetrilo 0-0-nic CO2?

Pred davnem jsem se u filmu Idiocracy smal, az jsem se za bricho popadal. Dnes uz vim, jak byli tvurci filmu moudri a ze to komedie vubec neni.
 
Konkrétní přínos Cd u Kodiaqa je 0,002. Jestli někdo chce nejaerodynamičtější (řekni to 5x po sobě rychle) kola, musí si pořídit plecháče.

Jinak ano, výroba tohoto vytvoří více (nejen) CO2 než jaký bude flotilový přínos :))
 
A to se ty aerodynamické kryty taky takhle kladivem musí sundavat před každou technickou ? :joy: To je teda pí....:joy:
 
Tesla to má tiež, ale čo som videl videá, tak to šlo dať dole normálne a nebola tam ani tá drážka na bordel.. To niekto zo Škodovky chcel okopírovať ale videl to len z diaľky, tak nedotiahli detaily.
 
No to je hrozná pičovina. Koukal jsem schválně dál. A pobavilo mě i to kolo držící na náboji.
 
V nějakém CADu, kde to designér kreslí, ani neprší ani nemrze, tak ho to hold nenapadlo 🙃 Taky by mě zajímalo kolik podobných sundání ta poklice vydrží, než praskne a člověk ji odnese na ekologickou likvidaci do popelnice na plasty. A samozřejmě hned poběží koupit novou origo sadu :laughing:
Každopádně doufám, že Mazda něco takového nikdy nezavede. Pokud to tedy nenařídí EU povinně, ani bych se tomu nedivil. Pak by diskuze pokračovala ve vlákně "Co vás naštvalo?" :laughing:
 
Člověk se musí smát, aby se nerozbrečel... vážně "bizár" :no_mouth:
 
Back
Top