• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Ma pobavilo, keď u autorizovaného distribútora a predajcu Stihl som si pýtal lištu o dĺžke 40cm. Samozrejme otázka akú mám pílu a načo potrebujem takú dlhú lištu na taký model, som dostal odpoveď, že taká píla určite nieje určená na pílenie palivového dreva nato tu máme xy... iných modelov. Rád by som túto foto poslal aj im :) Jedná sa o druhý najslabší model v rade : MS181.Stihl.jpg
 
Auto je v pohode.. Len vybuchlo. Ale airbagy sa neaktivovali.
FB_IMG_1699547545140.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
No, dosud jsem měl Krajča za pohodového týpka a super zpěváka. Koukám, že se chce ale vyrovnat te bizarní hříčce přírody Smithovi. Už se mi chce zase zvracet.
 
1701161993829.png1701162004871.png

Nový pilový list, vs taký, čo hodinu používam ja (odrezal som asi 20 šrobov), asi na to moc tlačím.. :grinning:

Popis výrobcu: ► Vydrží až 50x déle než bimetalový list ► Doplňující povrchová úprava zvyšuje odolnost listu Carbide. Zuby jsou vyrobeny nejen z velmi tvrdé kovové lišty, která dokáže řezat dokonce nerezovou ocel, ale navíc disponuje i vysoce kvalitní doplňkovou povrchovou úpravou pro maximální životnost.
 
No vidíš, vydržel 20 šroubů a spotřeboval jsi jeden. "Jiných" bys potřeboval padesát. Navíc po stranách by se ještě dalo řezat :cool:
 
No, dosud jsem měl Krajča za pohodového týpka a super zpěváka. Koukám, že se chce ale vyrovnat te bizarní hříčce přírody Smithovi. Už se mi chce zase zvracet.
Třeba je to chytrý tah. Sice ze sebe udělal vola, ale jeho fotky jsou teď všude a mluví se o něm. A o to těm bulvárním hvězdičkám jde.
 
Back
Top