• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Dneska po 17h. shoping park Ostrava, červená 3...

20240602_171314.jpg
 
Potkal jsem v Brně hezky vyzdobenou trojku. Kolega mě vidět nemohl, byl jsem za ním a bez Mazdy, ve služebním. Tak ho tímto zdravím.
IMG_8871.jpeg
 
Já tě u nás na parkovišti našel, teď jsi na řadě ty :D

IMG_1621[1].JPG
 
Včera v Litoměřicích Mazda 6... s finskou RZ, to jsem snad ještě neviděl :)
Přiznejte se, kdo to byl!
 
Dnes v 15:34 jela šedá (šedohnědá?) Mazda 6 GJ/GL wagon z Chrudimi na Pardubice na úrovni sjezdu na Dražkovice. Klanové podtácky, jen jsem si všiml na poslední chvíli, tak už jsem nestihl reagovat.. Dodatečně zdravím... ✌️ :laughing:
 
Píšu manželce, že dojedu pozdě, stojím v koloně už v Ostrovačicích a ona že prý předemnou jede mazdaklan 😂 vůbec jsem si nevšiml, zapojil jsem se za tebe v Domašově ale v dodávce.

Tak snad si neměl nemířeno do Brna po D1.

Ahoj ✌️



IMG_5120.jpeg
 
Dnes 17:05 Štítina směr Kravaře m3 red soul - že by se už @ruckin vypotil? Stihl jsem jen bliknout výstrahu …
 
Včera v Tachově v ulici K Náměstí zaparkovaná BM s klanovými podtácky. Já parkoval na parovišti Panenská.
IMG_5253.JPG
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top