• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Kdo byl včera po třetí ve dvoře domu na ulici Nábřeží Svazu Protifašistických bojovníků v Porubě v červené M3?
 
Bílá šestka s klanovými podtácky dnes 9:20 u Lidlu v Opavě na Dukelské 😁
Já šla pěkně po svých🚶‍♀️😁

1000012698.jpg
 
V nedeli kolem 14:00 červená CX5 v Nových Sedlicích, směr Opava, já na Ostravu v červené M3. Mával jsem na poslední chvíli
 
Včera červená BM s klanovými podtácky po 17 hodině ve Šternberku na kruháči (už nevím který), Mirek mával, ale dotyčný si nevšiml 😂
 
Dnes 5:52 od Zavodni po Misteckou cerna GH s bezbarvyma podtackama vzadu. Ja sedel v kolegove M6, predjizdel jsi nas na Mistecke. Timto zdravim ranni mazdi ptacata :D
 
Včera 23.7. V 16:20 u Nové Karolíny, jel jsem za tmavě modrou GJ kombi s pardubickou RZ na klaňáckých podložkách.
 
Dnes 5:52 od Zavodni po Misteckou cerna GH s bezbarvyma podtackama vzadu. Ja sedel v kolegove M6, predjizdel jsi nas na Mistecke. Timto zdravim ranni mazdi ptacata :D
Hlasím se :) v Ostravě jsem myslím jediný s nálepkou namísto podtácků.
 
Právě teď 15:45 spatřena červená BN s podtácky na křižovatce k průmyslové zóně a na Raduň v Komárově 😁 my v GH
 
Kdo se byl včera odpoledne se šestkou s klanovýma podtáckama zchladit na koupák do Moravského Písku a parkoval vedle mě? :grinning:
 
s kým jsme se dneska po poledni zdravili na Čerňáku? Stejná GJ jako moje, jenom kombi :)
 
Back
Top