• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Jj už to vidím, na tvém profilu fotky..taky bych chtěl miatu, ale pokukuju nad NB, ta se mi líbí víc po úpravě než NC, aspoň zvenku..i když je mi jasné, že jsou s ní větší potíže :D
NB je super.Taky jsem o ní přemýšlel a dá se sehnat za zajímavé peníze,ale nakonec jsem zvolil modernější model a nelituji.Ncfl se mě asi líbí ze všech generací nejvíc.I když taky jsem si s ní užil svoje.😉
 
Dnes 14:40, UH Svatovaclavská odbočka na Průmyslovou @Marek.B stál sem za ním na kole :D
Tak to sis teda opravdu vybral počasí na kolo :D Manželka jela z práce, říká, že tolik cyklistů co dnes na cestě dlouho nepotkala :D
 
Hoj, do práce do UH (9min) jedině na kole, letos sem nejel jen 3x😉. (V únoru) Tak, že zdravím ženu.
 
Tak to sis teda opravdu vybral počasí na kolo :D Manželka jela z práce, říká, že tolik cyklistů co dnes na cestě dlouho nepotkala :D
Diť nepršelo.🤣 Já do práce i z práce taky na kole a vždycky jsem trefil díru kdy nepršelo.😁Panbíček mě má asi rád.🤣
 
Máš pravdu, startovat motor na pár minut je zločin proti tomu motoru.
To je jedna věc, druhá věc je že loni jsem to zkoušel párkrát na skutru a za ideální konstalace kdy mi padla skoro všude zelená jsem byl rychlejší o celé 2 minuty oproti kolu, v tento okamžik je pro mě cesta autem tabu. Btw. Na tom samém úseku(3km) mám rekord s dětmi do plavání v zimě autem 46minut.
 
Back
Top