• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Dnes elegantni bila pekna 5 CW👌 plna zenskych😅(dve maminy se trema dcerkama) od Lidlu v Chebu, asi jely z Krajinky, po R6 do Soku na kruhac u Kaufu. Kacko a Auto CB. Parkrat jsem je nechal predjet, abych zceknoval zepredu i zezadu a z boku....tu petku samozrejme🤣Jako moc pekny, ale rozum mi rika Corolla Verso.
 
O Mazdu se musi pecovat a hyckat si ji. A kdyz to nedelal nikdo pred, tak jsou to zvenku na pohled krasny auta co maji zrezly podlahy a prahy. Japonci proste nemaji radi zimy a ta Toyota je snasi nejlip. 2x vyvarovany Accordy, sezranej Jazz, sezrana podlaha u Lancera...to uz jsem videl.
 
Dnes dopoledne v Budějcích na Strakonické a pak ještě na D3 u Ševětína černá šestka wagon po faceliftu s klanovými podtácky...
 
Dnes dopoledne v Budějcích na Strakonické a pak ještě na D3 u Ševětína černá šestka wagon po faceliftu s klanovými podtácky...
Tak konečně první odchyt :) Všiml jsem si tě u Mobelixu, ale neviděl podtácky, tak zdravím opožděně tady.
 
Tak konečně první odchyt :) Všiml jsem si tě u Mobelixu, ale neviděl podtácky, tak zdravím opožděně tady.
Taky dodatečně zdravim🙂. Klanové podtácky nemám, mám tam od svého dvorního importéra embosované EUROCNG. Na téhle trase se pohybuju každý všední den cestou z a do práce, tak třeba zas někdy👍.
 
Sice jsem nikoho nepotkal, ale todle je docela děsivé setkání, jezděte opatrně...
 
Dneska jsem potkal červenou GJ. Mohelnice, já směr Moravská Třebová. Čůs

A pak jsem viděl @MAN na Grunwaldským mostě ve žlutým MANu 😂. (Miniatura mostu v Minieurolandu v Kladsku (Polsko).)



IMG_5673.jpeg

IMG_5658.jpeg
 
Včera na Barumce, RZ Březová šestka s klanovými podtácky 😁

1000013401.jpg
 
Dneska jsem potkal červenou GJ. Mohelnice, já směr Moravská Třebová. Čůs

A pak jsem viděl @MAN na Grunwaldským mostě ve žlutým MANu 😂. (Miniatura mostu v Minieurolandu v Kladsku (Polsko).)



Zobrazit přílohu 52689

Zobrazit přílohu 52690
Manem už skoro dva roky nejezdím 🤣 kolem toho parku v Klodzku jezdíme několikrát ročně když jedem k našim, ale ještě nikdy jsme nebyli uvnitř 🙂 stojí za návštěvu? Mě to vždy přišlo dost malé aby se tam dalo něco kloudného vidět.
 
Manem už skoro dva roky nejezdím
Jaj 😂
stojí za návštěvu?
Pokud je cesta kolem, tak proč ne se tam za 350Kč nepodívat ale z Brna bych tam jenom kvůli tomu nejel. Manželka chtěla vidět ajfelovku ale nezmínila se, že v Paříži, tak jsme ji vzal do Klodzka 😀. 3/4 miniatur (polských zámku a hradů) jsem neznal a nijak extra nás ani nezajímala, jinak Pizza, Eiffelovka, Big Ben a Socha Svobody dobrý. Jednou stačilo.

A všichni co tam byli s dětmi, byli nervózní, že to děti vůbec nezajímá.
 
@Hrozen
Neletěl jsi včera před 18:00 z Lipůvky směr Tišnov jen tak náhodou? 🤣
Protože jestli jo, tak jsem Tě v tý rychlosti zpoza volantu světle modrý pětky fakt nestihla pozdravit 👀
 
minulý týden @shr3k v triku MazdaKlan čekajíce na semaforu pro pěší v Běchovicích :) Nestihl jsem ani zatroubit ,)
 
Dnes před sedmnáctou hodinou obchodní zóna Uherské Hradiště @Marcus11 .Mával jsem ,ale až na poslední chvíli.😉
 
Přechodník se přechází na zelenou ne? Takže přechodník použil správně😋
 
Back
Top