• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 6 (GJ/GL) - obecně

??? A za co? To je druhá M6 z roku 2014 na díly?

Samsung S22 256GB Tapatalk
je to v tom linku na spritmonitor, v zásadě nic nad 20k, ale po těch 10k se to tam hezky nasbíralo, a jak jsem si dělal rozvahu na téma operák, tak ještě 5x pov+hav +- 15k ... Jo je to vesměs údržba nebo můj rozmar (rádio s wireless carplay) ale pár nepříjemností už bylo, budu doufat, že teď bude aspoň těch 50tkm klid na vychladnutí 🙃
 
tak už mám ze servisu aspoň polojasno - střihnul se tam na bloku motoru nějaký čep, o který se napínák opírá ... Takže bude to minimálně nový napínák, řemen a cena ani čas se ještě vůbec neví ... Snad teda aspoň altík přežil
 
tak už mám ze servisu aspoň polojasno - střihnul se tam na bloku motoru nějaký čep, o který se napínák opírá ... Takže bude to minimálně nový napínák, řemen a cena ani čas se ještě vůbec neví ... Snad teda aspoň altík přežil
Dotahoval asi nějaký Bivoj.
Altík tohle přežije, tomu je to jedno. Ale lituju toho kdo bude vytahovat ten ustřiženej šteft/štoub.
 
Čaute mazdaci,mám M6 2019 2.5 a ozýva sa mi už vodná pumpa. Výdava fakt divné zvuky tak vymena má neminie. Je normálne že pri 130000km nájazde odíde pumpa? Máte niekto skúsenosti s nejakou značkou pumpy prípadne akej sa vyvarovať?

Odoslané z 23030RAC7Y pomocou Tapatalku
 
U Mazdy zatím ne, ale u VW Group už je zázrak, když dá přes 100k km a i u nových je zcela běžné, že často pískají. Děs ... U Mazdy jsem zatím řešit nemusel a snad ještě dlouho nebudu.
 
Výmena je jednoduchá,ceny tiež nie sú závratné. Len ísť do nejakej rozumnej značky. Preto sa radim tu .

Odoslané z 23030RAC7Y pomocou Tapatalku
 
Na Sky-G ty vodní pumpy nemají problém vydržet přes 300000km (10let).

Co koukám, tak výběr je tam velikánskej: INA, Graf, SKF, Febi Bilstein, Meyle,.... S těma chybu asi neuděláš.
 
Poslední úprava:
Back
Top