• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-30 - obecně

Tak si kup samolepky. Je to sice divný a vizuelně nic moc, ale pokud zvládneš otevřít tu kapotu, tak tohle dáš ;)
Necham to tam pokusi se to nafoliovat na aute
 
Určitě to zvládnou za 1
Od firmy !
Dobry den, tvarově je tahle lišta trochu problem. tak aby chrom neprosvital pod svetlama to nebude sranda. Kdyby jste mi privez tu lištu sundanou, byl bych nejradeji, pak ten polep bude 100% kdyz to budu delat na aute, musite mi drzet palce, jeste jsem tuhle listu nelepil 😁
 
Jo tak, jsem si rikal, ze je to divny, ze se necitis na to sundat naraznik, ale vrhnes se do folie, ktera je neskutecny voser. Ja si v lete polepoval skoro cele jizdni kolo fakt tlustou folii, ktera teda byla narezana na miru a uz bych to delat nechtel 😬
 
Já nechápu co je tak složitého si sundat nárazník. Já osobně bych si koupil ty lišty a vyměnil je když o to tak stojíš a ty chromové ještě dobře prodas..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Jako stojí to nesmysl. To musíš ty vědět jestli za to obetujes tolik peněz ale kdybych to fakt chtěl tak si to prostě koupím.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
CX30 obecně - jen se zeptám, 2023 e-skyactive x s AT 186ps...akcelerace z 0-100 kolem 10s. (drag racer). Máte to taky tak líný? Někde chybí těch 86ps přijde mi. A potom TSR nebo co je - nebo resp. to otravné pípání na překročení rychlosti. Víte jak to vypnout natrvalo? díky,
 
Nazdar, chceme kupovat novou cx-30. Trochu tápu ve výbavě. U některých inzerátů jsem viděl napsaný display 8,8 jinde 10". Je ten větší u všech třicítek po nějakém datu a nebo to záleží na výbavě? Jak je to se světlomety? V základu jsou denní halogeny a komplet led až s nějakým paketem a nebo stupněm výbavy? A zadní jsou vždy komplet ledkové, nebo se to také liší? Děkuji.
 
Nazdar, chceme kupovat novou cx-30. Trochu tápu ve výbavě. U některých inzerátů jsem viděl napsaný display 8,8 jinde 10". Je ten větší u všech třicítek po nějakém datu a nebo to záleží na výbavě? Jak je to se světlomety? V základu jsou denní halogeny a komplet led až s nějakým paketem a nebo stupněm výbavy? A zadní jsou vždy komplet ledkové, nebo se to také liší? Děkuji.
Větší display, bezdrát nabíjeni mobilu, bezdrát car play a nový názvy vybav myslím ma menší facelift od roku 23-24. Motory zůstávaji beze změn. Vzal bych g150 Homura nebo Exclusive line plus paket style. Nebo to same, ale g122 a nechat otevřit od shr3k ! Barvu si vyberte jako rodina celek ať se líbí všem ! Objednejte hned pak tyhle dva motory konci ! A údajně bude nahrazen motorem 2.5 l !
 
Poslední úprava:
Napr teraz 3ku už objednaš iba s Xkom alebo 2.5... aspoň tu na SK. Dnes som bol v Mazde.
 
Napr teraz 3ku už objednaš iba s Xkom alebo 2.5... aspoň tu na SK. Dnes som bol v Mazde.

Neviem v ktorej Mazde i bol ale stále sa vozia s motorom G150 a je ich plný dvor. Ponuka je na mazdaihned.sk alebo cz. Od apríla/duben sa bude cena zvyšovať a to pravdepodobne z príchodom nového motora 2,5

V Antverpách z ktorého sa vozia Mazdy hrozia štrajky ktoré sú reálne, tak sa importéri zásobujú.
 
Víceméně budu asi vybírat ze skladových kusů co jsou po republice. U současného auta končí povinné v půlce června a už bych ho rád neprodlužoval. O barvě je rozhodnuto, i když manželka brble že 41V se jí líbí víc jak 46V. Ona teda ještě brblala že se jí u 30 nelíbí ten hrb vzadu mezi světly a že by asi chtěla raději 3. :cool: Mě se ale BPčko líbí míň než BMko co máme teď, hlavně ten zadek. I když to není naživo tak hrozný jako na monitoru, jedna nám parkuje kousek od domu. O té 2,5 vím. Má to být v několika stupních škrcené. O motoru ještě nejsem rozhodnut. Stejně jako o převodovce. Láká mě automat. Ale i když z 95% řídím já, tak občas žena za volant sedne. A nevím jak by jí to šlo.
 
Neviem v ktorej Mazde i bol ale stále sa vozia s motorom G150 a je ich plný dvor. Ponuka je na mazdaihned.sk alebo cz. Od apríla/duben sa bude cena zvyšovať a to pravdepodobne z príchodom nového motora 2,5

V Antverpách z ktorého sa vozia Mazdy hrozia štrajky ktoré sú reálne, tak sa importéri zásobujú.
Tak ešte raz, to že sa vozia neznamená že sa dajú ešte objednať. Takže ak teraz pôjdeš do Mazdy si objednať 3ku ktorá sa bude vyrábať už si objednaš iba s motorom X alebo 2.5 so zníženým výkonom . Dnes mi to vravel sám predajca.
Hádam si to už pochopil 😉
 
Tak ešte raz, to že sa vozia neznamená že sa dajú ešte objednať. Takže ak teraz pôjdeš do Mazdy si objednať 3ku ktorá sa bude vyrábať už si objednaš iba s motorom X alebo 2.5 so zníženým výkonom . Dnes mi to vravel sám predajca.
Hádam si to už pochopil 😉
Viš něco o motoru 2,5 kolik ma mít KW atd ? Dekuji
 
Back
Top