• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Náhodné samovoľné spustenie alarmu

Zdravím trošku obnovím téma
Mám M6 GY 2.0 108 kW a včera se mi 250km od baráku spustil z ničeho nic alarm (auto troubí nejde rádio, zadní světla, stropní světla, blinkry, a nesvítí kontrolka dobíjení při vypnutém motoru) pouze motor běží a svítí přední světla a zadní stěrač s ostřikovačem který nejde vypnout.
Koukal jsem se na konektor v pojistkové skříní a první pin(jak byl na předešlých fotkach) jsem vyčistil ale beze změny, nějaká rada na co se dal podívat?
 
1) nemáš GH, takže u tebe to bude jinej problém
2) to vypadá na nějakou kostru
 
Zdravím trošku obnovím téma
Mám M6 GY 2.0 108 kW a včera se mi 250km od baráku spustil z ničeho nic alarm (auto troubí nejde rádio, zadní světla, stropní světla, blinkry, a nesvítí kontrolka dobíjení při vypnutém motoru) pouze motor běží a svítí přední světla a zadní stěrač s ostřikovačem který nejde vypnout.
Koukal jsem se na konektor v pojistkové skříní a první pin(jak byl na předešlých fotkach) jsem vyčistil ale beze změny, nějaká rada na co se dal podívat?
Koukni pod plast u levý řidičový nohy. Je tam jednotka vnitřní výbavy. U GG/GY se stává, že pokud je pod torpédem u čelního okna hodně bordelu, tak nemá kam odtejkat dešťová voda a ta malým čůrkem podteče čelní okno a po A sloupku steče až na tuhle jednotku. Koukni na ní a na její konektory jestli tam neuvidíš něco co by mohlo zkratovat různý funkce auta. Je to jen takový nápad "častých příčin"
 
Koukni pod plast u levý řidičový nohy. Je tam jednotka vnitřní výbavy. U GG/GY se stává, že pokud je pod torpédem u čelního okna hodně bordelu, tak nemá kam odtejkat dešťová voda a ta malým čůrkem podteče čelní okno a po A sloupku steče až na tuhle jednotku. Koukni na ní a na její konektory jestli tam neuvidíš něco co by mohlo zkratovat různý funkce auta. Je to jen takový nápad "častých příčin"
Dobrá kouknu na to
 
Zdravím Vás, vidím, že väčšina máte rovnaký problém, Ja som zatiaľ nepozeral ten PIN konektor, ale mám nasledujúci problém:
alarm je funkčný ale je odpojená siréna, všimol som si to že mi auto iba blikalo... tak aby sa nevybila baterka tak to vždy vypínam diaľkovým.
Otázka teda je, či sa mám do toho vôbec púšťať skúsiť vyčistiť tie konektory? a nejak to celé skúsiť spojazdniť vrátane sirény, alebo kašlať na to....
Ozaj a nejdú mi ani zamykania cez tlačítko na predných dverách.
Auto mám zabezpečené iným spôsobom, len z nudy čítam a premýšľam či nad tým strácať čas. ďakujem za tipy
 
Pokud to chceš vyřešit tak oprav tlačítka na klikach a pak rozeber a pročisti všechny 4 zámky na dveřích, jinak to asi nevyřešíš
 
Back
Top