• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda6 GJ/GL

Já si nemohu pomoct,ale přijde mi,že zpatečková led děla od Natural svítí spíše do dálky než do šířky. Tudíž jsou dost nebezpečná vůči ostatním řidičům.
Ahoj, dal jsem si tam tuto a řekl bych že svítí krásně hlavně do stran protože má ty ledky na boku z obou stran.



IMG_9020.jpeg
 
Ano tento typ od Osramu svítí pěkně jako žárovka. Bohužel také stejnou intenzitou světla, takže ideální pro ty, kteří chtějí pouze vyměnit barvu za bílou ;)
(jestli si správně pamatuju, tak se jedná hned o druhé foto)
Panoramaasmall.jpg
Více info: https://www.mazdaledosvetleni.cz/fotogalerie-zpatecky/

Ti kteří chtějí více světla nechť sáhnou po jiných led nebo do mého bezedného ledkového kufru :)
R. ze zadu.png

Více foto srovnání v jiných ledkových tématech, galeriích nebo například zde: https://www.mazdaklan.cz/threads/robin-natural-ledkovani-jinych-znacek.4887/page-2#post-136004
 
Hledal jsem co ma GL 2019 za dalsi svetelnou vybavu. Vim z jineho chatu zde na foru, ze hlavni svetla jsou LED, plati to vsak i pro napr blinkry a i pro zpatecku ?
Resp. nasel jsem k tomu tuhle tabulku:

Sedi to ?

Tj kdyz chci full led, tak menim u GL jen vnitrni osvetleni ?
 
U kombíku vždy měníš zadní blinkry a zpátečku.
Když máš nevyšší výbavy, tak už máš i interiér v ledkách z výroby ;)
 
Bude to sedan s vybavou Attraction. Ten ma blinkry a zpatecku v LED ?
Co nema v LED:
- 4x stropni interierove Feston 31mm (zadne prekvapko)
- 2x zrcatkova zarovka, pojistkovy typ 31mm (taktez bez prekvapka)
- 1x kastlik klasika T10
- kufr zarovka, je tam A14V3W, asi 3Watt dle oznaceni, sviti jako za dusicky, tady se asi bojim narvat neco silnejsiho:
-- tipuju ze se tam T10 nevejde, original je fakt mrnousek a T10 je proti tomu obr
-- nevim kam to je napojene, aby to sneslo tu zatez (nejaky tranzistor?)

Co ma original LED a me to prekvapilo: 4x dvere svitici na zem, zpatecka a i osvetleni SPZ, mozna i blinkry...
 
Zdá sa mi že to tu nebolo tak sa pochválim, zatiaľ na pôvodnej žiarovke-bez vypínača, ten pridám v blizkej dobe

IMG20240828192638.jpg IMG20240828192621.jpg
 
Zdá sa mi že to tu nebolo tak sa pochválim, zatiaľ na pôvodnej žiarovke-bez vypínača, ten pridám v blizkej dobe



Zobrazit přílohu 52849

Zobrazit přílohu 52850
Co tam mas za typ zarovky ? Ja do kufru dal bilou ledku co ma dohromady odber 3W, jako original vlaknova, bal jsem se tam dat neco silnejsiho, abych neodpalil tu elektroniku na kterou to je napojeny . Sviti o chlup lip nez ten original, ale stale jako svetluska.
Dle fotky ti to sviti jako blazen, co jsi tam dal ?
 
Neviem či to niečo zlé urobí, spolieham sa na to žeby poistku spálilo, zatiaľ to svietilo 10min, ale aj tak urobím vypínač, ideálne by bol časový- tlačítko na minútu, uvidím čo ma napadne

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
€3.67 | 6 PCS Super Bright 17CM LED COB Fog Bulbs Car DRL LED Strip Daytime Running Lights bar 12V 6500K Auto Interior Styling Lamp

V gh kombi som mal 2ks po bokoch 3 roky a nič
 
Back
Top