• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Zadné bezpečnostné pásy

Jinak dnes poznatky : je tam opravdu nějaké tuhé mazivo .nandal jsem to zpět Stále to moc nenavijelo. Tak od půlky pásu to bylo ok. Striknul jsem tam silikon spray. Pak jsem to zkusil trochu přetočit no pružina přeskočila ☹️ poslední možnost dát tam ten vrut no a tím jsem to totálně dosral.... nakonec vyndal a budu shánět nový. I love my Mazda 🥴😵😵‍💫
 
Zdravím, mám stejný problém, pásy jsou z auta sundané a pružinou to asi nebude - rozděláno a dáno zpět a nic.. pásy nejdou vůbec vysunout. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Díky za každou odpověď
 
Ahoj, případný mechanický problém to nevyřeší, ale obecně, když se mi nenavíjeli na vW nebo i GH pásy, tak to bylo mastnotou a kdoví čím ještě. Klasicky jsem je vymotal a projel/vyčistil parním čističem. poté nechal na sluničku vyschnout a zase jedou v pohodě. A opravdu vyřešen problém, kdy díte vždy vystoupilo ze sedačky a pás často přivřel do dveří apod. Teď to zase sviští. Ale jak jsem psal na začátku - mechanický problém to nevyřeší (takže jestli se jako vůbec když s tím lomcuješ ani pomalu nenavíjí, tak je to k prdu).
 
Zdravím, mám stejný problém, pásy jsou z auta sundané a pružinou to asi nebude - rozděláno a dáno zpět a nic.. pásy nejdou vůbec vysunout. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Díky za každou odpověď
Poptejte se v autorizovaném servisu Mazda. Pokud jde o ty "vadné pásy" měli by to vyřešit.
Zřejmě záleží na typu a roku výroby ... já mám CX3/2016.
 
Back
Top