• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

automat Automatická převodovka - chování, údržba

Tak jsem nechal udělat první proplach po skoro 91tkm. Mazda EFEKT Zlín. A efekt se opravdu dostavil, znatelný.
Žil jsem v tom, že to řadí plynule... Ale to jsem ještě nevěděl, co je to plynulost. Teď jsou situace, že si ani nevšimnu, že mám přeřazeno o stupeň jinde.
Prostě se těch 14tKč - https://www.mazdaklan.cz/threads/ceny-servisnich-praci-u-mazdy.1405/page-26 - si myslím, že bylo investováno efektivně :grinning:
 
Prvy preplach (u mna v 80tkm) bol podobny. Druhy po 60tkm uz menej, vraj som kludne mohol este pockat. Vyzera to tak, ze pri zabehu je bordelu viac a potom uz to spini menej.
 
Vyzera to tak, ze pri zabehu je bordelu viac a potom uz to spini menej.
Záleží i jak moc závodíš.
Když mi p.Bouček řekl, že v Americe je interval výměny 45-50tkm....ale v Evropě to není, protože by to neprodali do fleetu firem,kvůli vysokým plánovaným nákladům na údržbu.
Říkal, že tam měli i auto ze kterého (ne)tekl mazut 😱
 

Podobná vlákna

Back
Top