• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Ceny servisních prací u Mazdy

Mazda 2, r.v. 2015, 1496 cm3, benzin, 66 kW.

Doteraz som zatial vzdy chodil na garancky do Autograndu v BA a vzdy ma to stalo okolo 200 eur (3x), avsak za poslednu garancku si vypytali 315 eur co mi uz pride fakt vela. Mate niekto podobnu skusenost, ze by tak rapidne narastli ceny? Navyse mam pocit, ze mi spravili preliacinu na dverach (nemam to pofotene a pri preberani som si to nevsimol, lebo to zas neni take viditelne - len pri spravnom uhle a svetle).

Pomaly sa mi blizia km na dalsiu garancku tak rozmyslam ze by som skusil nejaky servis mimo BA - asi Trnavu (mate niekto nejake skusenosti, cena, kvalita?) prip. Brno.
Dobrý den !

Já jezdím pravidelně BOŠINA KOLÍN výměna oleje + prohlídka naposledy 19.11. 2019 cena oleje + filtru = 1861 kč !
 
Mazda 2, r.v. 2015, 1496 cm3, benzin, 66 kW.

Doteraz som zatial vzdy chodil na garancky do Autograndu v BA a vzdy ma to stalo okolo 200 eur (3x), avsak za poslednu garancku si vypytali 315 eur co mi uz pride fakt vela. Mate niekto podobnu skusenost, ze by tak rapidne narastli ceny? Navyse mam pocit, ze mi spravili preliacinu na dverach (nemam to pofotene a pri preberani som si to nevsimol, lebo to zas neni take viditelne - len pri spravnom uhle a svetle).

Pomaly sa mi blizia km na dalsiu garancku tak rozmyslam ze by som skusil nejaky servis mimo BA - asi Trnavu (mate niekto nejake skusenosti, cena, kvalita?) prip. Brno.
Na malé promáčkliny je machr pan ČECH - bydlí v České Skalici telefon = +420 604 325 431
Štefl
 
Jestliže
Mazda 2, r.v. 2015, 1496 cm3, benzin, 66 kW.

Doteraz som zatial vzdy chodil na garancky do Autograndu v BA a vzdy ma to stalo okolo 200 eur (3x), avsak za poslednu garancku si vypytali 315 eur co mi uz pride fakt vela. Mate niekto podobnu skusenost, ze by tak rapidne narastli ceny? Navyse mam pocit, ze mi spravili preliacinu na dverach (nemam to pofotene a pri preberani som si to nevsimol, lebo to zas neni take viditelne - len pri spravnom uhle a svetle).

Pomaly sa mi blizia km na dalsiu garancku tak rozmyslam ze by som skusil nejaky servis mimo BA - asi Trnavu (mate niekto nejake skusenosti, cena, kvalita?) prip. Brno.
Jestliže máš po záruce, jedná se nikoliv o garanční, ale roční servis, t.j. není důvod jezdit do autorizáku, kde nejsi spokojený.
Bez rozsahu prací (faktura), hodinového tarifu, km nájezdu a stáří vozu nelze mezi sebou nic porovnávat. Jedná se opravdu o zdražení cca 58% za stejnou práci a ND?
 
Ahoj, já se včera ptal na výměnu oleje, filtru a svíček s tím, že mám vše vlastní a chtějí za to 4k. To už se opravdu zbláznili. Chtěl jsem to dál servisovat v mazdě, kvůli servisní historii, ale na to peču. Abych namísto tisícovky 4x víc, to už mi přijde přetažené za vlasy..
Totéž jako u kolegy, navíc neuvedeš ani název servisu. K čemu taková informace?
 
včera 1.garanční prohlídka u AHM Olomouc : solidní jednání , cena 3600 kč za prohlídku nejlepší ze všech nabídek 200km od Olomouce , ruční mytí zdarma
spokojenost 10/10 , snad mě neojebali :)
upload_2020-1-28_19-28-24.png
 
Co vše obnáší druhá garanční prohlídka na Mazde 3 2018?
Mně bylo servisním technikem sděleno,že víceméně nic. Jen motorový olej + filtr a kabinový filtr.
 
Jo díky. Měla se dělat brzdová kapalina. Tu mi teda neudělali. Ona se při té příležitosti odvzdušnuje i spojka,že?
 
Ahoj, já se včera ptal na výměnu oleje, filtru a svíček s tím, že mám vše vlastní a chtějí za to 4k. To už se opravdu zbláznili. Chtěl jsem to dál servisovat v mazdě, kvůli servisní historii, ale na to peču. Abych namísto tisícovky 4x víc, to už mi přijde přetažené za vlasy..

Ten servis musí také zaplatit zaměstnance, takže už se nedivím že po vratech a na příjmu jsou cedule,že z donesenych dílů nedělají, to pak musíš doma v garáži. A neboj to udělají za více.
 
Dnes absolvována v Belgii prohlídka při 60 tis. km + se dělaly přední i zadní brzdy - tak nějak jsem to čekal, protože vibrace nyní probíhaly při každém brzdění z dalničních rychlostí.

Přikládám fakturu pro porovnání cen. Přiznám se, že na Belgii mi to přijde OK a nedokážu posoudit, jak moc by se vyplatilo to dělat v ČR?


treti prohlidka.jpg
 
Ty brzdy Tě vyšly levněji než v ČR. V ČR jenom přední brzdové destičky 5.500,-Kč + cca 1.000,-Kč za výměnu. Ceny vč. DPH. Podotýkám, že na 297 mm i 320 mm přední brzdové kotouče jsou destičky stejné.
 
Zdravím, jen pro info, mám za sebou první garanční prohlídku po 20 000 km (Mazda CX5). Absolvováno u Mazda Tábor. Objednávka servisu 28. 2. 2020, volný termín 3. 3. 2020, ochotný přístup, rychlost a cena 3 947 Kč, příští volba je jasná ;)
 
Poslední úprava:
Tak dnes 1. Garanční prohlídka (výměna oleje) M3 BP u Auto Balvín Brno, práce hotová za 2 hodinky, olej vlastní a cena 2 315,- Kč, prý bez vlastního oleje by cena dosahovala 6 500,-. Takže jen tak pro zajímavost.
 
Byl jsem dnes na 4. Garanční prohlídce s mou Mazdou 3 2016 G120 Takumi, najeto 59 000km. Po dlouhé době mě vzali v auto Palkovice, snažil jsem se tam dostat už asi 2 roky, ale pořád mi bylo řečeno, že nepřijímá nové zákazníky až teď to vyšlo. Dělal se olej+filtr, brzdovka, desinfekce klimy a komplet přední brzdy, byly už po smrti desky i kotouče.
Brzdy vyšly na 4500
Olej + filtr 1450
Brzdovka + desinfekce 500
Prace 1650
Celkem 8 100
Máte podobné zkušenosti, že v 60 000km odešel komplet předek desky i kotouče zároveň?
 
Poslední úprava:
RomanZ900: to je celkem parádní cenovka, na to, že ti měnili i přední brzdy... píšeš sem ceny i s DPH ? :laughing:
 
RomanZ900: to je celkem parádní cenovka, na to, že ti měnili i přední brzdy... píšeš sem ceny i s DPH ? :laughing:
Tolik jsem tam nechal cash , a v srpnu mě objednal na nástřik podvozku, dělá se to 5 dní, a jak mi ukázal, dělá to opravdu velmi důkladně, proto ta doba
 
@marastan Mazdarek já tam byl teď ve středu taky první garančka po roce stejná faktura ale zaplatil jsem 4100,- Kč tak asi natáhli mě a ani se neaktualizovali na faktuře to nemám

Tak jsem skouknul tu fakturu je tam vyšší cena za olej po slevě 1720,- tak příště beru svůj Koukal sem že na netu ten samej 5 l za max.1100,-
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top