• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Ceny servisních prací u Mazdy

Nikdy nekupuji 5 litrové balení vždy po 1l.

Odesláno z mého FRD-L09 pomocí Tapatalk
 
V tom odkazu jsou uvedený i 1L balení
 
tak dnes jsem se objednal na 1 garanční prohlídku a to u Wágnerky Tábor kde mi řekli cenu 3900,- se vším v ADJ to bylo 4500,- a Auto CB 5200-5300,-
 
Na Kladně si třetí garančku na M3 počítaj 7 200 Kč :eek: to je jak Cesta kolem světa + Dýmka míru.....
 
Dnes druhá garančka v Mazda Tábor.
Olej vlastní,cena 2257 Kč
 
Já tedy nevím, ale vy taky v práci děláte zadara ? Ten servis musí zaplatit rozvoj firmy, to stojí těžké kačky a zaměstnance , pokud někdo nesouhlasí tak pod to auto musí lehnout sám .
 
Já tedy nevím, ale vy taky v práci děláte zadara ? Ten servis musí zaplatit rozvoj firmy, to stojí těžké kačky a zaměstnance , pokud někdo nesouhlasí tak pod to auto musí lehnout sám .
nevím,ale pokud mám 3servisy zhruba stejně daleko,tak snad je logické že je kontaktuji,zeptám se na cenu,jaký olej dávaj atd. Nebo pojedu do prvního který mě napadne?
 
Já tedy nevím, ale vy taky v práci děláte zadara ? Ten servis musí zaplatit rozvoj firmy, to stojí těžké kačky a zaměstnance , pokud někdo nesouhlasí tak pod to auto musí lehnout sám .
Nikto tu netvrdil, ze chce servis zdarma. Na druhej strane, je logicke, ze clovek vybera naj pomer cena/kvalita. Ak by to tak nebolo, tak by ani servisy neboli motivovane drzat, pripadne zvysovat kvalitu a udrzat/pritiahnut zakaznika. Kolkokrat je autorizak len predrazeny priemerny alebo podpriemerny servis. A casto su to tie najdrahsie servisy. Vsetci normalni od nich odisli a ryzuju na tych, ktorym to je jedno alebo sa im nechce chodit dalej. Vid ine vlakna, kde za diagnostiku nauctovali 10k kc. Sialenstvo... To nie je cena za kvalitu a rozvoj servisu, to je krmenie nenazrancov, ktori zneuzivaju svoje postavenie.
 
Už jenom to ,že si chci přinést svůj oil. Tak každý dle sebe .
 
Jako osobně jsem si nikdy nenosil do auta olej, který zároveň prodávají v servisu. Když už, tak vždycky něco extra. Navíc o ceně oleje jde normálně smlouvat: podívejte nechám si u vás výměnít olej, ale už z principu za něj nedám 650 za litr. Kolik dáte slevu? Nedáte? Dobře, nashledanou, zohledním při výběru dalšího servisu.

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
 
vladas75
Nevím co děláš,ale snesl by jsi to sám?Nemluvě o tom oil cc.
 
vladas75
Nevím co děláš,ale snesl by jsi to sám?Nemluvě o tom oil cc.
Tomu se říká konkurence, víš ;). A pokud máš na mysli OCT, tak proč ne, když to není schopna Mazda pořešit tak, aby to fungovalo jak má
 
Cena za servis nemůže být jediné kritérium. Záleží taky na kvalitě, vzdálenosti, náročnosti na čas a palivo. Jihlava-Tábor-Č.B., to je tam a zpátky 300 km a čtyři hodiny na cestě... Jako zaměstnanec si berete dovolenou nebo musíte napracovat (když to šéf povolí), pokud jste živnostník, výpadek příjmů jde do tisíců. Snad si to každý za sebe dovede spočítat. K tomu musí být dobrý důvod.
Btw. porovnat oleje různých značek stejné výkonnostní třídy dokáže málokdo, chce to znalosti. Tak mě napadá, nosíte si do restaurace vlastní pivo?
 
Poslední úprava:
Tak mě napadá, nosíte si do restaurace vlastní pivo?
K tomu pivu - jdu prostě tam, kde točí to co piju a nemusí to být zrovna nejbližší restaurace.
Klidně si olej v servisu zaplatím, když to bude ten co dávám, ale proč za něj dávat dvojnásobek ceny?
 
Už jsem to tu psal.Je to moje auto a co se do něj bude lít rozhodnu já.
Po záruce si ho i sám vyměním,to je to nejmenší.
 
Cena za servis nemůže být jediné kritérium. Záleží taky na kvalitě, vzdálenosti, náročnosti na čas a palivo. Jihlava-Tábor-Č.B., to je tam a zpátky 300 km a čtyři hodiny na cestě... Jako zaměstnanec si berete dovolenou nebo musíte napracovat (když to šéf povolí), pokud jste živnostník, výpadek příjmů jde do tisíců. Snad si to každý za sebe dovede spočítat. K tomu musí být dobrý důvod.
Btw. porovnat oleje různých značek stejné výkonnostní třídy dokáže málokdo, chce to znalosti. Tak mě napadá, nosíte si do restaurace vlastní pivo?
tak do CB a Tábora to mám 55km do Jihlavy 70 tedy vzdálenosti skoro stejné. Já tam jedu ve svém osobním volnu pracuji na směný provoz nemusím nic napracovat a vždy vezmu rodinu a vymyslím k tomu nějaký výlet nebo zábavu. A ve všech servisech dávaj totožný olej 5w30
 
V tom případě není co řešit, podle ohlasů má Tábor dobrou pověst. Ono se to bez faktur těžko porovnává. Někde je navíc v ceně umytí, pick up nebo náhradní vůz...
 
Mam takový dotaz.
Do kolika tis. km nebo let se oplatí jezdit na prohlídky a výměny do servisu Mazda?
Dokud platí záruka? Nebo až do 180tis jak je servisní plán?
Je to jenom o tom zápisu do el. servisky?
Mám CX-5 a jedu na servis při 140tis.km, záruku už nemám.
Tak mi plyne otázka proč tam vlastně jezdit když si výměnu oleje, filtrů, brzd umím udělat sám v garáži a určitě mně to vyjde o hodně levněji.
Zase je to o tom, že jsou v servisu odborníci a ví co a jak a pak taky ten zapis v servisce se při prodeji auta hodí.
Jak to máte vy, kde servisuje své Mazdy?
 
Back
Top