• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Ceny servisních prací u Mazdy

Já 2x a dost.Na třetí už nejezdím protože mi po ní stejně končí záruka a kvůli karoserii tam jezdit nebudu.
Oleje,filtry a prohlídku dle plánu údržby v návodu,zvládnu sám.
 
Mám to podobně jak @vocho . Na třetí garančku jsem jel jen kvůli výměně chladiče klimatizace.
 
Já jezdím 1 x ročně na prohlídku jak je předepsaná. Olej měním 2x do roka 1x u Maxe a 1x v Mazdě.
Servisní historii dodržuji pro lepší spaní, že se mi auto bude lépe prodávat ALE, nemusí to tak vůbec být. Každý to má ale jinak nastavené. :)
 
Já tam byl 2x a víckrát tam nepojedu právě kvůli té ceně. U druhé mi vnutili výměnu brzdových destiček a ne hal jsem tam 14k, to fakt ne.

Sam si to měnit určitě nebudu, ale v obci máme šikovného automechanika kam jsem jezdil s Golfem VI a jezdím s Seat Leon a chlap 100x lepší jak všichni v autorizovaném servisu. Naopak poprvé jsem tam jel za ním s Golfem po měsíci po návštěvě autorizovaného aby to okouknul a když vyndal pilový a prachový filtr tak mi řekl že ten nebyl meněný co to auto vyjelo z linky a to jsem byl v autorizovaném 3x. Tedy autorizovaný jen kvůli záruce a nyní půjde pěkně k spolehlivému auromechanikovi v obci.
 
Díky za odpovědi.
Ve čtvrtek jedu do Efektu ve Zlíně, tak uvidím
 
Jeden se nestačí divit ročním změnám hodinové sazby při servisní prohlídce v Mazda servisech (uvádím vč. DPH):
květen 2018: Kč 847 (Bošina)
červenec 2019: Kč 932, to je plus 10 % (Bošina)
říjen 2020: Kč 1089, do je dalších plus 17 % (ADJ.CZ)
2020_10_15 servisní prohlídka po 180000 km faktura anonymizovaná Jihlava ADJ.CZ.JPG
K tomu jako pozornost od ADJ.CZ hliníková podložka pod zátku za 66 Kč (u Bošiny byla zdarma, v obchodě je za dvě kačky).
Netušil jsem, že se Mazda bude probíjet mezi prémiové značky tak rychle. Nevidím to jinak, než že si letos napíšu Ježíškovi o montérky.
 
Jeden se nestačí divit ročním změnám hodinové sazby při servisní prohlídce v Mazda servisech (uvádím vč. DPH):
květen 2018: Kč 847 (Bošina)
červenec 2019: Kč 932, to je plus 10 % (Bošina)
říjen 2020: Kč 1089, do je dalších plus 17 % (ADJ.CZ)
Zobrazit přílohu 31074
K tomu jako pozornost od ADJ.CZ hliníková podložka pod zátku za 66 Kč (u Bošiny byla zdarma, v obchodě je za dvě kačky).
Netušil jsem, že se Mazda bude probíjet mezi prémiové značky tak rychle. Nevidím to jinak, než že si letos napíšu Ježíškovi o montérky.
Cena mi upřímně přijde přiměřená. Navíc ber jako velké plus, že na většinu věcí je nějaká hodinová norma. Zkus to dát třeba do jiného servisu, kde mají hodinovku 600/h (tady v ČB normální) a například výměna žhaviček jim údajně zabrala 5 hodin - ani jedna nebyla zatuhlá (BMW M57 motor), takže jsem tam byl jen za práci za cca 4000. Jak jim dokážeš že to těch 5 hodin netrvá? Tady máš aspoň nějakou normovanou cenu a lepší řešení případných reklamací na servisu.
 
Tak dneska nabídka od auto hruška ostrava, na vyčištění sání na cx5 cca 12000kc +týden práce. To jako fakt?????Co tam budou dělat týden?Dolní Benešov nabídka 5500kc hotovo za jeden den.
 
Zdravím Vás kluci. Prosím, potřeboval bych poradit. Mám kamaráda, který je i soused a je Ferda mravenec a vždycky mě servisloval Volkswagna golfa olej atd. Miluje Japonce, ale nemá diagnostiku . Nevíte kde najít servisní plán pro Mazdu CX5 2.0 121kw. Svíčky a rozvody a nebo ještě nějaký důležitý věci co se musí. Byl jsem zatím na dvou garančních prohlídkách a už nechci přeplácet, když mám tu možnost. Děkuju moc za info.
 
Zdravím Vás kluci. Prosím, potřeboval bych poradit. Mám kamaráda, který je i soused a je Ferda mravenec a vždycky mě servisloval Volkswagna golfa olej atd. Miluje Japonce, ale nemá diagnostiku . Nevíte kde najít servisní plán pro Mazdu CX5 2.0 121kw. Svíčky a rozvody a nebo ještě nějaký důležitý věci co se musí. Byl jsem zatím na dvou garančních prohlídkách a už nechci přeplácet, když mám tu možnost. Děkuju moc za info.
Hledej "tabulka servisních nákladů".
 
Zdravím Vás. Tak já dnes opravdu kulil oči. První garanční servis Mazda 3 (nové auto r.v.2019) = 8 000 Kč !!! Nedovedu si představit ty částky v případě nějaké poruchy nebo výměny součástek.
 
Hoy, no já to znám, proto výše píšu jestli někdo nezná servisní interval benzínu CX5 121kw? Mě vždycky omejvaj, když platím v Mazdě. Moc Děkuju shr3k, a vážím si za pomoc, ale nejde mě to otevřít v pc. a v telefonu, když to otevřu přez Excel, tak tam je, jen Mazda 2. Škoda, že to není jednoduší. Např co přijde dřív jestli km. nebo čas na výměnu oleje, brzdovky, rozvody, svicky atd. Jsem naprostý nováček u japonských aut. Měl jsem vždy vw., a o tom vím docela dost, ale četl jsem, že ve spolehlivosti vede Japonec, tak jsem se přeorientoval. Zatím jsem spokojený, ale servis/garancka po roce a vždy docela dost zaplatím.
 
Hmm, tak to je fajn, mě se to otevře jen v mobilu a vidím jen Mazda 2, ale ne CX5
jedna z úžasných vlastností Excelu je, že umí obsah dělit na sešity a listy ;) v uvedeném přehledu jsou celkem 4 listy pro CX-5. zkus si to otevřít na normálním kompu, ale IMHO i mobil by to měl umět zobrazit... zdar a sílu
 
Zdravím Vás. Tak já dnes opravdu kulil oči. První garanční servis Mazda 3 (nové auto r.v.2019) = 8 000 Kč !! Nedovedu si představit ty částky v případě nějaké poruchy nebo výměny součástek.
Tvl za co taková pálka ? Nevím jestli CP zdražovaly nebo ne, ale podle toho co mají na stránkách to vychází o cca 3000 kč vč. geometrie a kontroli karoserie https://servis.carstarpraha.cz/mazda3.html
 
jedna z úžasných vlastností Excelu je, že umí obsah dělit na sešity a listy ;) v uvedeném přehledu jsou celkem 4 listy pro CX-5. zkus si to otevřít na normálním kompu, ale IMHO i mobil by to měl umět zobrazit... zdar a sílu
Tak je pravda, že na mobilu se mi to taky zobrazuje na ... . V PC, jak jsem psal, je to v pořádku.
 
Back
Top