• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Ceny servisních prací u Mazdy

Jo, kontrola karoserie za 700 Kč je v Mazdě taková nepěkná tradice. Já letos platil za třetí garančku na Kladně 7200 Kč, asi s covid příplatkem, předtím to bylo tak o 1000 míň....:(
 
Zdravím Vás. Tak já dnes opravdu kulil oči. První garanční servis Mazda 3 (nové auto r.v.2019) = 8 000 Kč !! Nedovedu si představit ty částky v případě nějaké poruchy nebo výměny součástek.
kde jsi byl? Já 1 garančku platil u Wágnerové Tábor na Mazdu 6 2.5 4053,-
 
Ahoj, za chvíli to bude rok, co mám novou Mazdu 6, a tak se blíží roční prohlídka. Jelikož mám nové auto po hodně dlouhé době, rád bych se zeptal, co roční prohlídka obnáší, tj. co dělají automaticky, o co si mám případně říct, na co upozornit apod.? Jak dlouho cca prohlídka trvá? Jde mi o to, zda počkat a nebo auto například ráno odevzdám a večer vyzvednu? Aktualizují Mazda Connect?
Děkuji moc za rady a zkušenosti!
 
zdarec, já měl vždycky garančku na počkání , podle servisu jsem třeba dostal na vyzkoušení nějakou předváděčku a ty 2-3 hodinky mi utekly raz dva. Rovnou jsem jim řekl, že nechci umývat a čistit auto, doplňovat kapaliny a měnil podtácky SPZ. Připoměl jsem ať udělají geometrii.

Tady máš zhrube přehled toho co se dělá ;) https://servis.carstarpraha.cz/soubory/PDF/Mazda6_GL-2,0.pdf
 
Tak mám za sebou garančku po 1 roce na M6 2.0. Cena 6400,- Kč. Nad rámec oleje, měnili ještě pylový filtr, prý byl úplně černý. Auto mi umyli (zapomněl jsem říct, že nechci), raději jsem neřešil jak.
 
6-7tis. je na japonce v pohodě, teď jsem byl na garančce s peugeotem traveller a bylo to skoro 10tis.
 
Tak i v Belgii se meziročně podražilo. Letošní garanční prohlídka asi o 50 EUR dražší než loni. I tak se to ale pořád drží na rozumné úrovni.

IMG_20210211_111706.jpg

Jen pro vysvětlení, z výsledné ceny je 60 EUR za přední stěrače.
 
Byl jsem minulý týden v Auto Efekt Zlín pouze na výměnu oleje na Mazdě 3 BM 2014.... faktura na 3939,- Kč mne popravdě nemile překvapila. Před rokem výměna oleje v Bošině byla o 1700,- Kč levnější! V Bošině jsem dostal menší slevu v rámci programu Mazda Fair Service, ve Zlíně jsem žádnou slevu nedostal.

IMG_7137.jpg
 
Byl jsem minulý týden v Auto Efekt Zlín pouze na výměnu oleje na Mazdě 3 BM 2014.... faktura na 3939,- Kč mne popravdě nemile překvapila. Před rokem výměna oleje v Bošině byla o 1700,- Kč levnější! V Bošině jsem dostal menší slevu v rámci programu Mazda Fair Service, ve Zlíně jsem žádnou slevu nedostal.

Zobrazit přílohu 33239
To je fakt, chybí tam sleva 20 % na olejový filtr a zátku. Proč jsi to platil?
 
Jezdím pravidelně do Autoefekt Zlín a cena se mi nezdá nějak přemrštěná. Kdybys jel jenom na olej tak cca do 3000 se vlezeš, ale tohle dle faktury byla navíc i roční prohlídka, takže myslím že cena je o.k. Platil jsem nedávno obdobnou částku. U jiného ne příliš vzdáleného servisu bys dal minimálně o 1500 víc ;) Hold originál olej je drahý, ale já bych tam nic jinýho i přes vyšší cenu nedal.
 
Byl jsem minulý týden v Auto Efekt Zlín pouze na výměnu oleje na Mazdě 3 BM 2014.... faktura na 3939,- Kč mne popravdě nemile překvapila. Před rokem výměna oleje v Bošině byla o 1700,- Kč levnější! V Bošině jsem dostal menší slevu v rámci programu Mazda Fair Service, ve Zlíně jsem žádnou slevu nedostal.
Ona se docela nabízí otázka, jestli Bošinovi “nedojeli” m.j. na nízké ceny. Sice se mluví o vztahových důvodech, ale možná, že peníze byly až na prvním místě, jako obvykle...
 
Já tedy nevím, ale mi přijde cena 4tis. za výměnu oleje plus roční prohlídku úplně v pořádku. Pořád se tady bavíme o autorizovaném servise a autě s pořizovací cenou okolo 0,5M.
Stačí se podívat na ceny u jiných značek. To je Mazda ještě opravdu levná.
 
Back
Top