• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Jo, to je pravda. V tom pripade bych nevahal a oznamil to PCR. Uz z principu (tohle je smejdovina nejhrubejsiho zrna) a kvuli zajisteni toho dukaznimu prostredku.
 
Podle mého pod vlivem nebyl a úmysl v tom také nevidím. Někdy je člověk tak otupělý a myšlenkami někde jinde, že přehlídne cokoliv. To pak jednomu v hlavě někdy blbě sepne a zvítězí holý pud, jen prostě zazmatkoval. Nic to ale nemění na tom, že bych mu hnáty zpřelámal udělat to mě.
 
Rozhodně se ho nechci zastávat, zachoval se hloupě, ale mám bohužel podobnou zkušenost, která se mně stala a já byl viníkem.
Bylo mi 20, spěchal jsem do hypoteční banky podepsat smlouvy k hypotéce, zasněžený zrcátka, zadní sklo a nacouval jsem obdobně na parkovišti do auta (když jsem šel k autu, měl jsem hlavu úplně jinde a když jsem couval, neviděl jsem, stálo tam opravdu jediný auto široko daleko). Byla to moje první nehoda, vůbec jsem netušil co mám dělat, kolem asi 5 budov s kancelářema, kde by mohl majitel být, schůzka byla domluvená a už jsem to nestíhal, tak to prostě v hlavě secvaklo a jel jsem do HB. Jakmile jsem tam skončil vrátil jsem se a už tam byla policie, která to řešila. Šel jsem tam, přiznal se, omluvil se s tím, že jsem prostě nevěděl co mám dělat a vysvětlil situaci. Dali mi pokutu 200 a řekli ať příště dám alespoň lísteček s telefonem za stěrač.

Zachoval jsem se jako blb, ale vím, že dneska už bych to řešil jinak, nikdo není dokonalý...
 
Jako kdyz couvam a mam i ty pipaky (predni,zadni) tak stejne jedu pomalu a koukam do vsech zrcatek,takze ten dotycny je proste hovado! Podle videa i sel okolo toho auta,takze o nem musel vedet...Lidi co maji tyhle stare strepy proste neresi nejake skrabance...Kazdopadne preju at to dobre dopadne a budes to mit zaplacene od vinikovy pojistovny ;)
 
Pořídil jsem datovou schránku.
A ejhle.
Nechával jsem si zásilky na poště a jak to Chodí komunikace vázne. Proto datovku.
Včera v datovce exekuce za rychlost z roku 2017 únor
Takže z 1000,- je ted 10k.
Aby to nebylo málo tak jsem v roce 2014 prodal audi a ta majitelka p***a to nepřepsala na sebe i když měla plnou moc a nezaplatila ručení za tento rok. Ještě že jsem našel kupní smlouvu a poslal ji kanceláři pojistitelů. 2,5k.
Tak co ještě přijde do vánoc. :mad:
 
No, nepřepsání na druhého majitele po podepsání smlouvy do 30 dnů je flastr pro původního majitele 50k. Nevím jak to je dlouho co to platí, ale doufej....
 
Dneska jsem se konečně odvážil vlést pod auto,koule zapůsobila jako projektil vzala nárazník,vzpěru a vzpěra šla až do kufru sice málo ale šla.
Nic méně ledy se pohnuli a tento týden by měl přijet technik z pojišťovny od toho vola.Tomu kluci z Hirošimi opravdu nemůžou zabránit.
Já jsem ten záznam neměl vidět,pořád to nemůžu vstřebat:(
 
Před chvílí jsem se dozvěděl, že manželka jede zítra do Kauflandu... Ve čtvrtek, když začínají akce a pár dní před vánoci.. Už teď se psychicky připravuji na nejhorší... :confused:
 
Stvou me dve veci. Evropska Mazda a jeji reditelstvi ,ktere rohodlo ze 2,5 Turbo v M6 v evrope nebudou protoze o ne neni zajem.
Nakopat do chlebarny je malo.
Druhou veci je ze zmizel tolik oblibeny Hatchback neboli posleni poradny 5 dvere melo GH. Jako ty dva kozi rohy pro ti genialnim systemu zvedani predeslych modelu, netusim kdo Hofu mohl vymenit. Uspora za tim urcite nebyla.
 
Evropa není pro Mazdu prioritní trh.A tady stejně chtějí skoro všichni kombíka.A všude jinde na světě chtějí sedany.Rusko,Čína,Turecko,Amerika.Dokonce i nová Scala se bude dělat ve verzi sedan pro tyhle zahraniční trhy.Takže liftback off.
 
Super, tak zustanu u sveho genialniho GH modelu i diky dalsim ekokurvitkum a budu rad za nej. Naklady minimalni, nahradni dily levnejsi nez cokoliv a aspon trochou poteseni desingem a stylem nez vetsinu nudne sedi v kombi. Stejne jezdi v aute sami ale hlavne ze maji. prosto k ....
 
Dobře už bylo. A GH bylo úžasné,ale GJ je zase o kus dopředu.A je už pozinkované,tišší,plavnější...
 
Uprimne GJ ano, ale ne poslendi model. Podle me je to facelift 2016 bez dalsich ekokurvitek. Ale ten kufr me fakt stve. Takze jedine sedan a vim presne jaka barevna varianta. Jen kdo ma porad shanet ty penizky.
 
Back
Top