• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Moc děkuji ještě bych měl dotaz přestalo nám svítit prave ledkove osvětlení. Myslím že tam jsou vidět tři ledky. Nevíte jestli ke možnost tyto žárovky opravit svépomocí nebo radci zajet do Mazdy

Nesvítí LED segment v předním světlometu? Nejsem si úplně jistý, jak chápat dotaz? Pokud jde o LED světlomet, tak ty jsou svařované. Oprava svépomocí je nemožná. Mění se vždy celé světlo. Já se tedy nikdy na konstrukci světel u Mazdy nedíval, ale viděl jsem hromady LED světel pro jiné značky a všechny se svařovaly. Oprava po záruce se pro majitele pěkně prodraží. Naštěstí jsou tyhle technologie celkem spolehlivé a většinou "doživotní". Proto také moderní auta s LED světlomety nemají ve výbavě sadu se žárovkami.
 
Když už mi neleze hlodavec do mot.prostoru tak se někomu zalíbila anténa:(
004.jpg 005.jpg Je to kočka??
 
Já nevím je to dost hluboký,ty malý prckové co lítaj do krmítka to asi neudělali.To musela být použita větší síla i kdyby měli drápky z ocely a já jim je kvalitně
vypiloval tak tohle nedaj;)
 
Když už mi neleze hlodavec do mot.prostoru tak se někomu zalíbila anténa:(
Zobrazit přílohu 20303 Zobrazit přílohu 20304 Je to kočka??
Klidně by to mohla být i ta kun(d)a. Ty potvory jsou hrozně šikovné a hravé, mohla ochutnat anténu. Kamarád viděl kunu, jak vyskočila na auto, sklouzla se po čelním skle, skočila zpátky na střechu a tak pořád dokola. A zuby má jak jehličky, není to žádný hlodavec, ale lasicovitá šelma.
 
Měl jsem kunu v motoru na návštěvě, nic nesežrala, ale zbyly po ní všude stopy od bláta. To by asi romin nepřehlídnul na bílé střeše její ťápoty. Je to záhada, mně to taky připadá, jak díry od zubů.:confused:
 
Měl jsem kunu v motoru na návštěvě, nic nesežrala, ale zbyly po ní všude stopy od bláta. To by asi romin nepřehlídnul na bílé střeše její ťápoty. Je to záhada, mně to taky připadá, jak díry od zubů.:confused:
To je pravda, ale třeba má romin kolem baráku čisto, nebo to opršelo.
 
Já už mám rok na kunu nalíčenou klec a zatím jsem chytil dva ježky, který pak vezu do lesa 5 kilometrů od baráku, aby se nevrátili. Kuna bydlí spokojeně u souseda pod střechou, tak snad nehrozí že se mi nastěhuje do auta. :confused:20181107_104716.jpg
 
Kolem baráku čisto mám ale i když bylo sucho a ta lasicovitá šelma lezla do mot.prostoru tak to bylo zmatlaný jako sviňa:(to jedině že by na tu střechu lezla
vykoupaná:D.CX3 stojí pod přístřeškem toho bych si všimnul. Co jsem dal do mot.prostoru kuličky na wc tak už tam neleze,tak je asi dám i na tu anténu:D:D.
Je mi to záhada:(
 
Kolem baráku čisto mám ale i když bylo sucho a ta lasicovitá šelma lezla do mot.prostoru tak to bylo zmatlaný jako sviňa:(to jedině že by na tu střechu lezla
vykoupaná:D.CX3 stojí pod přístřeškem toho bych si všimnul. Co jsem dal do mot.prostoru kuličky na wc tak už tam neleze,tak je asi dám i na tu anténu:D:D.
Je mi to záhada:(
Kulicky na WC? Jake? Pomaha to? Obcas stojim s autem u rodicu a tam mi pernamentne leze kuna, tak se mi hodi kazdy tip co proti ni.. diky
 
Dnes jsem se stal členem CheckEngine clubu :bag:
IMG_20190115_124251.jpg
 
Když už mi neleze hlodavec do mot.prostoru tak se někomu zalíbila anténa:(
Je to kočka??
Náhodou pěkný designový prvek. Někteří umělci by za to inkasovali několik táců. A nikdo to nebude chtít ukrást! To chci taky :D
 
Back
Top