• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

to, že jsme včera (i dneska v noci) vyhnili na italských a rakouských dálnicích v nehybných kolonách na Brenneru a kolem Innsbrucku bych ještě rozdejchal.... že jsme místo 700km a obvyklých 7hodin najeli 1250km za skoro 18 hodin bych ještě taky rozdejchal.... ale že nás media krmí nesmyslama mi přijde trochu vyndaný. HEAVY SNOW čti jako nikde ani vločka - sněžilo až dnes v noci - asi 20 cm. Mluvím o oblasti mezi Brennerským průsmykem a oblastí Trento/Bolzano/Cavales. O lavině se tu sice všude mluví, ale na vlastní oči jí asi nikdo neviděl. Ale třeba se mýlím.... :)
 
Tak u nás taky pěkně napadalo:( Po cestě do práce 2 auta v příkopu z toho jedno bylo hasičské.
 
@Vitus , v sobotu jsme jeli z Aprica domů. Už v pátek bylo jasné, že to bude masakr a v sobotu to bylo jasné a ze zkušenosti jsme se prostě chtěli vyhnout Švýcarsku bo hory a i klasické trase přes Brennerský průsmyk..
Místo Brennerského průsmyku jsme jeli na Milán, Benátky, Graz, Vídeň, Brno. za 12 hodin doma na totální pohodu. A to jsem jel jen max 115km/h kvůli kolegovi za mnou. Až večer v Mekáči jsem četl, co tam bylo za hrůzu.
 
to, že jsme včera (i dneska v noci) vyhnili na italských a rakouských dálnicích v nehybných kolonách na Brenneru a kolem Innsbrucku bych ještě rozdejchal.... že jsme místo 700km a obvyklých 7hodin najeli 1250km za skoro 18 hodin bych ještě taky rozdejchal.... ale že nás media krmí nesmyslama mi přijde trochu vyndaný. HEAVY SNOW čti jako nikde ani vločka - sněžilo až dnes v noci - asi 20 cm. Mluvím o oblasti mezi Brennerským průsmykem a oblastí Trento/Bolzano/Cavales. O lavině se tu sice všude mluví, ale na vlastní oči jí asi nikdo neviděl. Ale třeba se mýlím.... :)

 
Borci, tak uz mam na blatniku taky zarez od nekoho, kdo umi otevirat dvere :( nejaky tip na nekoho z Moravskoslezskeho kraje, kdo by to setrne opravil? Diky

IMG_20190225_151621.jpg
 
Poslední úprava:
Ach jo

furt dookola .. z dalky vidím jak leze z auta malé děcko a jde pryč než dojdu k autu koukám bum.. ten malí fakan vlezl do toho žďorba předemnou odbrzdil auto a opřelo se o moje ... naštěstí nebo možná škoda ze se lehce opřelo nikde nic podřené dost jsem váha o volání alespoň městkáčů aby dostal majitel auta minimálně pokutu za nezabezpečené auto...ale spěchal jsem do práce na autě nic tak jsem nechal lístek jaký je to inteligent hodil cihlu o posunuté auto a jel..

Odesláno z mého telephounu pomocí Tapatalk
 
Tak dnes si žena půjčila auto do práce a pak volá - nějakej trotl mi do toho nacouval (nechal vizitku na vratinici arealu a jel do hajzlu)...
Prej se staví odpoledne aby se to sepsalo....no případně budu volat policajty...

Nevíte, jak se tohle řeší, když se to stalo mimo komunikaci a parkoviště není parkovištěm? Je to vnitroblok na Vinohradech s místem pro cca 30 aut.....

2019-02-27.jpg
 
Borci, tak uz mam na blatniku taky zarez od nekoho, kdo umi otevirat dvere :( nejaky tip na nekoho z Moravskoslezskeho kraje, kdo by to setrne opravil? Diky

Zobrazit přílohu 20883

Tak jsem volal do Halfara a dali mi tip na doktor-dulek.cz, ti po mě chtěli naposílat obrázky a odpověděli mi, že je to v zadním blatníku, takže je nutné odstrojit celý podběh a navrtat!! vnitřní plech blatníku, aby to mohli vyrovnat.. sice se to navrtané místo potom ošetří a zašpuntuje, ale do toho nevím zda mám jít. To mi beztak začne po pár zimách celé reznout :( co si o tom myslíte?
 
Tak dnes si žena půjčila auto do práce a pak volá - nějakej trotl mi do toho nacouval (nechal vizitku na vratinici arealu a jel do hajzlu)...
Prej se staví odpoledne aby se to sepsalo....no případně budu volat policajty...

Nevíte, jak se tohle řeší, když se to stalo mimo komunikaci a parkoviště není parkovištěm? Je to vnitroblok na Vinohradech s místem pro cca 30 aut.....

Zobrazit přílohu 20896

jestli se ozve, sepište euroformulář, kde on výslovně napíše že je to z jeho viny, pošlete oba na pojištovnu a je to... Jestli ne, nahlaš to na Policii

jinak to naštve :-( Ale z fotky to vypadá, jako by to mohla být relativně snadná oprava....
 
Tak dnes si žena půjčila auto do práce a pak volá - nějakej trotl mi do toho nacouval (nechal vizitku na vratinici arealu a jel do hajzlu)...
Bud rad ze nechal aspoň kontakt, většina lidi by odjela ;) U nas v praci jeden spolupracovnik naboural druhého a stále tvrdil ze to nebyl i když barva jeho auta byla na poskozenem aute. Nakonec se kouklo na kamery a byl za hlupaka.
 
Že jsem včera chytil od projíždějího náklaďáku šutr, a prdlo mi okno u senzorů, takže to nebylo vidět a pojišťovna dotyčného mi řekla (měl jsem SPZ a našel jsem si pojišťovnu), že pokud jsem ho nezastavil a nemám to sepsané, nebo to nemohu jinak dokázat, tak smolík. To, že jel v protisměru a nemohl jsem se otáčet, navíc to prdlo před senzory takže jsem ani nevěděl, že to prasklo, a tedy to není ani na kameře, je nezajímá. Tak si jdu uplatnit havárko a v řiti bonus + doplatek za sklo.
 
Že jsem včera chytil od projíždějího náklaďáku šutr, a prdlo mi okno u senzorů, takže to nebylo vidět a pojišťovna dotyčného mi řekla (měl jsem SPZ a našel jsem si pojišťovnu), že pokud jsem ho nezastavil a nemám to sepsané, nebo to nemohu jinak dokázat, tak smolík. To, že jel v protisměru a nemohl jsem se otáčet, navíc to prdlo před senzory takže jsem ani nevěděl, že to prasklo, a tedy to není ani na kameře, je nezajímá. Tak si jdu uplatnit havárko a v řiti bonus + doplatek za sklo.
Nemáš připojištění čelního skla?
 
Back
Top