• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

Tak sem vzal ty Bosch oba přední plus ještě zadní i s poštou za 718,- to je fajn.
 
Tak já to mám stejně už skoro od nového auta. Jen je divné, že vnitřní část kotouče brzdí až k okraji a vnější část mám stejně jako ty. Teď jsem na to při přehazování kol koukal a mám to takhle na obou stranách. Máš to taky stejně i z vnitřní strany?
Ahoj ze zadní strany to je podle hmatu ještě horší.
 
Já na STK bez závady a brzdný učinek byl taky v pořádku a navíc levá i pravá strana se vůbec nerozchazela a to ani o desetinu.
 
Jo tak mně to také brzdí dobře, při servisu mi pokaždé dělají HEKA test, jen to vypadá blbě. Ale měl jsem to stejné na všech 3 Mazdách co jsem vlastnil.
 
Už mám nějaké prvky na autě v téhle barvě ,viz foto ,proužek. Nechal jsem si jí namíchat ,ale ještě se k tomu nedostal. Něco mezi bronzem a mosazí, nic výrazného,ale vidět to půjde.

IMG_20220826_165614.jpg IMG_20220807_164215.jpg IMG_20220809_170431.jpg 334895592_722000302724269_5216002320456595240_n.jpg
 
Jo tos mi vlastně posílal no to by mohlo být pěkný a decentní.
 
Vypadá to skvěle originálně a decentně zároveň. Ty prahy s osvětlením mě mrzí že jsem nakonec nevzal.. 935cd077e71f2a01edf9b00776fd0458.jpg

Tu svítivost prahů máš napojenou na otevření dveří?
To jsou originál?

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Poslední úprava:
Taky po nějakých koukám ale zatím mi nepadlo do oka - nechápu k čemu mít na prahu Skyaktiv Technology - chtěl bych tam jen Mazda 3 a uprostřed tak jak to je na originálech.
 
To jsem si tam nechal napsat. Možná právě z důvodu že jsem se do této technologie zamiloval. Ale ty originální jsou fajn. Jen nechrání tu hranu.. Na mazde stojí 6500kc tak počítám že tolik za ně dát nechceš..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
To jsem si tam nechal napsat. Možná právě z důvodu že jsem se do této technologie zamiloval. Ale ty originální jsou fajn. Jen nechrání tu hranu.. Na mazde stojí 6500kc tak počítám že tolik za ně dát nechceš..

Samsung S22 256GB Tapatalk
Aha jestli sis to nechal dopsat tak jo, měl jsem za to že to tak vyrábějí.
Stojí 12500 a ano tolik za ně dát opravdu nechci navíc nechci žádné svítítka ;)
Prostě jen nějaký pásek co ochrání před škrábanci třeba s Mazda 3 nebo jen Mazda nebo logo Mazdy prostě něco decentního.
No uvidím co se objeví časem.
 
Ne, tehdy jsem hledal prahy, které zakryjí i hranu, kterou často ženský při nastupování okopou podpatky a tyhle jediné se mi zamlouvali. Nabízeli individuální možnost grafiky, tak jsem si to takhle nakonfiguroval.
Ale dnes se mi asi více líbí ty decentní originální a navíc i tím, že svítí ten nápis, což je praktické v zimním období.
Ale měl jsem za to, že kabeláž je vedena přes ten těsnící žlábek, ale Lubo156 to má zjevně nějak precizně vrtané do plechu??
 
Jen pro info: tento týden jsem byl na 2. servisní prohlídce a nahrávali mi tam nějakou aktualizaci sw, že prý u někoho auto hlasí slabý akumulátor, i když je plně nabitý. Tak jestli s tím máte někdo problém, tak si do servisu zajeďte.
 
Ne, tehdy jsem hledal prahy, které zakryjí i hranu, kterou často ženský při nastupování okopou podpatky a tyhle jediné se mi zamlouvali. Nabízeli individuální možnost grafiky, tak jsem si to takhle nakonfiguroval.
Ale dnes se mi asi více líbí ty decentní originální a navíc i tím, že svítí ten nápis, což je praktické v zimním období.
Ale měl jsem za to, že kabeláž je vedena přes ten těsnící žlábek, ale Lubo156 to má zjevně nějak precizně vrtané do plechu??
Teď jsem si byl mejt auto a asi se nebudu vzrušovat nad odřenými prahy, od kamionu sem dostal na D1 pěkný zásah z boku tak teď už vím…. Cca 10mm dlouhý zásek od kamínku a lehce promáčklý plech na zadních dveřích, dále kapota asi 20 teček, sloupky i blatníky….
Že já to auto umejval…. dokud bylo špinavý nebylo to vidět ;)
No hold musím zamalovat vše.
 
Back
Top