• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

A drží to tam dost pevně? Taky už pokukuji.

Koukal jsem na ty s plastovými rámečky jednak se dají pridelat oboustrannou páskou ale i nasroubovat - nejdříve bych asi nalepil zda bude vyhovovat.

Teď sem ještě cumel do kufru a našel tam tohle viz foto - to jen fixuje bočníci nebo je to určeno k montáži těch origo sklopných oček? Jsem si toho predtim ani nevšiml ;)

Pokoušel jsem se je vytahnout ale drží fest a nechtěl sem to zlomit nebo si urvat nehet :)

Zobrazit přílohu 49377 Zobrazit přílohu 49378
To co vidíš je jen krytka. Zezadu vypadá takhle:
Chce jí to silou vyndat, ale je tam možnost poškození těch "zoubků" na tý krytce, tak jen je lepší s tím dopředu počítat.

Tady už si nejsem jistej, ale teoreticky by se mělo dát místo těch dir nainstalovat ty oka nebo háky na uchycení sítě atd... Tohle ale beru z předešlých modelů, kde to tak fungovalo.
 
Aha super tak to já bych asi objednal ty origo očka co jsem postoval včera a budu doufat že tam sednou - ten prolis je okolo dost velký.

A nedá se někde objednat to oko přímo na BP? Nikde jsem to nenašel ale nemám přístup do ofiko katalogu dílů.

Při nejhorším bych ty oka nasrouboval na M3 BM - pokud by sem nešli, budu se na to muset kouknout ale tam dle toho nákresu ty místa docela sedí s moji BP ale další dvě mají byt u vztupu do kufru a tady na BP jsem nenašel nic co by tomu naznačovalo, že někde budou.
 
@MK-M3 Já bych nejdřív sundal tu krytku a kouknul jestli je tam závit. Aby jsis zase neobjednával něco zbytečně.
Když kouknu na nějaký ofiko příslušenství (dám tam síť do kufru):
tak by jsi k tomu měl dostat háčky/očka TK48-69-56XA-02
ale jestli se instalujou místo těhle krytek to fakt nevim.

EDIT: Jo tak podle manuálu se ty oka TK48-69-56XA-02 instalujou místo těch krytek
 
Poslední úprava:
Aha super díky moc - takže tahle drahá síť má ty dvě sklopná očka a dva háčky - které se tedy navrtají do toho plastu na nákladové hraně plus ta síť.
Tak to je fajn ty očka vycházeli asi 850 plus pak koupit síť nějakých cca rozměru tak to objednam tohle.
Díky moc ;)
 
To vypadá taky pěkně. Tyjo zdálo se to jako neřešitelný problém a najednou se ukazuje několik možnosti.
Tohle vypadá fajn na drobnosti.

Ale dat tu hlavní síť přes podlahu na ty nasroubovane oka bych chtěl rozhodně.

Jen teď koukám ze to mají snad jen v USA a Kanadě. A ty háčky do plastu vypadají stejně jako děla jeden výrobce sítěk tak jestli by nebylo lepší koupit tady síť s háčky a ty sklopná oka vzít z Polska.

Večer to promyslím
 
Dorazila zásilka z Alíku... Červený kryt klíče, lak vypadá skutečně jak na autě.
IMG_20240102_094254.jpg

A taky věcička na vypínání start stopu. Měl jsem to vyplé přes snímač zavření kapoty, ale to zas při zamknutí neblikaly blinkry 😀 Teď mám toto a funguje to parádně. Vždy po startu to jakoby zmáčkne tlačítko pro vypnutí iStop:


Oproti té kapotě to má taky výhodu, že se to dá během jízdy zase zapnout... Kdybych náhodou chtěl 😀
 
Dorazila zásilka z Alíku... Červený kryt klíče, lak vypadá skutečně jak na autě.
Zobrazit přílohu 49464

A taky věcička na vypínání start stopu. Měl jsem to vyplé přes snímač zavření kapoty, ale to zas při zamknutí neblikaly blinkry 😀 Teď mám toto a funguje to parádně. Vždy po startu to jakoby zmáčkne tlačítko pro vypnutí iStop:


Oproti té kapotě to má taky výhodu, že se to dá během jízdy zase zapnout... Kdybych náhodou chtěl 😀
Mám ten samý.Nevím čím to Číňan stříká,ale ta barva je nezničitelná.Mám ho dva roky a na to, že to člověk nosí po kapsách ,tak lak bez jediného škrábance.Kdyby ten samý lak byl na Mazdě,tak by to byla bomba.🤣
 
No, je takovej trošku po obrně :laughing:
Za mě zanedbatelné.Navíc cca 280kč číňan vs. skoro 4700kč originál Mazda je pádný argument.😂A jak říkám, když je nemáš vedle sebe,ani si toho nevšimneš.Pro ty,kdož jsou velcí perfekcionisté,tak by se určitě dál přehodit znak z originálu.😁
 
Taky jsem na ten červený na ali koukal. Jenže já ty klíče vůbec nevyndavám z taštičky :(
 
Prosim pekne tahle predni brzda je ok? Nelibi se mi, jak z toho cumi ty plisky....
Dekuji

20240105_151637.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top