• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

Na BN Stage 1 dělám 7.93 čas. Respektive jednou se to povedlo Takže 7.5 není špatný.

Jinak dneska z nudy jsem BP nakonfiguroval co to šlo včetně doplňků a příplatků a hopla... Skoro sto tisíc přes milion za hatchback
Mazde roste sebevědomí i ceny a to dost výrazně.

Samsung S22 256GB Tapatalk
Tyjo co sis tam naklikal? 😂😂😂
 
Podívej úplně všechno Hodně vystřelí cenu ty nejrůznější design kity. Ale nečekal jsem že to vylitne tak vysoko. Mazda 6 ve výroční edici a naklikano též snad všechno a pouze o 250 tisíc výše. Mazda 3 začíná na 630 tisících stejně jako Ovce. Scala na 570 tisících. I30 nebo Ceed jsou cca na 400 tisících základ. No je hold pravda že Mazda není zrovna nic levného v tomto segmentu. Proceed v plné naloži něco lehce přes 900 tisíc. Pólo základ 490 tisíc. No nějak jsem dnes koukal čistě z nudy na ceny.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Zdravím trojkaře. :)
Kupuji tuhle krásku ale rozmýšlím nad barvou. Líbí se mi šedá, černá a polymetal metalízy. Máte nějakou zkušenost, jestli je nějaká barva méně náchylnější na oděrky nebo je to úplně jedno? 😄
 
Zdravím trojkaře. :)
Kupuji tuhle krásku ale rozmýšlím nad barvou. Líbí se mi šedá, černá a polymetal metalízy. Máte nějakou zkušenost, jestli je nějaká barva méně náchylnější na oděrky nebo je to úplně jedno? 😄

Je to jedno, vrstvy laku sú rovnakej hrúbky. Skôr by som sa zameral na to ktorá farba je viac náchylná na umývanie. Čierna bude asi na tom najhoršie z bielou.
 
Nejhorší je červená, pak už je to jedno. Mně se líbí na trojku v hatchbacku světlé barvy. Aspoň tam vyniknou ty tmavá kola, černá maska atd. V tmavší barvě to tak nevynikne a opticky mně přijdou tmavší auta menší.
 
Na poškození to máš fuk, já bych si vybral hlavně podle toho co se dá nejlíp nalakovat - dřív nebo později to čeká každého tak aby nedocházelo k nějakým rozdílům čímž je vyhlášená červená.
 
Je to jedno, vrstvy laku sú rovnakej hrúbky. Skôr by som sa zameral na to ktorá farba je viac náchylná na umývanie. Čierna bude asi na tom najhoršie z bielou.
Černá je na prd.Pořád špinavé.
 
Červená je v pohodě,ale je jich moc.Super barva je Platinum Quartz, Deep Crystal Blue a nebo Snowflake White.Rozhodně bych nešel do nějaké fádní barvy.To auto je na obyčejnou barvu moc hezké.I když z praktičnosti věci se to nabízí jak vzpomínal MK-M3.
 
Za mne je hrozná škoda, že se Mazda u 3 trochu neodvázala. Dát 1-2 možnosti jako je třeba oranžová na MX5 prostě nějakou extra výraznou barvu - v podstatě všechny jsou pěkný ale zároveň takové usedlé.
 
Za mne je hrozná škoda, že se Mazda u 3 trochu neodvázala. Dát 1-2 možnosti jako je třeba oranžová na MX5 prostě nějakou extra výraznou barvu - v podstatě všechny jsou pěkný ale zároveň takové usedlé.
Je fakt, že nějaká jedůvka by jí slušela.😁Super by byla i ta co je na 6 20th anniversary.Ta barva je prostě bomba.😮
 
celově když se kouknete na nabídky laků automobilek je to tragédie. 50 odstínů šedé bíla černá a modrá
občas má někdo jinou barvu k výběru a nebo drahé individuální laky
 
Je to jedno, vrstvy laku sú rovnakej hrúbky. Skôr by som sa zameral na to ktorá farba je viac náchylná na umývanie. Čierna bude asi na tom najhoršie z bielou.
Máš recht cx3 mam černou metlu cx30 bílou metlu. Zitra jdou z baraku 😁
 
Zdravím trojkaře. :)
Kupuji tuhle krásku ale rozmýšlím nad barvou. Líbí se mi šedá, černá a polymetal metalízy. Máte nějakou zkušenost, jestli je nějaká barva méně náchylnější na oděrky nebo je to úplně jedno? 😄
Tak kdybych si měl teď vybrat, tak Platinum Quartz, tahle barva je nová, a vypadá na univerzální, že na ní nebude moc vidět znečištění,a vypadá moc dobře na M3, škoda že nebyla v době kdy jsem kupoval auto, a co se tloušťky laku, je to jednou, všechny barvy stejný, tenký, furt zakapávat :rolleyes:
 
Back
Top