• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

Logicky ano, je otázka jaké čáry máry s tím vymysleli (hlavně na papíře) 😂
 
To je fakt. Doteď byl tento obsah u nás pouze v automatu. Takže bude zajímavé to zpřevodovani..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Tím jsem chtěl říci, že to můžete "odemykat", jak chcete, ale když tam bude prevodovka na ....., tak asi nic. Jinak u motoru je to jednou provždy OBJEM!
 
No ja neviem. Tak velky motor a tak maly vykon. Mne to nedava zmysel. Ano mozes si to asi chipnut ale to robi malo kto. Mne je za tym 2.0 normalne smutno :D. I ked stale je tu skyactiv x ale to uz nie je ten jednoduchy motor. Ja by som bol radsej kebyze nechaju 2.0 a zapracuju na hybridoch a automatickych prevodovkach. A hlavne v mx5 ten 2.0 bude chybat.
 
Ahojte. Potreboval by som poradit. Podarilo sa mi poskriabat sedacku debilnym zipsom na prdeli na kratasoch pri nastupovani. Fest ma to serie. Neviete co by bolo najlepsie na to pouzit aby to aspon nebolo takto vidno ?

IMG_20240629_162039.jpg IMG_20240629_162035.jpg
 
čau dnes jsem přišel do auta a tohle na mě vyskočilo asi to vedro nedělá něčemu dobře máte zkušenosti ? pak to za 10 min zmizlo a vše už ok. dík



att.lwcODMCP3KP64kEDH1-LETFBiI0LAWKZjfWQc3ypxw8.jpg
 
No ja neviem. Tak velky motor a tak maly vykon. Mne to nedava zmysel.
Výkon je myslím někdy dost klamavý číslo, už jen proto, že to je číslo vztažený k jednomu bodu v rozsahu otáčkoměru. Nebrečel bych nad papírem a počkal si na reálný zkušenosti. A zrovna tak bych nebrečel po hybridu a automatu. Tohle přece umí skvěle Toyota a kdo po tom touží, může sáhnout tam. Prostě bych počkal ;)
 
Souhlas, navíc je tam zase o trochu větší krouťák. Taky jsem zvědavý, jak to pojede. Sám jsem měl kliku (dle úhlu pohledu) a podařilo se mi sehnat jednu z posledních G 150. Přikládám nový ceník s G 140, kromě jiného motoru jsou tam i další změny ve výbavách atd.
 

Přílohy

  • Mazda3_Cenik_CZ.pdf
    5,8 MB · Zobrazení: 41
Nevíte prosím někdo co s nefunkční navigací? Navigace se nespustí, nefunguje ani čtení značek. Někdy vyskočí okno s načítáním navigace, ale pak následuje chyba a restart aplikace. Zkoušel jsem zda nepomůže aktualizace map, ta proběhla v pořádku a mám teď na kartě 6-2024, ale ničemu to nepomohlo. Navigace stále nejde spustit. Mám M3 BP 2019. Nevíte někdo co s tím?
 
Jj ty ceny jsou mazec. M6 teď porazí i hranici 1.2 míče.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Já vím všechno dneska stojí nesmysl. A kompatky se dostaly na cenu střední třídy 🤷🏼‍♂️ bohužel divná doba
 
Back
Top