• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

Zdravím, poslal jsem si z mobilu do auta do navigace cíl cesty a nepřišel. Pak jsem zjistil, že se v aplikaci neaktualizoval stav vozidla již skoro dva dny a v autě je preškrtnutá ikona síly signálu vestavěné sim karty nebo co to je. Je chyba u mne nebo má problém Mazda nevíte?
20240817_115125.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Ve vedlejším vláknu někdo psal, že jim aplikace u mx30 a cx5 už 2 dny nejde. Mně u trojky jde. Chyba bude zřejmě někde u Mazdy. Ta ikona je myslím síla DAB signálu.
 
Poslední úprava:
Ve vedlejším vláknu někdo psal, že jim aplikace u mx30 a cx5 už 2 dny nejde. Mně u trojky jde. Chyba bude zřejmě někde u Mazdy. Ta ikona je myslím síla DAB signálu.
Ano, je to nějaký mrtvý, naposled se mi to spojilo v pátek 16.8. odpoledne
 
Potvrdzujem, aplikácia je nefunkčná, včera - dnes a zítra :)

Niečo s tým robia lebo dnes to pýtalo odo mňa prihlásenie čo obvykle si pamätá z minula a dáta nie su po včerajšej jazde aktualizované.
 
Tak u mě už aplikace také nejde. Poslední záznam mám včera z rána, od té doby manželka ujela 200 km a pořád tam jen ten ranní záznam. Ale tohle se stalo asi už 2x a po pár dnech to začalo fungovat.
 
Back
Top