• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Nákup ojeté Mazdy 6 s benzínovým motorem

Můžete mě někdo pomoct? snažím se tady najít info o změnách od roku 2016 (ty modely co mají ve VIN už GL) ale nic jsem nenašel, jen téma o modelech 2018. Díky
 
Můžete mě někdo pomoct? snažím se tady najít info o změnách od roku 2016 (ty modely co mají ve VIN už GL) ale nic jsem nenašel, jen téma o modelech 2018. Díky
Viem o dvojitých sklach a odhlučneni, výhrev volantu, a rád by som sa dostal k starým cennikom s výpisom vybav. Zistili by sme tam svetlá možno, diaľkové mi rôzne zhasinaju
 
To co píší kolegové plus vylepšené asistenční systémy/jinak poskládané kamery za zpětným zrcátkem, upravený volant s výhřevem, barevný palubní počítač a upravená zpětná zrcátka které mají zepředu led pásek ne zboku jako GJ..
 

 
Jinak mám PDF brožuru GL 2017 v telefonu pokud tady na fóru není (nehledal jsem nevím)můžu ji sem nahrát ale dá se to určitě najít na internetu... Ceník tam není ale skladba výbav ano..
 
můžeš to dát sem klidně
 
Teda co tak zjišťuju víc a víc informací, začínám být dost zklamanej, po prodeji GH si připlatit cca 150 tis za to, že budu u roku 2017 bez parkovací kamery, xenonů, se základním zvukem, bez RVM, bez LED zadních světel (který GH nemělo jen u nejslabší 1.8) bez AFS, což jsem myslel že bude už i v nižších výbavách (něco mezi Elegance a Attraction), jako jo dostanu za to zachovalejší kastli a euro 6, ale není to málo? Myslel jsem že nějakou dobu auto pak nebudu muset řešit, ale takhle si s tím zas budu muset hrát, abych byl aspoň tam kde jsem s GH skončil.... Nebo se pletu?
 
Poslední úprava:
To nebude mať LED? Ak halogén tak to je zlé. Ešte si zabudol nižšiu spotrebu a ak máš správne km tak menej vecí na výmenu. Ja mám plán z aktualnych 107k to potiahnuť na nejakých 150-160 za cca 5 rokov a potom nejaký hybrid keď som teraz nenašiel, možno 508. Po posledných 3 rokoch, kde som na servis dal polku kupnej ceny auta, sa chcem vyhnúť podobnému vyhadzovaniu peňazí, a to som 99% ušetril na práci

Edit: podľa katalógov vyššie tam máš všetko dôležité, či? To čo si posielal je revolution?
 
Poslední úprava:
@no_hits podle mě by jsi byl sklamanej😕 protože bez těch prvků co jsi psal (takže sociál edition) bych to auto nechtěl.. z pohledu servisu výhoda, co tam není se nepokazí ale píše se rok 24 a auto bez Xenon/Led/Matrix bych nechtěl ani omylem... Včera jsem jel s rodinkou v noci po dálnici 9 hodin z dovolené a i ta má 2015 GJ s ecoLed svítí parádně... v hustém provozu hlídání mrtvého úhlu super.. udržování (ne jen hlídaní) v jízdním pruhu taky ulehčí cestu v noci po dálnici , člověk není tak unavenej... Couvací kamera ikdyz se špatným rozlišením taky pomůže ochránit např. malé děti za autem, když to přeženu tak ty systémy můžou zachránit život/zdraví... Já osobně bych do toho nešel ale každej přemýšlíme jinak🤷😋
 
A tak kup atrakcion,ta verze má kromě parkovací kamery vše,co žádáš.Nižší verze pro mne nedávají smysl.
 
Problém je, že atraction/revolution stojí na bazarech o cca 100tis kč víc v tomto roce (cena auta 335), v podstatě do 400tis kč v bazarech a soukromé inzerci nic jinýho 2016+ není, navíc už tak jsme lehce přes s cenou. parkovací kamera jde dodělat, místo halogenů bych dal LED, audio jde na rozdíl od Bose upravit líp, hlídání pruhů mě nezajímá, má spíš obavu že by mě to spíš při předjíždění škodilo a omezovalo, ale nepočítal jsem s tím.

Teď jsem dostal fotky spodku - jako nato, že má auto jen 7 let mě to přijde nic moc, mám obavy, aby to za 5 let nevypadalo jak moje GH - posuďte sami
1.png2.png4.png6.png5.png3.png7.png
 
Poslední úprava:
Problém je, že atraction/revolution stojí na bazarech o cca 100tis kč víc v tomto roce (cena auta 335), v podstatě do 400tis kč v bazarech a soukromé inzerci nic jinýho 2016+ není, navíc už tak jsme lehce přes s cenou. parkovací kamera jde dodělat, místo halogenů bych dal LED, audio jde na rozdíl od Bose upravit líp, hlídání pruhů mě nezajímá, má spíš obavu že by mě to spíš při předjíždění škodilo a omezovalo, ale nepočítal jsem s tím.

Teď jsem dostal fotky spodku - jako nato, že má auto jen 7 let mě to přijde nic moc, mám obavy, aby to za 5 let nevypadalo jak moje GH - posuďte sami
Ja vim, ze my dva se asi moc nazorove nepotkavame, ale kdyby ti nevadilo auto po autorizakove oprave kolem dokola obouchanych plechu, a Sedan misto Wagonu, tak myslim ze 2016 Mazda 6 Revolution 2.0 manual meho sefa je porad na prodej, byl prvni majitel od nove, velmi peclive se staral, a byl bys asi nekde mezi 300 - 350 (prave diky tomu, ze na tom aute byla velka pojistna udalost — ale sam jsem to videl, a mraky fotek k tomu, a az na jedno zaveseni kola, ktere se menilo spis pro sichr, to byly jen plechy; faktury a vsechno jsou). Vybava byla v Revolutionu slusna, v podstate skoro vse krom kozeneho interieru, coz je pri tech letech spis vyhoda.
 
Vzhledem k tomu že se liftback nedělal tak jediná vhodná varianta pro rodinej dostavník je wagon , jinak se zbytkem bych problém asi neměl pokud by je to kvalitně uděláno, bohužel
 
Já mám ten spodek (2017) lepší.Mně příjde,že ti tam chybí ta silná vrstva žlutého vosku,co tam patlají v Antverpách.Vím,že pod plasty nic není,ale ta ramena,nápravnice ,držáky celkem chrání dobře.Teď jsem si nechal udělat dutiny a spodek voskem (plasty ven) a koroze nebyla nikde.Ani pod filcem v zadních podbězích.
 
@Míra To bych řekl že ta tam je, jen je hodně zaprášená a na některých místech (tam kde to rezne), prostřelená kamínkem.
 
Je to z Dánska, Mě přijdou dost chycený zadní tehlice a sem tam lokálně dost chycena nějaká matice a ten vyfuk ve spojích mě na tak mladý auto přijde taky dost
 
Je to z Dánska, Mě přijdou dost chycený zadní tehlice a sem tam lokálně dost chycena nějaká matice a ten vyfuk ve spojích mě na tak mladý auto přijde taky dost
Kdyby jsi chtěl třeba pro představu, moje 11 let starý GJ, původem Česko. Ani nevím proč jsem to letos na jaře fotil, tak ti to sem hodím pro porovnání ještě se starším modelem.

Podvozek umývám wapkou, když zrovna umývám auto (takže 3x do roka 😀). Když jedu v zimě v soli, auto zásadně stojí venku a mrzne, jak stoupají teploty nebo už nesolí, jedu na horkou wapku, jinak suchá garáž.

edit: bude asi rozdíl mezi spotřebákem a autem, o který pečuješ, aby ti několik (desítek) let vydrželo v kondici.


IMG_4217.jpeg IMG_4215.jpeg IMG_4218.jpeg IMG_4219.jpeg
 
To tvoje vypadá teda daleko líp, jen bych ti doporučil na zadnich ramenech vyměnit ty excentry dokud to ještě jde i za cenu nové geometrie.
 
Back
Top