• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Nákup ojeté Mazdy 6 s benzínovým motorem

Tak jsem dneska byl na auto kouknout a neustál jsem to :D Na fotkách to ze spodu vypadalo hůř jak ve skutečnosti, navíc má teď nově pošitej volant z volantechu, dál natáčecí LED světla , zadní LED světla, kamera teda není, ale dodělám, RVM a Lane asist není, jen SCBS
 
Poslední úprava:
Tak daj fotky, aspoň pekná farba? Strieborná? Biela?
 
Nee Machine gray fotky pak udělám
 
Zlá farba, zrovna riešim a 600-700e za toto chcú lebo perleť



IMG20240815194038.jpg
 
Machine gray je metalíza
 
Machine grey nedoporucuji! Mesic mi stoji v servisu, protoze nikdo neni opakovane schopny trefit odstin. Tyhle ultraspecialni samurajske laky jsou zlo.
 
red soul už se lakýři naučili.Jiná je to s tou crystal
 
Zlá farba, zrovna riešim a 600-700e za toto chcú lebo perleť



Zobrazit přílohu 52953
to máš iba dva diely na striekanie ak dobre pozerám ani žiadna klampiarčina nebude potrebná čiže pekne ťa skasírovali, mal som niečo podobné ale zadný blatník a dvere farba biela perleť, napísal som do 15 servisov v okolí BA aj v BA a cena mimo BA konkrétne Dolný Štál 300€ v BA ceny 500-900€.
 
to máš iba dva diely na striekanie ak dobre pozerám ani žiadna klampiarčina nebude potrebná čiže pekne ťa skasírovali, mal som niečo podobné ale zadný blatník a dvere farba biela perleť, napísal som do 15 servisov v okolí BA aj v BA a cena mimo BA konkrétne Dolný Štál 300€ v BA ceny 500-900€.
Ja som to nedal nikde ešte robiť, 600 je veľa, som ochotný dať 300. Treba aj trochu tmelu, je to do plechu. Ale pri predaji mi v autopalace odporučili nájsť súkromníka, musím len tak
 
Jen pro představu jedna GJ13 z českého autobazaru inzerována za 340 🤯 (zadní nosniček) motor sákne přes prsa..

Píšu jen pro porovnání viz výše ;)
IMG_4363.jpeg
 
Ahoj vsem. Prosim o radu ty zkusenejsi, toto nemohu nikde zjistit:

Chystam se koupit M6, cca 2020, 165G.

- chci koupit auto v Nemecku. Ale u nekterych inzeratu je u auta napsano: Nemecke provedeni. Jde v infotaimentu uz v zakladu zmenit jazyk na CZ u vsech M6 i kdyz je koupena v DE? Pokud ne, jde nejak prehrat jazyk na CZ?

- mam doma 15¨ kola z M6 2003. Pujdou tyto kola na M6 2020? Myslim jako roztec, jestli nejsou prilis nizka, atd. Pouzival bych je vyhradne jako zimni.

- chci vypnout vypinani motoru pri zastaveni. Jako prvni rychlou upravu, kdyz "zaklinim" spinac treba sirkou a necham ho sepnuty, nebute to necemu vadit? Jestli spinac treba neodesila porad signal kolem dokola kdyz je neustale sepnuty, nebo neco podobneho.

- Soul red v Nemecku: nekteri prodejci uvadi u M6 Magmarod metallic. Je to ta sama barva?

Dekuji pro ted vsem, mejte se super.
 
Jenom k tomu, k čemu si troufám:
- 15" kola bych tam nedával, i kdyby se vešla přes brzdiče a seděly rozteče. Kromě neestetičnosti budeš mít problém i na STK.
- iStop si nech rovnou deaktivovat softwarově - minimum času, minimum nákladů, žádný patlání sirkou apod.
- Moje trojka měla taky infotainment německej, dovozce už mi ji předal přepnutou do češtiny - tzn. nevím jak je to složitý, ale snad to jde (napíše určitě někdo povolanější).

Magmarot je v německém konfigirátoru nazývána Soul Red Crystal (46V)
 
Ahoj vsem. Prosim o radu ty zkusenejsi, toto nemohu nikde zjistit:

Chystam se koupit M6, cca 2020, 165G.

- chci koupit auto v Nemecku. Ale u nekterych inzeratu je u auta napsano: Nemecke provedeni. Jde v infotaimentu uz v zakladu zmenit jazyk na CZ u vsech M6 i kdyz je koupena v DE? Pokud ne, jde nejak prehrat jazyk na CZ?

- mam doma 15¨ kola z M6 2003. Pujdou tyto kola na M6 2020? Myslim jako roztec, jestli nejsou prilis nizka, atd. Pouzival bych je vyhradne jako zimni.

- chci vypnout vypinani motoru pri zastaveni. Jako prvni rychlou upravu, kdyz "zaklinim" spinac treba sirkou a necham ho sepnuty, nebute to necemu vadit? Jestli spinac treba neodesila porad signal kolem dokola kdyz je neustale sepnuty, nebo neco podobneho.

- Soul red v Nemecku: nekteri prodejci uvadi u M6 Magmarod metallic. Je to ta sama barva?

Dekuji pro ted vsem, mejte se super.
Ahoj,
Jazyk půjde přepnout pokud tam je nainstalovaná evropská verze v infotainmentu což by měla být.

Rozteč je s stejná s M6 GG (2003), ale asi se tam ty 15" nevejdou přes brzdový třmeny. Tohle jsem ale nikdy nezkoušel a ani nikoho neviděl to zkoušet.

SoulRed má kód 41V (případně SoulRed Crystal je 46V). Ten kód je to co tě zajímá. Pojmenovat si to může kdo chce jak chce.
 
15-ky kola se na GL určitě nevlezou.Ani na GH.Vyzkoušeno ..
 
Používať 15" by bolo asi riadne smiešne, za druhé aby tam technicky vošli priemer kotúčov vpredu by musel byť niekde okolo 275-280mm
Za tretie by to musel dovolovať TP, mám obavu či tam nebudú minimum 17"
 
Jen pro představu jedna GJ13 z českého autobazaru inzerována za 340 🤯 (zadní nosniček) motor sákne přes prsa..

Píšu jen pro porovnání viz výše ;)

Toto me zajima. Vseobecne, nejak "zaokrouhlene": vime co bylo se rzi s prvni generaci M6. Jak jsou na tom M6 od roku 2017 a dale? Je to lepsi, nebo je to porad stejne jak se vsude pise?
 
Back
Top