• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 6

Nedíval jste se někdo na tuto nabídku?
Louda nemá nejlepší recenze, ale auto se mi líbí.
Co si o ní myslíte?
Díky za postřehy


VIN: JMZGL69M801700820

Jelikož u Loudy dělám, tak jsem ti zkoušel vyzjistit nějaké "podpultové info" a dostal jsem akorát toto:

"Poptávané auto je aktuálně rezervované pro jihlavskou pobočku. Ve stavu máme uvedeny kosmetické vady na karoserii. Hodnoty laku jsou původní, nicméně v Cebii je 5/2024 oprava přední části za 39tis.Kč."

Tak jestli ti to nějak pomůže ;)
 
Tak to je fajn že i tací jsou mezi námi a dokážou přidat užitečné info. Mě přijde ta cena velmi nízká a současně stav z fotek až nevídaně zachovalý. To auto by stálo za to vidět a projet. A ohledně události na předek za 39 tisíc. To je celkem malá částka. To se mohlo jednat třeba o prorazeny chladič od kaminku a jeho výměnu či něco podobného. Ale zkontrolovat jestli je motor suchý..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
No a budu mít tedy asi po prázdninách nebo na konci na prodej stříbrnou GH 2,2 95kW 2012 115tis km HB s výhřevem sedaček a ještě kupuji novější trojku takže bude k dispozici ještě šedá trojka s výhřevem 2014 88kW +-130tis km HB. Když už obměna tak musí přijít rovným dílem mě i manželce.
Ale to pak napíšu i s cenami sem do fóra dřív než to hodím na bazoš... Samozřejmě se budu snažit najít správné vlákno :)
K vidění a jednání ve Znojmě :)
A zde ve Znojmě i případná jakákoli pomoc jakémukoli mazďákovi kdykoli ;)
 
Tak to budu zvědav na ty kousky co koupíš. Ta M6 je velmi zajímá a M3 zatím nevím jestli už máš nějakou vyhlednutou..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Pochlubím se pak. Při té obměně si budou lídé myslet, že jsem nějaký trhlý japonec když budou stát jednu chvilku u baráku čtyři mazdy.
Zas na druhou stranu každý druhý má u baráku pár koncernů a také se jim nesměju 😁
 
Nebyl jste se někdo podívat konkrétně na tento vůz?
Mám to celkem daleko, tak třeba o něm někdo něco ví :)
Případně co si o něm myslíte?

Tak poslušně hlásím, že opravdu cena je zde opravdu nižší z důvodů různých :D
 
Mi prijde, ze ta cena ani moc nizka neni/nebyla... Svoji, ve vyssi vybave, se skoro tretinovym najezdem a zbyvajicim pulrokem zaruky, v celkove luxusnim stavu, taky dve sady kol, nosice, priplatkovy bily interier, jsem prodal jen o malicko draz... a ze by se dvere trhnuly, to zas ne :) Ctylety s najezdem do/kolem 50tkm byly posledni rok porad kolem 600, podle toho jsem tu cenu nastavoval ja, a sel jsem o neco vyse jen protoze jsem mel mensi km a vyrazne nadprumerny stav. Tahle sice trileta, ale zase o hodne vic km.
 
Hezké odpoledne všem.

Potřebuju radu a pomoc.

Mám vyhlídlé ghcko s 2.0 benzin108kw, podvozek se mi zdal vporadku i motorove jede supr akorát má lehčí korozi na pravém zadním blatníku a pár kosm. vad.
Problém je, že pan (druhý) majitel neví nic o velké bouračce z minula a prý bylo auto od 1 majitele už vpohodě, přijde mi divný, že ji nechce dát ani zvednout na hever.
Chce za ní 106tis, mám si počkat na jinou krásku nebo mám risknout koupi?
Nebo nemáte možnost dle VIN vyhledat co se přesně stalo?
Předem díky za odpovědi a rady.

1722434042156.jpeg1722434084095.jpeg1722434332660.jpeg
 
@Jarubi Za mě, jestli z toho nemáš dobrej pocit, nic neriskuj. Není to žádná rarita, kvůli který bys musel dělat ústupky ty. Prodávající by se měl snažit a vycházet ti vstříc pokud jde o takový věci jako je prohlídka spodku auta - jestli nic netají, nevidím důvod k nesouhlasu.
 
@Jarubi Za mě, jestli z toho nemáš dobrej pocit, nic neriskuj. Není to žádná rarita, kvůli který bys musel dělat ústupky ty. Prodávající by se měl snažit a vycházet ti vstříc pokud jde o takový věci jako je prohlídka spodku auta - jestli nic netají, nevidím důvod k nesouhlasu.
Děkuju za odpověď asi radši od toho odpustím.
 
U té bílé, TAKUMI PLUS, je uvedený rok výroby 2019, ovšem datum první registrace je 3.10.2018.
Jen pro zajímavost.
 
aha, tak to jsem si nevšiml, takže tam nebude taky něco sedět, případně proč by to tak mohlo být, nemohlo to stát u dealera, než to někdo koupil?
 
aha, tak to jsem si nevšiml, takže tam nebude taky něco sedět, případně proč by to tak mohlo být, nemohlo to stát u dealera, než to někdo koupil?
Melo to už 3 papírový majitele. Leasingovku, Ekonomicke Vozy a pak nejakou FO. Realne tedy bys byl 3tím majitelem a papírově 4tým.
Ale asi nic extra to není. Vychází to tedy 75tis km/majitel...
 
Ta v Třebíči pokud se ti líbí barevně by nemusela být úplně špatná. Mě trochu neseděla ta hnědá kůže, ale to je na vkusu. Je to kauf bazaru z leasingu, tak jak to bývá. Též jsem koukal na dražbu.
Bazaristi v Třebíči jsou v pohodě, už jsem s nimi kdysi jednal.
No a ty ÁAčka? Auto tam zřejmě ani nebude :)

Melo to už 3 papírový majitele. Leasingovku, Ekonomicke Vozy a pak nejakou FO. Realne tedy bys byl 3tím majitelem a papírově 4tým.
Ale asi nic extra to není. Vychází to tedy 75tis km/majitel...
Ekonomické vozy to prodávají a koupili to od leasingové spol....
 
JJ, EV to koupili, ale ta Leasingovka (prvni majitel majitel) to nekomu pronajimal = prvni majitel co s tim jezdil (provozovatel)
pak to strelili do EV (druhy majitel) ti s tim vozem vsak nejezdili
od EV to koupila fyzicka osoba -> 3 majitel a zaroven druhy provozovatel (EV s tim nejezdili, takze je nepocitam)

Co se tyce tech AAA, tak to auto je v jejich vlastnictvi a to i papirove. Nemyslim ze by ho nemeli.

Sam jsem kupoval CX-30 z AAA a byl to super kauf, auto absolutne netknuty (nebourany) -> komplet puvodni lak. A vubec nic s nim nebylo, jezdilo super skvele. Jelikoz to byla na tu dobu vyhodna koupe, tak jsem ho vzal, jinak jsem stale cekal na 6, kterou jsem konecne ted v cervenci poridil.
V CX-30 jsem si alespon vyzkousel jake to je byt hrdym majitelem mazdy a ridit skvely dvojlitr a ta 6... no to je uplna bomba. Mista habadej, motor kraaasne vali, tichoucky to je. Proste parada.
 
Ten hnědočerný interiér je za mě naopak top. Ta bílá z fotek vypadá fakt pěkně. Cena nízká. No určitě by mě za to stálo tam dojet s někým co rozumí mazdam a projet jí a prohlédnout.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Tak tu v AAA maji, ale byla tam slodni udalost prace dvere a zadni blatnik. Je tam vymene celni sklo, dost kosmetickych vad a zase promacknuty zadni blatnik.

Me se ta bila prave s tim hnedym interierem libi, chtel jsem neco do 500tisic, at to ma kuzi, nemam rad latkove sedacky. U pred fl se mi nelibi moc interier, tak se na ni asi zkusim jet podivat, nebo budu zase sledovat inzeraty no.
 
Back
Top