• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 6

Nevíte jak je natom 2.0 benzin když potáhnu karavan(1500kg) ?nebude to moc slabé ?
Zalezi na tom, kudy pojedes. Oficialne ten silnejsi 2-litr 121kW/165ps ma maximalni hmotnost privesu 1700kg (ten slabsi 107kw/145ps presne 1500kg). Pres Grossglockner bych to tahnout nechtel, ale po rovine to pojede. I kdyz (pokud to bude velkej obytnej prives) 130km/h bych to netrapil.

btw, M6 i s tim benzinovym 2-litrem ma maximalni hmotnost lehce pres 2 tuny. S privesem 1500kg se muzes dostat nad hranici 3.5t, tudiz je zapotrebi rozsireni ridicaku na ten tezsi prives.
 
Ahoj všem, tak jsem se bohužel stal po sedmi letém vztahu majitelem mrtvolky. Odkaz na jiné vlákno zde.
Důvod, proč zde píši není abychom plakali (zapálit svíci samozřejmě můžete :) ), ale chtěl jsem se zeptat, zdali nemáte někdo zkušenosti s dovozem z Itálie. Teď jsem měl Italku a byl jsme s ní nad míru spokojen. Pokračovat v rodu Mazdy je u mě samozřejmostí a nemusí to být Ital. Ale na druhou stranu kde jinde se zeptat, než tady.
Děkuji za odpovědi.:))
 
Ahoj všem, tak jsem se bohužel stal po sedmi letém vztahu majitelem mrtvolky. Odkaz na jiné vlákno zde.
Důvod, proč zde píši není abychom plakali (zapálit svíci samozřejmě můžete :) ), ale chtěl jsem se zeptat, zdali nemáte někdo zkušenosti s dovozem z Itálie. Teď jsem měl Italku a byl jsme s ní nad míru spokojen. Pokračovat v rodu Mazdy je u mě samozřejmostí a nemusí to být Ital. Ale na druhou stranu kde jinde se zeptat, než tady.
Děkuji za odpovědi.:)

Vo všeobecnosti taliani nemajú vzťah k technike, narábajú s ňou ako zo spotrebákom ktorý aj tak za chvílu vymenia. Radi pretáčajú tachometre a nechodia do servisu keď nemusia. Je to dané ich mentalitou ale ináč sú kamarátsky a vždy usmiaty. Motocykle ktoré sa k nám dovážajú sú od nich dožité ale vyzerajú pekne. Ja by som si dal talianské špagety pizzu a určite víno ale nič mechanické by som si po talianovi nekúpil.

Klakol ti motor po talianovi a zase chceš auto od nich. Niečo mi to pripomína….😀
 
Kdyby někdo sháněl 2,5 GJ v sedanu, popřípadě o někom takovém věděl, tak je jedna k dispozici ;) :cool: :
 
"Kožené" tapecy a k tomu hadrové sedačky? Nebude to nějaká pobouračková "skládačka"?

Nedávno jsem koukal na Kubrta a měl tam zajímavý poznatek z dovozům z US.
 
Usa takže bouračka, navíc kombinace roku motoru a km neodpovídá běžné ceně
 
Jak je v nadpisu autoinzerátu napsáno TOP, tak na ten inzerát většinou ani neklikám, abych si ušetřil čas.
Nebo třeba fotka z léta, ale topení v autě nastaveno na nejteplejší a větráky skoro na nejrychlejší. Tak je těsnění pod hlavou v čoudu nebo něco jinýho s chlazením ?
 
Tak Kubrt mele ve vetsine videi absolutni blbosti, autum absolutne nerozumi, to uz je docela legendarni... jim bych se zrovna neridil (mohl mit nahodou pravdu... tak v jednom ze sta pripadu se trefi), obecne doporucuju ho spis neposlouchat a brat jako lidoveho bavice... ale kazdopadne parkrat jsem kvuli nekomu ty USA verze proveroval, a tam opravdu plati, ze vetsina z nich jsou dovezene vraky po bourackach a zde v Evrope opravene, typicky v Polsku nebo i u nas. Ale zrovna divna kombinace vybavy, nebo i treba nesedici maska, neni stoprocentni ukazatel, v USA napr. nejaky sestky v nizsich vybavach mely starou masku, i kdyz uz soucasne byly sestky s novejsi. Nebo tam byly mozny halogeny v dobe, kdy tady snad uz vsechno melo LED. V interieru je to podobny. To nutne fakt nemusi byt ukazatel toho, ze je to skladacka. Spis proste jeslti jsem to proveroval v zivote desetkrat, devetkrat jsem nasel aukci toho sameho auta rozstreleneho, podle vinu... tolik moje zkusenost. (Ale pravda, napovidam toho jako Kubrt :))
 
Tak to je snad kazdemu, kdo na tom neni rozumove tak jako on, jasne, ze je to.... . Ale tak pro pobaveni a odlehceni cas od casu pro ne?

Ale tohle info bylo vcelku zajímavé - ze ty zboreniny z US, casto na predek (takze s rozbitym celnim sklem) tam stoji x mesicu, kdy do toho pri destich tece dovnitr a nikdo to neresi a pak ta "opravena" auta casto byvaji dost problem. Nevim, nerealizoval jsem, ani se nechystam, jen me to zaujalo.
 
Poslední úprava:
Jj Kubrt je totální idiot co o autech nic neví a stejně mu lidi dali vydělat na velký barák v Nizboru a několik drahých aut. Fakt nechápu.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Jezis, tak se podivej na Marianka, Povoroznika, vsechny ty Fizi a spol. Taky inteligencni vykvet a maji penize, o kterych se ti ani nesni. Ten Kubrt aspon vydelava na dospelych...
 
Back
Top