• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 6

Vidim tu fotku te bile s hnedou kuzi. Me by tedy vice stvalo ten poskrabany volant s nejakyma mapama na jeho vrsku. Preci je to jen misto, ktere vidim uplne pri kazde jizde.
Skrabance na kastli mam taky, dva hnusny a jeden vetsi ale rozlestitelny. A bud to necham lokalni opravou dat dokupy + rozlestit, nebo se na to vyprdnu s tim, ze na parkovisti tech skrabancu ziskam zdarma kolik budu chtit a ani se o ne nebudu muset prosit ;) Nato to auto proste nejezdi. Dulezity je pro me stav motoru, kastle a spodku. Samozrejme i stav interieru, kde mam oci uplne celou jizdu.

Nicmene to bourani na blatnik a dvere by mi uz vadilo. Sice na mem aute mam meneny naraznik, ale co se tyce vsech meritelnych plechovych mist na celem aute, tak je uplne vsude (prolezl jsem uplne kazdy centimetr) v puvodnim laku, takze sem zaradil naraznik do maleho narazu, kdy ani pytle nesly ven. Je to jen plast, ktery ihned krupne.

Ty dvere a blatnik mohly byt hur tuknute a ja bych to osobne uz nechtel, ale tim nechci rici, ze to je spatne opravene a nemas to kupovat, to ani nahodou.

V jednom Prazskym Fordu stoji > 3mes Hybridni Mondeo za male penize. Videl jsem vsak fotky jeho bouracky -> zlomene kolo. Udajne bez vystrelenych pytlu a ze to do auta z boku naprala motorka. Jenze to zlomeny kolo, na fotce to vypadalo silene. A ikdyz je to Mondeo fakt super opravene a za fakt super skvele penize, a vzhledove super spicka, do takoveho auta proste nejdu, ikdyz je supervyhodnejsi. Radeji vemu neco co ma kosmetiku a pripadny maly tukanec co vsak nesel do karoserie (napr ten plastovy naraznik), nez mit strach, ze se oprava nezdarila na 100%, obzvlast, kdyz v aute vozim 2 deti.
 
No ten volant by me taky stval, ale zase to ma plnou vybavu i stresni okno, co jsem chtel. Jinak na co si dat pozor u te 2.5, melo to nejake problemy ten motor? Prece jen uz to ma 140 najeto, tak na co se zamerit. Mel jsem predtim 2 novejsi audi a4 2.0 tdi potom 3.0 tdi, takze se v mazdach moc nevyznam. Diesel uz nechci mam to do prace 6 km a 6 zpatky, kazdy vikend jezdim 120 km na chatu a 2-3x za rok do chorvatska. U tech dieselu jsem mel problemy, dpf. Egr, karbon, ikdyz jsem jezdival na tu chatu o vikendu, tak to stejne tomu nepomohlo ani to protahnout, ten tyden v mestskem provozu tomu nedelal vubec dobre, jeste v olomouci, kde jsou porad kolony. Nebude to te 2.5 vadit?
 
2.5 má přímý vstřik a krátké trasy jí také nesedí, také karbonuje. Ale to je dnes většina aut.
Pokud normálně pojede, nebude svítit na palubce něco co nemá a motor bude suchý, tak by to mělo jezdit. Kosmetika je na tobě.
Oprav, pokud jsou z autorizovaných servisů, bych se nebál ani větších. Kupuješ ojeté auto, 140 najeto není málo, že se do toho pak něco bude muset vrazit hrozí vždy, když už to není v záruce...
 
Ona ta nízká cena není nikdy pro nic za nic. Ale furt to není takový průser. To by chtělo vidět fotky z událostí a protokol co všechno se měnilo. Aby nebyl rovnany nějaký nosník. Prostě auto lehce bez plné důvěry vs nízká cena.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Cena auta mi nízká nepřijde :D
Je to auto co má najeto dost a 5let staré.

136tis v aurorizáku utratíš jak nic. Světla dnes led, v přední masce radary,..
Zkusil bych funkčnost adaptivního tempomatu, že reaguje jak má.

Já když byl koukat u toho Loudy, to mělo myslím škodu přes 30 tis a měnila se jen maska + přední kamera.
Ale tam byli ještě jiné problémy.....
 
Cena auta mi nízká nepřijde :D
Je to auto co má najeto dost a 5let staré.

136tis v aurorizáku utratíš jak nic. Světla dnes led, v přední masce radary,..
Zkusil bych funkčnost adaptivního tempomatu, že reaguje jak má.

Já když byl koukat u toho Loudy, to mělo myslím škodu přes 30 tis a měnila se jen maska + přední kamera.
Ale tam byli ještě jiné problémy.....
Muj zadni naraznik se strikanim a senzory + prace za 55. To proste lita jako blazen.
Jedina varianta jak provozovat tahle super auta je havarijko, jinak by se clovek nedoplatil, kdyz by to bylo jeho vinou.
 
Cena nízká není? Když vezmeš tuhle M6 v top výbavě a stejnými km což pro Skyactive není žádný stres a auto bude v perfektním stavu a bez kolize tak se běžně pohybují kolem 560tisic a někdy i více. Hned mi bylo tudíž jasné že auto si něco prožilo.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Nemyslím si. Rok nájezd kilometrů cena odpovídá. Dráž by to nikdo nekoupil
 
Poslední úprava:
Ty ceny tech poslednich dvou mi prijdou ok, a myslim ze u mladsich aut je cena spis dana najezdem, nez nehodami/stavem. Je rozdil, kdyz to bude mit 50 vs 180... neumim si predstavit, ze by nekdo chtel za auto, ktere se blizi dvema stovkam tisic, dat jen treba o 20 tis mensi cenu, nez za auto, ktere ma treba 40. A ty malo jety se prodavaj v pohode kolem 600. Kilometry tam vzdycky budou nejakym zpusobem videt, i kdyz je majitel sebepeclivejsi, nebo motor sebespolehlivejsi. Sedacka, volant, radici paka, veskery mechanicky a pohyblivy casti. Takze na cene by se to (spravne) melo projevit... U verzi s automatem dvojnasob v pripade, kdy nemel menenou napln, protoze hodne roste riziko, ze by to taky mohlo casem chtit novou prevodovku, a najednou by rozdil "malo jety" a "hodne jety" musel byt nejmin sto, aby tuhle jedinou polozku pokryl (cimz naznacuju i to, ze osobne bych u vice jetych kousku prevodovku povazoval za nejvetsi potencialne drahy riziko, i kdyz statisticky to asi velky riziko nebude).

Co se tyka cen oprav, ja resil jednu malou dirku v zadnim viku na CX5, a praskly zadni naraznik, a cena opravy (novy viko, naraznik, lak) byla 74 tisic... a to fakt bylo naprosto kosmeticky, i ty plastovy oblouky kolem kol byly v poradku, "napinaci" zavesy narazniku stacilo narovnat, vyfuk netknuty... 130 je pri oprave v autorizaku jako nic, zvlast kdyby v tom bylo drahy LED svetlo nebo podobna komponenta. I takova "prkotina" jako vymena celniho skla a rekalibrace senzoru stoji v autorizaku 25+.
 
Poslední úprava:
Prajem pekný deň. Plánujem kúpu jazdenej Mazdy 6 sedan alebo combi a chcel by som poprosiť miestnych odborníkov o radu a názor na nižšie uvedené auta v odkazoch. Príde Vám ich cena adekvátna k ich roku výrobu a nájazdu, pripadne akú stránku na overenie stavu vozidla odporúčate ? Cebiu alebo Carvertical či iné? Doteraz som jazdil Fiat Tipo 1.4 combi s ktorým som bol po stránke spoľahlivosti maximálne spokojný, bohužiaľ ten výkon a jazdná stabilita pri dlhších cestách tomu chýba ako soľ. Chcel by som si teda po dlhých rokoch dopriať nakoniec spoľahlivú japonskú atmosféru :) vopred vám všetkým ďakujem za odpoveď.


 
Ta posledni (kombik) je peknej vojeb! 2-litr, manual, latkovy potahy. "Attraction" byla zakladni vybava, ta nemohla byt nova za ~37k€ ani nahodou (s timto motorem, prevodovkou a vybavou). Dnes na SK zaklad M6 je "centerline" za ~35 (koukam, ze aktualne v akci za 30). Kterej vul by koupil to koupil za 27, kdyz muze mit za 30 novou?

Nema sice moc najeto (pry), jenze otazka zni, kdo a jak to najel? Pokud to byla naka predvadecka (nebo nahradni vuz pro zakazniky pro dobu oprav), toho bych se bal. A vubec, jak rikam vyse: vzhledem k aktualni cene nove M6 v akci tahle konkretni ojetina za tu cenu nema smysl.
 
Ďakujem pekne za odpoveď. Čo sa týka tej ceny Mazdy 6 v manuáli tak je určite dosť nadsadená. Avšak tie akciové ceny zverejnené na oficiálnej stránke sk importéra platia iba pre PO a FO podnikateľov. Čiže pre mňa ako FO sú nedosiahnuteľné plus podľa dílera mazdy už nie je možné objednať zadať do výroby nový model mazdy 6 nakoľko došlo k ukončeniu výroby. Čiže jediné sa dá vyberať zo skladových zásob jednotlivých dílerov. To overenie stavu auta radšej cebiu alebo Carvertical? Vopred ďakujem za ochotu.
 
Poslední úprava:
Ďakujem pekne za odpoveď. Čo sa týka tej ceny Mazdy 6 v manuáli tak je určite dosť nasadená. Avšak tie akciové ceny zverejnené na oficiálnej stránke sk importéra platia iba pre PO a FO podnikateľov. Čiže pre mňa ako FO sú nedosiahnuteľné. To overenie stavu auta radšej cebiu alebo Carvertical? Vopred ďakujem za ochotu.
Pokud napíšete prodejci, cebii většinou pošlou. Nemají s tím problem. Stejně tak pošlou servisku. No ale stejně je pak důležité podívat se na auto osobně.
 
Ted me tak napadlo... kolega z prace poridil CX60 a nejspis by prodal svou Mazdu 6, Sedan, bila perlet, 2.0 manual, prvni majitel, tusim ze Attraction (textilni sedacky, ale jinak vysoka vybava, parkrat jsem s nim jel), pozdni 2016, navrch asi tovarni CarPlay+AA, vzdy servis jen v autorizaku a prevazne jezdena dalnice (do prace/zpet), po jedne oprave zadku/boku, na dalnici ho nekdo hodil na svodidla. Tusim ze bude mit treba kolem 150 tkm. Ve vykupu v Mazde mu nabidnuli na protiucet klasicky neco smesneho (ve smyslu 120 tis Kc, nebo tak neco, jestli si dobre pamatuju), takze jim ji tam samozrejme nenechal. Dnes mi neodpovida na zpravu, aby mi poslal nejaky detaily a potvrdil, ze by ji pustil, ale uvedomil jsem si, ze tady na foru by mohlo neco takoveho rezonovat. Pokud byste nekdo dali vedet, propojil bych vas.
 
Zdravím, příští týden jedu pro krásnou GJ 2.0 manuál, 2015(první registrace 3/2016), první majitel, jasná serv.historie, nehavarovaná, najeto 110 000km. Bílá perleť s příplatkovým koženým interiérem Pure White. Pokud by vás to zajímalo, tak se ozvěte, než to hodím do inzerce. Pro místní členy samozřejmě levnější než v inzerci.



222 (1).png

222 (2).png
 
Poslední úprava:
Zdravím, příští týden jedu pro krásnou GJ 2.0 manuál, 2015(první registrace 3/2016), první majitel, jasná serv.historie, nehavarovaná, najeto 110 000km. Bílá perleť s příplatkovým koženým interiérem Pure White. Pokud by vás to zajímalo, tak se ozvěte, než to hodím do inzerce. Pro místní členy samozřejmě levnější než v inzerci.



Zobrazit přílohu 52670

Zobrazit přílohu 52671
Dobrý den ,moc pěkný interiér !
Akorat nevím jestli pro dvě děti to prave ořechové , nemáte někdo zkušenost ?

Nevíte jak je natom 2.0 benzin když potáhnu karavan(1500kg) ?nebude to moc slabé ?

A klidně se mi ohledně téhle krásky ozvete , rad bych poprosil o více info :)
Děkuji 722036192.

Ted me tak napadlo... kolega z prace poridil CX60 a nejspis by prodal svou Mazdu 6, Sedan, bila perlet, 2.0 manual, prvni majitel, tusim ze Attraction (textilni sedacky, ale jinak vysoka vybava, parkrat jsem s nim jel), pozdni 2016, navrch asi tovarni CarPlay+AA, vzdy servis jen v autorizaku a prevazne jezdena dalnice (do prace/zpet), po jedne oprave zadku/boku, na dalnici ho nekdo hodil na svodidla. Tusim ze bude mit treba kolem 150 tkm. Ve vykupu v Mazde mu nabidnuli na protiucet klasicky neco smesneho (ve smyslu 120 tis Kc, nebo tak neco, jestli si dobre pamatuju), takze jim ji tam samozrejme nenechal. Dnes mi neodpovida na zpravu, aby mi poslal nejaky detaily a potvrdil, ze by ji pustil, ale uvedomil jsem si, ze tady na foru by mohlo neco takoveho rezonovat. Pokud byste nekdo dali vedet, propojil bych vas.dobry den , rad bych na ni m

Ted me tak napadlo... kolega z prace poridil CX60 a nejspis by prodal svou Mazdu 6, Sedan, bila perlet, 2.0 manual, prvni majitel, tusim ze Attraction (textilni sedacky, ale jinak vysoka vybava, parkrat jsem s nim jel), pozdni 2016, navrch asi tovarni CarPlay+AA, vzdy servis jen v autorizaku a prevazne jezdena dalnice (do prace/zpet), po jedne oprave zadku/boku, na dalnici ho nekdo hodil na svodidla. Tusim ze bude mit treba kolem 150 tkm. Ve vykupu v Mazde mu nabidnuli na protiucet klasicky neco smesneho (ve smyslu 120 tis Kc, nebo tak neco, jestli si dobre pamatuju), takze jim ji tam samozrejme nenechal. Dnes mi neodpovida na zpravu, aby mi poslal nejaky detaily a potvrdil, ze by ji pustil, ale uvedomil jsem si, ze tady na foru by mohlo neco takoveho rezonovat. Pokud byste nekdo dali vedet, propojil bych vas.
Dobrý den ,Já bych na ni klidně mrknul odkud jste ?
Ted me tak napadlo... kolega z prace poridil CX60 a nejspis by prodal svou Mazdu 6, Sedan, bila perlet, 2.0 manual, prvni majitel, tusim ze Attraction (textilni sedacky, ale jinak vysoka vybava, parkrat jsem s nim jel), pozdni 2016, navrch asi tovarni CarPlay+AA, vzdy servis jen v autorizaku a prevazne jezdena dalnice (do prace/zpet), po jedne oprave zadku/boku, na dalnici ho nekdo hodil na svodidla. Tusim ze bude mit treba kolem 150 tkm. Ve vykupu v Mazde mu nabidnuli na protiucet klasicky neco smesneho (ve smyslu 120 tis Kc, nebo tak neco, jestli si dobre pamatuju), takze jim ji tam samozrejme nenechal. Dnes mi neodpovida na zpravu, aby mi poslal nejaky detaily a potvrdil, ze by ji pustil, ale uvedomil jsem si, ze tady na foru by mohlo neco takoveho rezonovat. Pokud byste nekdo dali vedet, propojil bych vas.
Dobry den , klidně mu předejte kontakt na mě , jestli to je ještě aktuální . Už delší dobu pokukuji po M6 .Akorat až včera jsem objevil toto fórum, ktere mi pomohlo v rozhodování Jestli 2.0 nebo 2.5 a přikláním se spíše k 2.0:)
Kontakt na mě: 722036192
Kralupy nad Vltavou
 
Dobrý den ,Já bych na ni klidně mrknul odkud jste ?

Dobry den , klidně mu předejte kontakt na mě , jestli to je ještě aktuální . Už delší dobu pokukuji po M6 .Akorat až včera jsem objevil toto fórum, ktere mi pomohlo v rozhodování Jestli 2.0 nebo 2.5 a přikláním se spíše k 2.0:)
Kontakt na mě: 722036192
Kralupy nad Vltavou
Skvele, kontakt predam, i pro ostatni: na prodej ta kolegova 2016 Mazda 6 2.0 Sedan Attraction stopro je. Vcera jsem to s nim resil. Najeto ma jen 140tkm. A ziji ve Slanem, takze kousek.
 
Back
Top