• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Aktualizace systému MZD Connect s dotykovým displejem (od roku 2014)

jj vzhledem k tomu že mám starší tu škatuli tak můj mobil to velmi lehce nabíjí, ale přítelkyně telefon to vůbec nedává přes usb v krabce, takže tam mám zapojenou tu flasku na bezdrát a nabíjím stejně přes tu zapalovačovou přípojku :D jo je to kočkopes no. Ale na krátké vzdálenosti je ten bezdrát super jakože do práce atd. když si můžu ovládat spotify a nemusím ani vytahovat telefon
Tak mi to nabíjí rychle, mám ten usb box asi vyměněný za novější, ale pak nastal u iphone 15 problém s tím usb-c, nevzalo to žádný z asi 15 kabelů, tak jsem to tak musel udělat. Jinak bych tam ten kabel klidně měl.
 
Bezdrát není podmínkou, mám ho v CX60 akorát mě to štve. Jakmile se jednou připojím bezdrátově na android auto tak pak kdykoliv vejdu s telefonem do auta vždy se automaticky připojí i přesto že v menu mám nastaveno zeptat se nebo popřípadě nepřipojovat tak se stejně připojí. Vždy musím manuálně vejít do menu a telefon odpojit a nastavit že chci pouze telefonovat a audio (odpojuji z důvodu že pak nefunguje hlasové vytáčení přes auto, ale přes android auto což nechci protože je v angličtině a prostě některé kontakty či adresy nejsem schopen vyslovit tak aby android auto poznal :( ) a to jsem myslel že Japonci jsou v elektronice TOP :)
Jo a ještě bych měl jeden dotaz při aktualizaci firmwaru je nutné vstoupit do diagnostické obrazovky s klávesnicí, kde se zadávají různé kódy (např. 3-chyby či 99 upgrade) , dá se najít někde tabulka všech příkazů které by se mohli hodit?? Díky .

Je otázka, jestli o ten bezdrát má zájem a pak může třeba ušetřit? Ono je to docela fajn, taky to mám přes tu "flashku" z Ali, ale na delší vzdálenost ten mobil stejně pak házím na nabíječku, protože to má odběr (waze, apple music), takže se kabelu stejně nevyhnu😁 já bezdrát kupoval z toho důvodu, že po přechodu z lightning konektoru na usb-c to ten carplay přestalo přes kabel brát.
https://www.aliexpress.com/item/100...xZjw1XtE&utparam-url=scene:search|query_from:. to je ono ???
 
Poslední úprava:
Dobré ráno, poledne, odpoledne či večer. Dnes mi dorazila jednotka do loketní opěrky pro CarPlay. V manuálu je napsáno, že je potřeba nejdříve aktualizovat software systému, než bude samotnou jednotku měnit. V autě mám nyní verzi 59.xxx.xxx, v manuálu jednotky CarPlay je napsáno, že je potřeba minimální verze software 70.xxx.xxx a novější. Máte někdo chviličku, mi říci, jakou verzi si mám do auta stáhnou, kde aktualizaci seženu a na jaký flashdisk jí mám přetáhnout? Abych náhodou nezničil systém úplně. :(

Mám M3 BN 2017 G165.

Tak abych náhodou nezničil systém úplně. Děkuji za pomoc! <3 :D
 
Chlape. Stačí nebýt líný a hledat. Máš tady na to celé vlákno kde máš všechny informace..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Chci koupit a namontovat modul na AA/CP, bazarník mi zaktualizoval systém na 74.00.324, problém je že v manuálech od boxu vyžadují update na 70.00.335 - je to zpětně kompatibilní a stačí teda nacvaknout ten modul, nebo se musí udělat nějakej downgrade a pak to zaktualizovat zpět? Zatím z toho moc moudrej nejsem
 
Chci koupit a namontovat modul na AA/CP, bazarník mi zaktualizoval systém na 74.00.324, problém je že v manuálech od boxu vyžadují update na 70.00.335 - je to zpětně kompatibilní a stačí teda nacvaknout ten modul, nebo se musí udělat nějakej downgrade a pak to zaktualizovat zpět? Zatím z toho moc moudrej nejsem
Mělo by to být zpětně kompatibilní. Co si pamatuju, tak tam byl jen požadavek na verzi OD a ne konkrétní.
 
Dobrý den. Na první stránce se v bodě 7 se píše:
Zkontrolujte, zda z reproduktorů vychází zvuk, optimálně rádio. Není-li slyšet žádný zvuk, zvyšte hlasitost ovladačem hlasitosti nebo zkontrolujte, že není zapnutý režim vypnutí zvuku MUTE.
Bohužel nevím jak vypnout rádio (po zesílení mě vychází neustále zvuk)
Děkuji Fišer
 
Rádio sa nedá vypnúť, jedine môžeš vypnúť zvuk a to stlačením tlačítka na ovládanie hlasitosti na stredovej konzole - MUTE.
 
Dobrý den. Na první stránce se v bodě 7 se píše:
Zkontrolujte, zda z reproduktorů vychází zvuk, optimálně rádio. Není-li slyšet žádný zvuk, zvyšte hlasitost ovladačem hlasitosti nebo zkontrolujte, že není zapnutý režim vypnutí zvuku MUTE.
Bohužel nevím jak vypnout
Dobré ráno,
Podle mě je krok 7 jen kontrola kroku 6, že je zapalování v poloze ACC, tudíž rádio má hrát, takže to je dobře.

Marťas
 
Back
Top