• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Když jeden z vašich sousedů je megakokot a nenapadne ho nic lepšího než řezat kovovou trubku flexou vedle vašeho auta. Mám naprd foťák, tak jsem ty zrzavý sviňuchy postříkal odstraňovačem polétavý rzi, aby to bylo vidět. Stejnak jsem to dolů dostal až Clay kostkou
Zobrazit přílohu 51936
Zobrazit přílohu 51937
Zobrazit přílohu 51938
Bych mu tou flexou uřezal koule, takový dementy miluju, taky mám na ně smůlu. A nechalo to na laku nějaké stopy pošození ?
 
Tobě to udělal soused, mě to před lety udělal otec což je horší , měl jsem pak na červené almeře vypálený černý tečky jak kdyby na to někdo stříkl sprejem
 
Bych mu tou flexou uřezal koule, takový dementy miluju, taky mám na ně smůlu. A nechalo to na laku nějaké stopy pošození ?
Uvidím ráno za světla, ale zatím to vypadá že bez následků. On ten blatník je naštěstí už stříkanej, tak je tam větší vrstva
 
Když jeden z vašich sousedů je megakokot a nenapadne ho nic lepšího než řezat kovovou trubku flexou vedle vašeho auta. Mám naprd foťák, tak jsem ty zrzavý sviňuchy postříkal odstraňovačem polétavý rzi, aby to bylo vidět. Stejnak jsem to dolů dostal až Clay kostkou
Prozradíš nám, co má za auto, abychom si udělali obrázek o jeho vztahu k automobilismu? :)
Bych mu tou flexou uřezal koule...
Navrhoval bych humánnější způsob sterilizace, jestli se to tak dá vůbec nazvat ;)
 
By mně zajímalo, v čem podváděla Mazda a u jakých modelů :confused:
 
By mně zajímalo, v čem podváděla Mazda a u jakých modelů :confused:
No jelikož tam píšou: "Mazda zastavila dodávky některých vozů a uvedla, že ponese náklady za své dodavatele." Tak si myslím, že to bude nějaký vadný díl, který bude v rámci svolávačky vyměněný - asi jako pyropatrony u airbagů od Takaty - ale v hodně malym měřítku, když to Mazda zacálne sama.
 
By mně zajímalo, v čem podváděla Mazda a u jakých modelů :confused:
U Mazdy jde o řídící software motorů u modelů MX-5 RF a 2 a jisté modifikace při nárazových testech modelů 6 a Axela, i zde však vozy v sériovém provedení mají podle automobilky splňovat patřičná nařízení.

 
Nepotěšila mě prasklá "kůže" na opěrce. Nejprve jsem myslel, že jsem to něčím (vysavačem...) seknul, ale pak se začala dělat další prasklina kousek vedle. No krám koženkovej mizernej. Po sedmi letech :mad:
20240322_144915-jpg.50806
Zobrazit přílohu 50806

Objednávka mé ženy z https://luxify.cz/collections/hydropeptide zatím nedorazila

To se mi vlastně stalo o rok později.
 
Nevím, jestli víc pobavilo nebo naštvalo :D
Naštvalo to, že mám za svoji řidičskou kariéru první zářez na pažbě :D nejhorší je, že pneu jsou funglovky, na kterých je najeto asi 1500km, to se prostě nemůže stát na starých hujdách :) ráno jsem hodil do pneuservisu, tak snad půjde opravit.
Pobavilo přezouvání na rezervu. Sundal jsem tu krásnou, velkou, těžkou sedmnáctku a místo ní nasadil tu dětskou patnáctku :D když jsem auto položil, dost si přičaplo na tu stranu, ta patnáctka není ideální :D každopádně jsem to měl asi 1km do pneuservisu, takže v pohodě.
Překvapila mě rezerva samotná, kterou jsem za poslední 2 roky nefoukal a podle míry zareznutí šroubu, který ji drží, ji dlouho nefoukal ani @MAN :D Před nasazením jsem kontroloval a krásných 2,3 bar :)

Velice kvalitní foto pořizované v rychlosti při přezouvání ve 21:15
IMG_2841.jpg
 
Ťažké si predstaviť, že 15" kolesá boli kedysi na autách bežné.. :joy: asi nemali tak vykrojené blatníky
 
Akorát trochu motáte dohromady průměr ráfku a průměr celého kola... 15" je to proto, aby se tam vešly brzdiče a "nízkoprofil" je to proto, aby to zabralo co nejmíň místa.
 
Klasika. Snažim se vzpomenout, ale ještě se mi asi nikdy v životě nestalo, abych si NEpíchnul nový pneu na autě nebo na motorce. U mě je to asi nějaký prokletí z minulýho života nebo co. Koupim fungl nový pneu a do 5000km v nich mám hřebík/šroubek.

@Marek.B nemám teď u sebe manuál, ale neměl by bejt v tý dojezdový 15" tlak okolo 4 barů ? Nebo rozhodně přes 3 bar tam v těhle galuskách bejvá.
 
Klasika. Snažim se vzpomenout, ale ještě se mi asi nikdy v životě nestalo, abych si NEpíchnul nový pneu na autě nebo na motorce. U mě je to asi nějaký prokletí z minulýho života nebo co. Koupim fungl nový pneu a do 5000km v nich mám hřebík/šroubek.

@Marek.B nemám teď u sebe manuál, ale neměl by bejt v tý dojezdový 15" tlak okolo 4 barů ? Nebo rozhodně přes 3 bar tam v těhle galuskách bejvá.
Ok, tak to je pro mě taky novinka. Teď to hledám a opravdu píšou kolem 4bar, takže zase až tak ready nebyla :D tak to ji musím před uložením dofouknout a mrknout i do GH. Jak říkám, jel jsem na tom 1km do pneuservisu, takže jsem naštěstí v pohodě dojel
 
Klasika. Snažim se vzpomenout, ale ještě se mi asi nikdy v životě nestalo, abych si NEpíchnul nový pneu na autě nebo na motorce. U mě je to asi nějaký prokletí z minulýho života nebo co. Koupim fungl nový pneu a do 5000km v nich mám hřebík/šroubek.

@Marek.B nemám teď u sebe manuál, ale neměl by bejt v tý dojezdový 15" tlak okolo 4 barů ? Nebo rozhodně přes 3 bar tam v těhle galuskách bejvá.
Tuším že 4,2bar.
 
Tak co me nastvalo ?
Prace v Carglass Brno, pan kdyz uz nemohl ty gumy pri vymene celniho skla ohnout a chytit paskou tak asi neco jako nuz, nuzky, odlamovak je sproste slovo, musel to urvat jako nejvetsi imbecil pod sluncem a jeste na kazde strane jinak. Fakt nekterym proste mozek nebyl dopran. Jako ocekavat ze nekdo vezme aku sroubovak a do nej hvezdu a lyzinu si povoli tak v tohle jsem uz opravdu nedoufal.



20240714_085526.jpg

20240714_085516.jpg
 
Back
Top