• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Tak zázraky sa dejú. Včera podvečer volá polícia že skúter sme našli. Bol neďaleko ulici kde bol zaparkovaný normálne na stojane na chodníku. Na prvý pohlad je zničená spínacia skrinka a zlomený zámok riadidiel, ináč bez poškodenia . Asi sa im to nepodarilo naštartovať tak sa na to vykašlali. Tak aspoň jedna dobrá správa po 10 dňoch od krádeže.

Týmto sa chcem poďakovať Polícii ČR a konkrétne policajtovi ktorý bol pozorný a skúter zbadal na chodníku a vedel ho rýchlo stotožniť zo synovým ukradnutým Kymcom. ĎAKUJEM.

No a teraz problém. Predpokladám že je tam imobilizér a teda len vymeniť spínačku to nebude asi také jednoduché. Vie niekto poradiť ako s tým? Alebo tip na servis Kymkáčov ?

b9b03ec82f522621789f4d03966e1acd.jpg 58208044d9ffbf67f71e1bee34215dc4.jpg 95245d41db8831684a8dc2c40c0dc4a5.jpg
 
Tak si jedu takhle z práce a napadne mě, že bych si mohl po čtvrt roce udělat test vysokonapěťové baterie v tom mým pekáči. No že jsem se na to nevy...
Screenshot_20240829-213945.png
Ta hláška moc nepotěšila.
"It is in bad condition but will still run".
To je jako by mi řekli, že umřu za dva týdny, ale do tý doby budu mít neustálý průjem.
 
Tak si dnes frčíme Pažoutem z HK domů, míjeli jsme starou Octávku a najednou bum, rána jako kráva a v okně ďoura 😤Tohle přesně člověk chce, kór teď na začátku školního roku, kdy žena ráno rozváží děti a během dne zas sváží 😤

IMG20240902172823.jpg
 
Tak si dnes frčíme Pažoutem z HK domů, míjeli jsme starou Octávku a najednou bum, rána jako kráva a v okně ďoura 😤Tohle přesně člověk chce, kór teď na začátku školního roku, kdy žena ráno rozváží děti a během dne zas sváží 😤

Zobrazit přílohu 52927
Nahlásit pojistnou událost, pošlou lepiče a s ním se domluvíš, kdy a kam má dojet ti okno zalepit.
Mě jednou dojel i v 9 večer a na druhý i 25.12. 😀
Dokud nelítají střepy, o hovno jde 😂
 
Tohle za me uz na lepeni moc nebude. Je to dost roztristene (bude dost materialu chybet) a hlavne bych si vsadil na to, ze ta hlavni prasklina se brzy rozjede.
 
Ojojoj, tyhle hrany jsou blbý když se zmačkaj.
 
To že sú ceny niekedy bez DPH sa občas stane, momentálne keď hľadáte elektromobil, tak je cena bez DPH, s dotáciou na ktorú nemám nárok a ešte pri využití ich financovania.. Radosť hľadať v inzerátoch.

1725606425172.png

Na druhú stranu za 2 roky bude v bazaroch dobrý výber súčasných "dotovaných" elektromobilov za polovičnú cenu.
 
Rozpálenej do běla. Včera odpoledne auto OK. Dnes ráno na kapotě lívanec jak od orla. Hned dopoledne jsem to vzal wapkou. Teď na to koukám a proběhlo druhé mytí s žínkou a normálně vyžraný lak. Nikdy mi hovno lak nevyžralo (i na Mazdě) a to tam bylo třeba týden a teď hovno co je tak přes noc a je to v prdeli. 😡😡😡
Mít toho ptáka tak ho oškubu za živa.
 
Si říkám co to chudák zvíře muselo sežrat, že to je tak toxický... Podle mě normální guano tohle prostě neudělá (alespoň ne tak rychle). Takže bych z toho v důsledku zase vinil spíš nějakýho zmrda človíčka (samozřejmě jen úvaha, rozbor toho hovna jsem nedělal :D ).
 
Si říkám co to chudák zvíře muselo sežrat, že to je tak toxický... Podle mě normální guano tohle prostě neudělá (alespoň ne tak rychle). Takže bych z toho v důsledku zase vinil spíš nějakýho zmrda človíčka (samozřejmě jen úvaha, rozbor toho hovna jsem nedělal :D ).
Človíčkům to fajt nebyl 😂
 
Si asi nerozumíme... Já jsem nemyslel, že ti zesral auto nějakej lidskej dobytek :cool: Uvažuju o tom, že nějakej debil nechal někde ležet nějakou toxickou sračku (někteří si je sypou i na pole) a ta prošla traktem toho zvířete (nebo více zvířat v potravinovým řetezci) ;) A nakonec ti třeba pomohla rozežrat lak.
 
Jj no proste pech.
IMG_0157.jpeg
 
Poslední úprava moderátorem:
Tak zázraky sa dejú. Včera podvečer volá polícia že skúter sme našli. Bol neďaleko ulici kde bol zaparkovaný normálne na stojane na chodníku. Na prvý pohlad je zničená spínacia skrinka a zlomený zámok riadidiel, ináč bez poškodenia . Asi sa im to nepodarilo naštartovať tak sa na to vykašlali. Tak aspoň jedna dobrá správa po 10 dňoch od krádeže.

Týmto sa chcem poďakovať Polícii ČR a konkrétne policajtovi ktorý bol pozorný a skúter zbadal na chodníku a vedel ho rýchlo stotožniť zo synovým ukradnutým Kymcom. ĎAKUJEM.

No a teraz problém. Predpokladám že je tam imobilizér a teda len vymeniť spínačku to nebude asi také jednoduché. Vie niekto poradiť ako s tým? Alebo tip na servis Kymkáčov ?

Zobrazit přílohu 52857 Zobrazit přílohu 52858 Zobrazit přílohu 52859
na Bohdalci je LUKY MOTO, delaji i Kymco (mám Super 8)
 
Tak to je ještě zlatý, tam nic není vidět. Horší je ten kroužek co si to zakroužkoval fixou 😂😂

To rozleštíš.
Ten kroužek jsem udělal v mobilu 😂
Já to tam tedy vidím - srala mne tam ta velká tečka od kamínku a teď je tam ještě takový lívanec.
Ale myslím ze když to veme někdo leštičkou bude to ok.
 
Back
Top