• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Včera jsem se vytočil do ruda. Přijedu na Benzinu cucnout si plnou Vervy a co se nestalo.
Na stojanu s Vervou stojí Tesla!
Tak tam čekám, čekám, čekám nikdo nikde…. Tak se naseru a začnu troubit.
Po chvilce vyleze chlápek tlustej jak prase v jedný ruce nějakou bagetu, hubu plnou, v druhý Colu a dělá jako, že nic. Tak sem to nevydržel a zařval na něj:

,,Jeď si s tím sráčem do prdele, tohle není parkoviště!”

Tlustoch něco asi mumlal ale přes tu bagetu ho nebylo slyšet, vyvalil se do auta a odjel.

Jako vedle podél benzínky plno místa, parkovištátko taky volný a kokot musí zablokovat stojan aby nemusel jít o 10m dál asi aby moc nezhubnul.
 
Taky už jsem pár takovejch pitomců parkujících na stojanu zažil, jdou zaplatit, koupí si jídlo a pak si ještě daj cigáro.... ?
 
Jo ty mě štvou taky ale člověk s Teslou - tedy člověk co tam tankovat ani nemůže to už je vrchol.
 
Neskutecne me stvou (slusne napsano) reklamy Z@l@ndo, plne pervertu a kreatur. Zvlaste pak proto, ze to davaji i pres den a musi se na ten hnus divat moje deti.
 
Neskutecne me stvou (slusne napsano) reklamy Z@l@ndo, plne pervertu a kreatur. Zvlaste pak proto, ze to davaji i pres den a musi se na ten hnus divat moje deti.
To jsme na tom stejně, nemám nic proti menšinám, ale cpát to kvůli hyperkorektnosti téměř všude by fakt nemuseli..
 
Me vubec nevadi ruzne barvy kuze, ale aby hrali historicky bile postavy cernosi atd...tak to uz je obraceny rasismus. By me zajimalo co by cernosi rikali na to ze Mandelu nebo Kinga bude hrat beloch...to by byly dalsi nepokoje...
 
Všecko je to "levičácká špína" celá EU. A tohle je výsledek jejich chování. (Viz. Poklekání teď na Euru). Jediný rozumný politik EU je pan Orbán. Škoda, že se nedá "naklonovat" do každého státu aspoň jeden.
 
Poslední úprava:
Sundával jsem boční lišty z GH a ukázalo se že po lakování pravých zadních dveří byl někdo línej sundat z lišty původní oboustranku a dát novou. Místo toho se použilo sekundový lepidlo a motorovej tmel... Takže teď přemýšlím čím to dat dolů. Ty šedý kousky jsou zbytky původní pásky která byla chycena tím sekundovým lepidlem :mad::mad::mad:

20210612_133706.jpg20210613_134117.jpg
 
Sundával jsem boční lišty z GH a ukázalo se že po lakování pravých zadních dveří byl někdo línej sundat z lišty původní oboustranku a dát novou. Místo toho se použilo sekundový lepidlo a motorovej tmel... Takže teď přemýšlím čím to dat dolů. Ty šedý kousky jsou zbytky původní pásky která byla chycena tím sekundovým lepidlem :mad::mad::mad:

Zobrazit přílohu 35333Zobrazit přílohu 35334
Některý věci prostě nepochopíš… Každopádně zkusil bych WD-40, ale bude to boj.
 
WD neudělá nic, dřív to poškodí lak než rozpustí lepidlo. Existuje debonder na sekunďák, otazka je co s tím tmelem
 
Všecko je to "levičácká špína" celá EU. A tohle je výsledek jejich chování. (Viz. Poklekání teď na Euru). Jediný rozumný politik EU je pan Orbán. Škoda, že se nedá "naklonovat" do každého státu aspoň jeden.
Je mi jasné, že to sem nepatrí, ale obdivovať Orbána? A za čo konkrétne? Že všetky médiá v Maďarsku vlastnia jeho oligarchickí lobbisti? Alebo že doma sa tvári, že nenávidí tú hnusnú ľavičácku EÚ, ale peniaze z EÚ mu nevadia, dokonca začne okolo seba kopať, keď mu chce EÚ kontrolovať na čo tie prachy použije? Wau. To je skoro ako doma v Maďarsku sa hrať na tradičnú rodinu a v europarlamente nechať jeho stranu Fidesz reprezentovať homosexuálnymi poslancami, ktorých počas bruselského koronového lockdownu pristihnú utekať po rímsach zo swingers gay párty. Úžasné!
Orbánova vláda cez svoje projekty financuje aktivity zahraničných Maďarov napr. na južnom Slovensku - futbalové kluby, farmy, priemysel. To sa mi tiež nezdá v poriadku a zbytočne rozdúchava národnostné vášne. Pretože to potrebuje - potrebuje v ľuďoch rozdúchavať nenávisť voči hocičomu zvonku, aby sa ľudia nezaujímali o jeho vládnutie doma.
Hurá, poďme všetci žiť do Veľkého Maďarska! Jebem na to..
 
Už když sem to psal mě bylo jasné že se někdo z SK chytne :joy::joy::joy:
btw. s "oligarchama" si s ním nemáme co vyčítat ani vy ani my...
Ale chápu to, taky bydlím v příhraničí a "pi**ju" na slováky, kteří tady po E50 "jezdí"(čti letí) a co si tu "dovolí" to by bylo taky na solidní sloh. práci.
(každý máme "kuří očičko";))
 
Poslední úprava:
Z mojej strany toto nie je o žiadnych kuřích očičkách. Ja voči Maďarom necítim žiadnu zášť ani nič podobné. Vyrástol som medzi nimi, v obci s vtedy možno 8% SK obyvateľmi a bez slovenskej školy. S veľkou časťou z nich sme kamaráti doteraz a na rozťahovanie orbánovských chápadiel na južnom SVK majú z drvivej väčšiny rovnaký názor. Mojich starých rodičov v škole bili za to, že ich učitelia počuli hovoriť po slovensky niekde na ulici. To ale neznamená, že som alergický na Maďarsko iba za to, že som Slovák. ;)
Každá vláda je odrazom voličov. Asi nie je náhoda, že akurát krajiny našej V4 si volia autokratov, psychopatov alebo autoritárskych psychopatov.
Ale už končím, nekazme si pohodu za volantom Mazdy, takže ať nám to jezdí ?
 
Odrolit by šel silikon toto drží jak blázen, šlo to na novej čistej lak kterej na sobě neměl žádný nečistoty
 
Existuje několik "odstraňovačů" lepidel, ale měl bych strach, že to odstraní i ten lak pod tím. Většina lepidel změkne při vyšší teplotě. Vteřinové kolem 120st. Možná by šlo zkusit to nahřát horkovzdušnou pistolí a odtranit opatrně mechanicky.


Odesláno z mého ANE-LX1 pomocí Tapatalk
 
Mám horkovzduch jen se 2 teplotama 330°C a 500°C , a to se blbě odhaduje. Běžně tím zapalujeme uhlí v grilu ale na lak nemám moc odvahu to použít :D
 
Back
Top