• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Olej je dozivotny, ak si ochotny akceptovat, ze zivotnost prevodovky klesne na 30% zivotnosti v porovnani s prevodovkou s rozumnymi (60 tisic km) vymenami oleja. Ale vymena (opravu asi v Mazde nezvladnu) prevodovky je financne zaujimavejsia ako vymena s preplachom.

Aj brzdove oblozenie a padaky v podstate mozu byt dozivotne.

PS: menil som olej v automate v Zline s preplachom
taky jsem šel cestou výměny s proplachem v Auto Effekt Zlín... a termín "doživotní" je velice ošemetný, viz soudruh Glisník a celý pokakaný Skylink...
 
Ja viem sídlisko v Prahe. Ale pár týždňov zpátky si nejaký dobrák liečil komplexy a prešiel dvere klíčem. Par dni zpátky zase preliacina na dalších dverách. Ten klíč som skúsil zakryt tužkou, ale ryha bola široká a hlboká na základ, takže to stále krásne vidno. U preliaciny je pozitívne že lak je v pohodě. Nemáte niekto lakyrnika ktorý by sa na to pozrel pripadne zvládol aj PDR, alebo to bude separátne.

IMG-20201127-WA0001.jpg IMG-20201127-WA0000.jpg
 
Tohle fakt nepochopím co za zmetky tu chodí po světě. Proboha proč má někdo nutkání poškozovat cizí majetek aniž by mu něco zavinil. Za tohle bych ty kurvy rovnou střílel. PDR ti krásně vytáhnou u Mnichova Hradiště na karosar.cz. Viz moje foto. 873c75a03193712a68d41a037083735a.jpgf0cc9500f148a7085bd2dbba7562566e.jpg

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Jo, to Mnichovo Hradiště som našiel. Budem sa musieť s nimi dohodnúť na termíne. Jak vylezie sluníčko tak má to bude srať viac. Ešte by to chcelo nejakého šikovného lakyrnika. Najlepšie keby to vedel prestreknut do stratena. Nechce sa mi riešiť celé dvere. Ale inak by som asi ruky lámal tým kretenom co to robia. Hlavne ta ryha prišla týždeň potom ako som strávil víkend čistenim a voskovanie auta. Takže skvělé pokazená radosť z krásneho laku..
 
Dobrá zkušenost s lakovnaexpress v Brezinevsi ale většinou lakuji celé díly.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
No recenze su rozporuplne na tu express lakovnu. Otazne je nakolko sa im da verit. Mozem skusit. Ak by mal este niekto nejaky tip tak budem vdacny.
 
No určitě bude někde lepší a levnější... Třeba dá někdo typ.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Teda ranní úroda přiblblých mlhovkářů byla opět pořádná. Každý debil se zapnutou mlhovkou má pocit, že když je v nějakém úseku mlha, tak je potřeba mít zapnutou mlhovku pořád a nejlepší je to po městě ?. Blikat na ně zezadu berou jako hroznou křivdu a když je předjedete a tu mlhovku jim tam taky pustíte, tak se strašně diví. To je fakt snad česká specialita - mlhovkáři...
 
Mohu tě uklidnit, spousta takových jedinců se najde v každé zemi kde jsem kdy jel chvilku v mlze. Třeba v Německu jezdí spousta aut s mlhovkou jen proto, že je tma. Člověk to občas nepochopí. Pak je zas druhý extrém, mlha jak sviňa a pouze přední denní svícení, minulý týden mě takto na D11 předjela policie a během sekundy nebyli vůbec vidět. Přitom by člověk řekl, že příslušníci by mohli pravidla svícení znát..
 
jj, debilů je všude plno a jsem rád kluci, že neserou jenom mě. někdy si připadám jako don quijote, když furt láteřím, že někteří jedinci by se v zájmu urychlení evolučního vývoje zkrátka neměli množit. já vím, nejen quijote, ale taky malinko hitler, akorát že tady se nejedná o rasovou nesnášenlivost, nýbrž o nesnášenlivost vůči blbům a ta budiž blahořečena. svatá válka proti blbům všech ras a kast :) hned je mi líp ?
 
Strasne ma stve, ze sme sa ako civilizacia dostali do stavu, ked neschopni samostatne prezit (nedostatok schopnosti alebo motivacie, akceptujem vynimky, ktore za to nemozu) su dotovani tymi sikovnejsimi. Zaciatok filmu Idiocracy to pekne vykresluje
 
Zrovna dneska mě toho naštvalo víc, ale konec dne korunovali "profíci" z CarStaru v Dolních Počernicích. A co že mě naštvalo? Tohle...
 
Poslední úprava:
Naštval mě defekt PZ kola. Po docela krátké době. Loni v říjnu na zimních taky PZ, teď na letních. Fůru let nic a teď už podruhé. Naštěstí se dalo dojet do servisu a guma šla opravit. Rezervu nemám, tak je to trochu dobrodružství. Aspoň jsem si vyzkoušel ten kompresůrek, co je v autě místo rezervy :)
 
Včera STK s RX.
Bylo blbé když u 15 let starého auta nic nenašli tak mě chtěli vyhodit kvůli LEdkam od Naturala ve zpátečce.
Prý na měsíc:mad: (nepovolený zdroj světla)tak sem mu řekl, že za 15 min sem z5 vyměním to na parkále a může si udělat fajku a já si je tam zase vrátím.
Chápu pondělí ráno žádný "bakšiš atd." Pro ilustraci LEDka vs žárovka.
IMG_20201219_110125.jpg
 
Poslední úprava:
Mne raz na 12 rocnom aute napisali, ze mam zjazdene pneumatiky, pricom to auto islo z pneuservisu rovno na STK a pneumatiky mali najazdene asi 5km. Nieco napisat museli. Ale to nebolo na neprejdenie.
 
Do ridicovych dveri pravdepodobne nekdo nacouval a zpusobil takoveto odreniny laku. Ze dvou metru uz to neni videt, ale z blizka to prasti do oci. Stve me to :-/17e7cfe5fcb4f0dc391f720893eb6848.jpg85469221c4e99ce4afc9658a805b0052.jpgb3e6243b8eb3bf4ff2ad2c75afa72914.jpg

Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk
 
Back
Top