• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Takže ještě rýha ve skle k tomu?
Naštěstí sklo je v pohodě. Ale koukal jsem, že Valeo, SWF mi tam nijak dobře nedrží, nezacvakne pořádně ten zobáček. Dal jsem nové SWF a vyřešil to vlepenim proužku mezi stěrač a uchycení, teď to konečně pěkně zacvakne a drží to jak má
 
Minulý týždeň prebehla ďalšia nežiadaná návšteva v motorovom priestore, našťastie okrem toho čo vidno na fotke som nenašiel žiadne iné poškodenia, stopy a roztrhané tesnenia ako minule.

1630502862600.jpeg

Uvažujem, že namiesto nového "koberca" si dám časom kapotu rovno "odhlučniť" niečim iným
 
Dnes kolem poledne jedu z Ústí n/L a mezi Teplicemi a Bílinou kosí trávu na dělícim pásu a mě trefil do kapoty kořen.Naštěstí mám předek potaženej folii, tak žádná škoda,ale u jinýho auta nevím ,nevím.

IMG_20210901_131836_3.jpg 20210901_115102_00074F_Moment_LI.jpg 20210901_115102_00074F_Moment(2).jpg
 
Kup si sprej na kuny a celý motorový prostor tím důkladně vycisti plus nastrikat na ten tapec a ještě často ošetřovat hadičky nějakým přípravkem. Čistý motor oni neradi. Dlouhodobě mám klid.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Já automaticky do nového autu kupuji elektronický odpuzovač kun Kemo. Cena okolo 800 Kč a mám klid. A to jich máme v okolí dost.
 
Mám ho taky a zatím žádná mrcha
 
Nevybije to baterku? Zapína sa to len po vypnutí motora, alebo to píska aj počas jazdy?
 
Nevybije to baterku? Zapína sa to len po vypnutí motora, alebo to píska aj počas jazdy?
Já to mám natvrdo, takže to jde i při jízdě. Ale má to tak malý odběr, že to baterie ani nepozná. V podobné rušičce, ale na 9V baterií to vydrží pískat rok, spotřeba tedy žádná.
 
@myscho.Ja mám přímo na baterku.Když to chci vypnout vytáhnu pojistku.To dělám jenom,když vím, že auto bude stát delší dobu v garáži.Nebere to skoro nic.A tenhle není slyšet.?Čas od času dobiju baterku...pro sichr.
 
I když v téhle banánové republice nic překvapivého ?
 
Dnes plna OMV Maxxmotion za 1.639€/l - 91€ spolu (41,7kc/l). Masaker...
Tiez plna LPG za 0,685€/l - 33,29€ spolu (17,43kc/l). To znie lepsie
 
Pred 4 dňami som chcel vydezinfikovať klimatizáciu sprejom Valeo Clim Spray.. Postupoval som podľa návodu ale ešte dnes to v aute smrdí ako okena.

Keď idem pomaly, otváram všetky okná, aby to vyvetralo ale stačí nechať auto cez noc a je to tam cítiť zas.
?‍♂️
 
Pred 4 dňami som chcel vydezinfikovať klimatizáciu sprejom Valeo Clim Spray.. Postupoval som podľa návodu ale ešte dnes to v aute smrdí ako okena.

Keď idem pomaly, otváram všetky okná, aby to vyvetralo ale stačí nechať auto cez noc a je to tam cítiť zas.
?‍♂️
Používám tuto dezinfekci už nějakou dobu a zatím spokojenost.Zkus to přerazit něčím jiným.?
 
Tak je to věc pohledu.Ja osobně si radši připlatím a dvakrát do roka to profouknu doma.Vím, že mám klid a nebude mě smrdět klima.Lídlový jsem nezkoušel.Bohužel servis mám celkem z ruky, takže ozón pro mě připadá jedině v rámci garančky.?Ale je to na každém.
 
Mne ozon nikdy nepomohol na 100%. Ale minule som aplikoval Wurth klima sprej a smrad je prec.
@myscho nezabudol si vybrat pelovy filter? Mohol nasat ten sprej a smrdi to.
 
Back
Top