• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Tak dneskem asi koncim s tim zelenym urvanym blbem.
1. pred cca. 14 dny meli dodat zbozi do boxu, nedodali. Kdyz jsem se den po predpokladanem doruceni po zbozi pidil, pry se zbozi vratilo na sklad (nikdo nedokazal rici proc!) a ze ho poslou znovu. OK. Poslali znovu, ale v den doruceni prisla SMS, ze box je mimo provoz a doruceni se tedy opet nekona. Bohuzel jsem to potreboval a spechal na to, tak jsem si totez vyzvedl na prodejne.
2. Dnes rano melo byt doruceno jine zbozi do jineho boxu... a? Ano, spravne, opet hovno!
3. Ze jim clovek posle mail s dotazem, oni odpovi na neco ale uplne jineho... to prisuzuji tomu, ze nabrali zjevne spoustu brigadniku, evidentne i z Jedlickova ustavu.
4. Navic mam pocit, ze posledni dobou solidni napalili ceny?
 
Necha se to vyresit hadrem, kterym obehnes skla, jinak bohuzel ne a je to obrovska ostuda Mazdy.
Jo no, tím hadrem to jde samozřejmě, ale to nechceš dělat pokaždý že jo, auto má bambilion vychytávek a tohle co funguje na autech z devadesátek tady nechodí...strašný fakt, taková chujovina...
 
Ta guma mezi oknem a dveřmi, která už i u Š105 uměla z okna setřít vodu, zatímco u Mazdy to neumí. Asi v Japonsku neprší a nemrzne no...
 
Asi jsem blbý ale co je sametka bočních oken? Vidim jen okno s kapkami vody
Jak píše M3grey, prostě máš po ránu zamlžený skla, nebo opršený, tak stáhneš a tím očistíš/otřeš, tedy u většiny jiných aut no...
 
Nevrže, to by měl? Tak OK, raději se s tím smířím a budu si stahovat okýnko abych viděl ven :innocent:
 
dnes jsem si fotil výročí km a všiml jsem si, jak mám už poškrábané to plexi před budíkama po roce...a to fakt nepatřím k těm, který by to nějak často utírali...:eek:

20000_a.jpg
 
Neutírat! Jemný detailingový šťetec a vysavač.Štetečkem inzerát a přitom vysávat.Ten plast je vážně tragický.?
 
To určitě bylo.Jenom,to asi chce udělat před tím než se to poškrábe.Vím, že jsme to u trojek už kdysi řešili a jak vidím,tak je to problém i CX5.Je to škoda, protože to máš máš pořád před očima.Chce se toho co nejmíň dotýkat.Dokonce ani kvalitní mikrovlákno a detailer není zárukou, že se nepoškrábe.Z mé zkušenosti na to používám jemný štětec od Carbon Collective, kterým z lehká stahuju prach a při tom to vysávám vysavačem.
 
Nevím teda teď kolik stojí to plexi na BP nebo CX30, ale naposledy jsem ho měnil na CX5 KE kde za nový v Mazdě chtěli něco do 700Kč (pan si ho propálil cigárem) a pak na našem bejvalim M6MPS a tam stálo nějakých 1100-1200Kč co si vybavuju. Kdyby takhle stálo i na ty nový modely, tak bych koupil nový a před montáží ho polepil ať je klid. A to starý nechal vyleštit (pokud nemá spešl barevnou vrstvu jako používá třeba Honda), polepit a prodat.
 
to promyslím, koupit new a nechat polepit, to je good nápad ;)
 
Nevím teda teď kolik stojí to plexi na BP nebo CX30, ale naposledy jsem ho měnil na CX5 KE kde za nový v Mazdě chtěli něco do 700Kč (pan si ho propálil cigárem) a pak na našem bejvalim M6MPS a tam stálo nějakých 1100-1200Kč co si vybavuju. Kdyby takhle stálo i na ty nový modely, tak bych koupil nový a před montáží ho polepil ať je klid. A to starý nechal vyleštit (pokud nemá spešl barevnou vrstvu jako používá třeba Honda), polepit a prodat.
Myslím že tady někdo vzpomínal, že stojí kolem 1200,-.
 
Po umytí auta jsem a zadním narazniku objevil skrabanec, vypadá to. Že mi někdo objel auto nákupním košíkem. Naštěstí většinu asi vzala ochranná fólie nalepena na hraně narazniku od prodejce auta. Nějaké tipy co s tím?

769da2e9f4d0d84f84afcd2d4f7ffef9.jpg
b19828f8f302e0345be707b66613ba07.jpg
7e91839588ebfa532c9b4a1e0b05a195.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neriešiť.. takých ešte bude dosť, prvá ryha bolí najviac.. :)

Myslím, že čokoľvek okrem prestriekania nárazníku by bolo vidno a aj to prestriekanie môže dopadnúť kadejak hlavne na červenej farbe. Ak máš mega trpezlivosť, tak originál opravná sada stojí pár stoviek a občas sa s tým niečo podarí zachrániť.
 
Back
Top