• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Je to divný svět,na jedné straně lidí vytvářejí úžasné věci a na druhé řeší takové kraviny,že to až kolikrát hlava nebere.?Lidí se berou moc vážně.Mě je šumák, jestli o mě někdo řekne jestli jsem černoch,běloch, Číňan nebo šmoula.Mám na práci lepší věci, než se zabývat slovíčkařením.Ať se vám všem daří!?
 
Jasný, to jsem napsal schválně. Vím, že v dnešní době se to takto napsat nemůže, ale já to tak vidím. Mně také třeba nevadí, když mi někdo řekne starší plešatý běloch. Ale to nemá cenu dnes řešit.
Normálnímu člověku to je jedno, ale okolo je plno těch "chytřejších" kteří ti to vysvětlí :D
 
To je ten tvůj bílý Lexus?
To by mě zajímalo co tam kdo prováděl a hlavně zase dobytek co ani nenechá vzkaz.

Mazda 3 BN
Bohužel je....
Zase přidělaná práce navíc s opravou :poop:
Novej blatník (nejrychlejší oprava) nechci, za ten si blázni účtujou 6500,- + cca 1800-2000,- za lak. Takže prozatim vezmu paličku (anarchistická oprava) a proklepnu tu zpátky a pak pokud to půjde to nechám PDR (šarlatánská oprava) nebo jinou metodou vyhladit. Jen je to v tom blbym záhybu.

Hnedka po ránu zase nasranej jak veřejnej záchod...
 
Poslední úprava:
asi někdo trénoval karate, to vypadá na kopnutí, takovýho primitiva bych na místě taky nakopnul mezi nohy aby si to pamatoval. To by mně taky rozzuřilo doběla. Někteří lidi sou opravdu ko..ti.
 
Mne to neprijde jako od druheho auta, to by tam byl nejspis poskozeny lak, obtisk druheho laku, skrabanec. Spis jakoby do toho nekdo kopnul, ale zase tam chybi otisk, ktery by tam v mokru nejspis byl? Ale na tom druhem aute je zase takova hrana, tezko rict...
 
tvl lidi jsou fakt hovada, ať si každý říká co chce, ale ono to dneska bez kamery na každém rohu prostě nejde a tohle je toho dalším důkazem ...
To si nepomůžeš, dneska má každej kokot respirátor.
 
asi někdo trénoval karate, to vypadá na kopnutí, takovýho primitiva bych na místě taky nakopnul mezi nohy aby si to pamatoval. To by mně taky rozzuřilo doběla. Někteří lidi sou opravdu ko..ti.
u mě fotbalový kop zvaný bodlo, u souseda zřejmě kung-fu
 
To byl nějaký zamindrakovany Pepa z Příbrami co se vracel z hodpody a měl nachmeleno..
Tyhle blbci mě nejvíce děsí.
Nevíš kdy a kde půjdou zrovna kolem a bez dozoru.

Mazda 3 BN
 
Jo taky možný, byla výplata a někde i odměny a on zrovna nic nedostal, nebo málo tak si vybil zlost na cizím.
 
Kluci dá se nějak ošéfovat (ne)funkčnost tý sametky u bočních oken? To fakt děs jak to nefunguje...

sametka.jpg
 
Back
Top