• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Neriešiť.. takých ešte bude dosť, prvá ryha bolí najviac.. :)

Myslím, že čokoľvek okrem prestriekania nárazníku by bolo vidno a aj to prestriekanie môže dopadnúť kadejak hlavne na červenej farbe. Ak máš mega trpezlivosť, tak originál opravná sada stojí pár stoviek a občas sa s tým niečo podarí zachrániť.

No už mám vyměněnou kapotu, ale to bylo kus za kus z pojistky... ale jinak díky za tipy,asi na to budu prdet, bojím se, že s tou sadou opravnou, co mám to bude vypadat ještě hůř. Používám ji spíš na zakápnuti ťupek od kamínků.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nárazníky dostávajú servisy nelakované a lakuje ich až predajca alebo jeho lakovňa. Takže tam bude asi rozdiel oproti kapote ktorá už príde červená. (aspoň myslím že to tak je)
 
to @myscho .Máš pravdu, názazník je černý a lakuje se v lakovně kterou má buď svoji nebo smluvenou servis. ale z vlastní zkušenosti vím, protože jsem měl červenou CX-3, lakovali mi po výměně zadní nárazník, a napoprvé se nezdařil, byl tam vidět rozdíl oproti zbytku kastle, což jsem odmítl převzít, ale napodruhé to udělali perfektně, nepoznal bys že byl lakovaný zvlášť. nebál bych se toho.
 
Kapotu mi říkali, že jim dodají nenalakovanou a lakovali ji až v lakovne v servisu.
 
Žádný díl se nedodává lakovaný, to až se namontuje na auto.
 
Co me nastvalo? Dnes opet ridici na Morave, specialne Vyskovsko. Bydlim tu uz x-let a ne a ne si na soferskou mentalitu zvyknout. Clovek chce v obci odbocit do leva, kontra jede strudl aut, za nama uz kolona jak prase, ale nikdo te nepusti, ani za nic. At je napr. v Praze provoz jakykoliv, tak solidarita v tomto smeru funguje na 1.
 
Oj, tak to je k naštvání, tady kde bydlím (Příbram), tak si asi nevzpomínám kdy naposled na mně někdo troubil. Koukám, že lidé u vás jsou vyloženě důležitý a nejde je zdržet ani o sekundu. :rolleyes:
 
Spíš tu lidi mají málo času nebo hodně starostí
 
Generic: opakovane se mi stalo, ze 2proudy privadec na dalnici nesmyslna kolona x set metru, ale jen v jednom pruhu, druhy naprosto volny az ke spojeni. Cili to beru tim prazdnym pruhem a kolik lidi z toho melo troubici amok, to by jeden neveril. Tak jako kdyz uz si to jak jitrnice vystaly, tak preci je nebude nekdo predbihat...
 
Co me nastvalo? Dnes opet ridici na Morave, specialne Vyskovsko. Bydlim tu uz x-let a ne a ne si na soferskou mentalitu zvyknout. Clovek chce v obci odbocit do leva, kontra jede strudl aut, za nama uz kolona jak prase, ale nikdo te nepusti, ani za nic. At je napr. v Praze provoz jakykoliv, tak solidarita v tomto smeru funguje na 1.

Ja zas nemám rád prehnanú solidaritu, kedy sa za každú cenu púšťajú autá aj keď premávka nie je tak zlá. Napríklad, keď na hlavnej predo mnou zastaví auto, aby pustilo z vedľajšej, ale za mnou už nič nejde.

Úplne najlepšie je, keď sa na malom kruhovom objazde vzájomne pustia 3 dlhé autobusy a zaseknú sa tak, že minimálne jeden musí cúvať. Zažil som to už viackrát, to je už podľa toho koľko mám času do rubriky Co vás pobavilo, alebo sem. :)
 
@M3grey pravidla hovoří jasně, řadit do jednoho pruhu se má až na konci, plno lidí to chápe stylem mě tam pak nikdo nepustí zařadím se radši rovnou. Pravda taky je že podle pravidel by se měl naplnit spíš ten pravej pruh, levej se i v obci chápe jako předjížděcí a měl by být volnější pro případ že bude potřebovat projet třeba sanitka
 
Mysho: jenze tohle byl pripad, ze za nama uz byl fakt dopravni kolaps - kdo to zna, Slavkov u Brna, odbocka na Krenovice, atd. Doleva tam je solo odbocovaci pruh, kam se ale vejde tak 5-6 aut a pak se zacpe cely smer. Stalo to podle me az za pumpu a ty jitrnice jedouci zeshora od dalnice nekoho pustit ani za nic. Pritom v jejich smeru je tam 50, za tou krizovatkou smerem na Bucovice pak po chvili, jeste v obci, 70. Takze kdyz pred tebou pojede kamion/dodavka a ty milostive nekoho kontra pustis, tak tu ztratu dozenes tak za 3 vteriny a pak se stejne povleces za tim pomalejsim, nebot je tam pak dost dlouho plna. Ale to by radeji chcipli, ze...

... a tohle prave nepochopim. Kazdopadne jezdim tam docela casto a je to tam (a nejem tam) porad.
 
To je ale tak s viacerými vecami, mám skúsenosť napríklad, že čím väčšie mesto, tým jednoduchšie je prejsť cez prechod. V Prahe ma pustí max 2. auto, v menších mestách to chce občas odvahu.
 
@M3grey já tě chápu, spíš jsem to myslel když se tak stane třeba v Brně např z jundrova na pisarky kde se to teď opravuje.
Tu část co popisuješ znám a zanedlouho bude taky moje vlastní, jak se přestěhuju do Nížkovic :D
 
To je ale tak s viacerými vecami, mám skúsenosť napríklad, že čím väčšie mesto, tým jednoduchšie je prejsť cez prechod. V Prahe ma pustí max 2. auto, v menších mestách to chce občas odvahu.
No a to jsem navic vypozoroval, ze te spis pusti pres predchod borec ridic, nez borka. Ta nepusti ani maminku s kocarkem. Podlozeno dlouhodobym pozorovanim. Cim to je, nevim? Strachem, ze uz se nerozjede? Vetsinou ta zenska ma pobled upreny do dalky v ocich smrt, co je vpravo/vlevo, nevnima...

@M3grey já tě chápu, spíš jsem to myslel když se tak stane třeba v Brně např z jundrova na pisarky kde se to teď opravuje.
Tu část co popisuješ znám a zanedlouho bude taky moje vlastní, jak se přestěhuju do Nížkovic :D
To budeme skoro sousedi :grinning:
 
Jak už jsem tu kdysi psal všechno je v lidech.Normalní řidič bere dopravu komplexně.Když vidím, že někdo potřebuje odbočit,tak stačí kolikrát odstavit nohu z plynu bliknout a problém je vyřešen.Blb hledí jenom na brzdové světla auta před sebou,klapky na očích a jedu.Někdy mám dojem, že někteří ani neví,že sedí v autě.Zajímá je všechno jiné,jenom ne řízení.?
 
To je ale tak s viacerými vecami, mám skúsenosť napríklad, že čím väčšie mesto, tým jednoduchšie je prejsť cez prechod. V Prahe ma pustí max 2. auto, v menších mestách to chce občas odvahu.
Tak zrovna třeba v Ostravě se na přechodu zásadně nepouští, kdežto v ČB tě pustí defakto každej, ikdyž za ním nikdo nejede.
 
K těm řidičkám jsem vypozoroval ještě jednu věc, když jsem na bývalý auto nalepil Z protože se s ním často učila žena, tak chlapi buď nechavali víc prostoru a nebo rovnou objeji. Ženský se furt lepily na nárazník, a troubily a čím byla řidička tlustší tím byla agresivnější (asi v tom hraje roli i to, že je žena drobná a má ani ne 50kg :D ) - i z povídání žen ohledně kolektivů v různým zaměstnání jsou ženský vůči sobě dost netolerantní - slušně řečeno :D
 
K těm řidičkám jsem vypozoroval ještě jednu věc, když jsem na bývalý auto nalepil Z protože se s ním často učila žena, tak chlapi buď nechavali víc prostoru a nebo rovnou objeji. Ženský se furt lepily na nárazník, a troubily a čím byla řidička tlustší tím byla agresivnější (asi v tom hraje roli i to, že je žena drobná a má ani ne 50kg :D ) - i z povídání žen ohledně kolektivů v různým zaměstnání jsou ženský vůči sobě dost netolerantní - slušně řečeno :D
Tak to máš naprostou pravdu.Taky jsem se s tím setkal.Co jezdím s kolegyní na občas na zakázky,ta ta taky vždycky říká, že radši dělá s chlapama než z ženskýma...asi k vůli té "netolerantnosti".?
 
Back
Top