• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Oni nechápou, proč na ně blikáš.
Tohle je u lidí běžný. Když na ně blikáš, protože tě oslňují, nebo nesvítí, nebo tak něco, většinou nechápou co po nich chceš. A když je chceš pustit na křižovatce, tak stojej a nejedou.
 
@M3grey Tak to jsi asi jediný, u kterého dalšího tento zvyk vidím. Beru to jako vyhynulou slušnost, protože v době automatického svícení je točení knoflíkem na ovládání světel přece zbytečnost. Nikdo stojící proti mně na přejezdu ještě nikdy světla nezhasl i když to já dělám pravidelně. Jsem dost citlivý na světlo každý zbytečný a špatně nasměrovaný lumen je nepříjemný, zvyšuje únavu a otravuje.
 
Littlebiker: to me tesi, ze mam slusneho kolegu. Neni to vyhynula slusnost, je to povinnost podle 361ky (tusim §32?). Ja ze slusnosti ani nestojim 5 minut na brzde (davam rucku) , abych nevypaloval sitnici ridice za mnou. Ale ostatni na to, zda se, kaslou...
 
Beru to jako vyhynulou slušnost, protože v době automatického svícení je točení knoflíkem na ovládání světel přece zbytečnost.
To máš stejný jako za deště. Nastavená automatika, prší, za autem se zvedá vodní stěna, ale auto už vidět není, protože přece nebude ručně přepínat světla, když má na to automatiku.

Naopak jsou druzí dobráci. Začne kapat, tak bum, rovnou pustí mlhovku a bude radši oslňovat, i když je normálně vidět.

Takový dva extrémy, ani jeden není dobrej.
 
Pak jsou lidé v kolonách - noc, zúžení do protisměru a naproti jouda co to tam pere proti tobě. Ta samá situace, ale opačně - lidé s autohold, na semaforu svítí odpočet deset minut a celou dobu to do tebe perou brzdovýma, to je snad ještě horší.
 
Dnes ráno cestou z práce, nějaký idiot vyhodil latě do odbočovacího pruhu ve směru na Velký Osek. Super šok a samosebou že jsem je přejel....Naštěstí jsem netrefil žádný hřebík.....ale lekl jsem se řádně...
 
Moc pěkný ?

Ale nejlepsi late jsou ty retardery, co ti silnicarsti fistroni pokladaji pred zuzeni... jednou jsem to takovou nejakou blize nezjistenou ychlosti preskakal, fakt slusny. Nastesti to byl sluzebak ?

Jak tak vzpominam, dnesek je asi bohaty den na predmety ve vozovce. Ja jsem taky cestou do prace potkal ve svem pruhu nejakou papirovou krabici a cestou zpatky nejaky obrovsky igelit, co uletel z blizke stavby...
 
Hoši z RF se činí, když vidím to okolí... :mad::mad:
 
Nejsmutnější na tom je, že ten jejich lid i věří a tvrdí o ukrajincich že jsou fasisti a je třeba je vyhladit. Cpou jim tam nesmysly a jejich propagandy do hlavy a nechají se oblbovat. Tohle už jentak neskončí.

Mazda 3 BN
 
Já už jsem asi otrlý, před nějakým časem jsem 6 let provozoval denně nové auto v Praze (nejen práce, ale i bydlení). Teď s trochou nadsázky... tenhle šrám by byl ještě dobrý den. ?
Jj, pražský lišej tomu říkáme... :rolleyes:
 
Celou dobu stojí to auto v garáži, abych ho jeden den nechal na parkovišti před domem... ?

Zobrazit přílohu 39463
Tohle mě fakt sere!Nechápu lidi(jestli se jim tak dá říkat),co si neohlidaji dveře při lezení z auta a jebnou ti do tvého.Tohle nebylo žádné ťuknutí,ale slušná šlehá.Fakt hovado!Na předchozím Fiatu mě taky nějaký ksindl dojebal dveře,jenom v mém případě to byla podélná rýha.Auto jsem měl půl roku.Myslel jsem, že mě trefí šlak!?Zaparkoval jsem na parkovišti,kolem nikdo.Přijdu k autu kolem nikdo,jenom pozdrav na dveřích.Nechapu.?
 
Taky se snažím to uhlídat a na nebezpečné místa beru starší otlucene auto nebo parkuji pár minut pěšky od místa. Většinou to dělají děti kteří si to neuvedomi a vyrazí dveře. Další skupina jsou důchodci co zase nevnimaji polohy pantu ve dveřích a prostě to pustí.
Další problém je naše stanova šíře parkovacích míst třeba oproti USA. Mám dojem že 1.7 vs 2.5

Mazda 3 BN
 
No to je to, auto stálo v ulici podélně, kolem tři metry místa, slepá ulice. Jak velký idiot musí být, aby se dveřmi trefil... Auto má už 15 let, když jsem ho kupoval tak v podstatě jen kapota od kamínků. O to víc mě mrzí, že za poslední dva roky co ho mám, má ze všech stran nějaký šrám. :confused:
 
Back
Top